Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157352
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
... ή μαλλον ...πρωην λευκο γιατι εχει εκτεθει αλυπητα στον ηλιο και πιθανοτατα και σε solarium.H κριτικη αυτη αναφερεται στην Τζασμιν,γνωστη και ως Τζια,που το ονομα της σημαινει γιασεμι και μου φερνει στο μυαλο αυτο το καταπληκτικο τραγουδι της Ελλης Πασπαλα.
Βεβαιως και δεν ηταν η πρωτη φορα που την εβλεπα ομως τωρα ειχα κατα νου μια παλιοτερη αναφορα συναγωνιστη συμφωνα με την οποια αν εκανε παιχνιδιαρικες κινησεις ισως να ειχε τα κεφια της.Οταν ειδα οτι εκανε επικυψη και επαιζε με τα κωλομερια της αποφασισα να της δωσω μια ευκαιρια για να μου δειξει τι μπορει να κανει.
Σε ο,τι αφορα την εμφανιση της δεν θα μπορουσα να αγνοησω το τελειως ακυρο piercing στην αριστερη πλευρα του προσωπου της , αναμεσα στο ματι και τον κροταφο,που πιστευω οτι της αφαιρει ποντους.Αντιθετως το αλλο piercing ,στον αφαλο,ειναι πολυ πετυχημενο και προκλητικο.Το πειραμα με το καστανο μαλλι κρινεται ως πετυχημενο. Νομιζω οτι δεν ταιριαζει το σοκολατενιο δερμα της με τα πρασινα ματια της.
Ενω εκανα ντους , μπηκε στο δωματιο ,ξαπλωσε και τουρλωσε τον κωλο της.Συστηθηκαμε και ανταλλαξαμε φιλοφρονησεις.Δεν δεχτηκε να με σκουπισει γιατι, οπως ειπε,αυτο το εκανε στο προγραμμα που κανει ντους μαζι με τον πελατη.Ομως με αποζημιωσε καθως μετα με σκουπισε...με την γλωσσα της...αφου πρωτα αφιερωσε πολλα χαδια και φιλια στο σωμα μου.Αξιοσημειωτη η χρηση μωρομαντηλου αν και τονισα οτι δεν ενδιαφερομουν για ακαποτο στοματικο.Οι περιποιησεις αυτες ειχαν ως αποτελεσμα ,οπως ειπε και η ιδια ,ο πουτσος μου να εινα ετοιμος να σκασει(wow!).Aφου λοιπον μου εγλειψε τ' αρχιδια με τσιμπουκωσε απολαυστικα και συνεχισαμε με 69.Δεν υπηρχε περιπτωση να μην γευθω την κωλοτρυπιδα της και οσο ημασταν στην σταση αυτη η γλωσσα μου πηγαινοερχοταν ασταματητα στις γευστικες της τρυπουλες.Με ενα αποτομο οχι απετρεψε τα δαχτυλα μου απο το να μπουν σε καποια απο τις τρυπες της.Για να μην βαρυνω το κλιμα δεν προσπαθησα να φιλησω τα χειλη της και περιοριστηκα στον λαιμο και τις πραγματικα βελουδινες μασχαλες της.Τα στηθη της αν και τουμπανιασμενα δεν ειναι αρκετα μεγαλα ωστε να φτασει τις ρωγες της με την γλωσσα της.Εκτιμησα ιδιαιτερα την φιλοτιμη προσπαθεια που εκανε και συνεχισα εγω μεχριτις ρωγες της.Με τα πανω χειλη της δεν ημουν τυχερος αλλα καταφερα να φιλησω τα κατω της , που ηταν καπως μικρα αλλα σαρκωδη...Οσο φορουσε τα φουξια εσωρουχα της δεν διακρινοταν αλλα οταν εμεινε γυμνη, η αλυσιδα που αγκαλιαζε την μεση της αστραψε στο ημιφως και μου θυμισε την Ιρα, την μυθικη πλεον βασιλισσα του Βαρδαρη,που εχει αποχωρησει εδω και σχεδον τεσσερα χρονια.Αποφασισα να της κανω κατι που ειχα κανει και στην Ιρα και ετσι ζητησα να γυριζει σιγα-σιγα στο πλα'ι', για να γλειφω ταυτοχρονα με την αλυσιδα ολη την περιμετρο της μεσης της, μεχρι να κανει μια πληρη περιστροφη γυρω απο τον αξονα της.Εντυπωσιαστηκε ιδιαιτερα!
Κατα την διαρκεια του ιεραποστολικου ανασηκωνοταν και συνεχιζε να προσφερει αφθονα φιλια και χαδια στο σωμα μου.Στο πισωκολλητο, η υποτονικη ηχητικη της συμμετοχη δεν σταθηκε ικανη να με ξενερωσει επειδη με ειχε φτιαξει απιστευτα ο κωλος της που δεν σταματησα να τον αγγιζω.Εννοειται οτι η αλυσιδα της επαιζε τον δικο της ρολο για τον ερεθισμο και της ορασεως μου.
Δεν παρελειψε να μου θυμισει οτι θα επρεπε να τελειωνω αν και η τσατσα δεν μας ειχε ενοχλησει ουτε ειχαν ερθει αλλοι συναγωνιστες.Απερριψε κατηγορηματικα την προταση μου να χυσω πανω της και αντιπροτεινε να μου τον παιξει για να χυσω πανω μου.Ειναι ελαχιστοτατες οι φορες που επελεξα αυτον τον τροπο για να τελειωσω αλλα τωρα δεχτηκα αμεσως διοτι αυτος ηταν ο μονος τροπος για να ερθει το σπερμα μου σε επαφη με αυτο το αποκοσμης ομορφιας μυγιαγγιχτο πλασμα που δυσκολα δεχεται ακομα και χαδι στα μαλλια της.Για αυτον ακριβως τον λογο χαρηκα τοσο βλεποντας το χερι της να γυαλιζει απο το σπερμα μου εκτος βεβαια απο την υπεροχη αισθηση που μου αφησε το hand-job της.
Ειχα την εντυπωση οτι θα εφευγε αμεσως απο το δωματιο αλλα με διεψευσε ,καθως ουσα πλεον αρκετα χαλαρη,ειχε ορεξη για κουβεντουλα και μαλιστα για αρκετη ωρα.Αυτη η συνομιλια αμβλυνε καπως τις εντυπωσεις απο τις αποτομες στιγμες της πιο πριν.Δεν θεωρω ως χαμενα λεφτα τα 60€ που κατεθεσα .Μετα απο αρκετες διελευσεις απο τον χωρο, επρεπε να την γνωρισω για να εχω αποψη.Προτεινεται σε εμπειρους και ψυχραιμους συναγωνιστες που μπορουν να καταθεσουν τουλαχιστον 50€ και δεν ξενερωνουν ευκολα.Ισως να ειναι αλλιως με τακτικους πελατες της αλλα δεν εχω σκοπο να προσπαθησω ξανα μαζι της.Τουλαχιστον οχι στο κοντινο μελλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζασμίν
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.517
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού