Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 1 10
Call-Girls 5300
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Απο τις φωτό περίμενα την Ρωσσιδάρα-γυναικάρα που θα της ανοίξω την πόρτα,θα μπει μέσα με αυτοπεποίθηση,θα με διαβάσει και θα με φτιάξει κατευθείαν.Μόνο αυτό δεν είδα!Βλέπω ένα κορίτσι με πολύ απλό ντύσιμο,να μπαίνει μέσα φουριόζα λίγο απόμακρη και κουμπωμένη.Σε ερώτηση μου για το αν μιλάει αγγλικά η απάντηση ήταν όχι αλλά όταν της το συνέχισα διαπίστωσα ότι την κουβέντα σου μπορείς να την κάνεις με τα μέτρια αγγλικά της αλλά διαπίστωσα επίσης ότι την δουλειά δεν την πολυγουστάρει.
Εμφανίσιμο και ψηλό κορίτσι με αρκετά αξιοπρεπές κορμί με πρόσωπο και στήθος να φαίνονται κάπως διαφορετικά.
Στοματικό με κανένα πάθος ή αισθησιασμό.Προκαταρκτικά πρώτου γύρου απο μεριά της προσπεράστηκαν.Ψευτοπροκαταρκτικά δεύτερου γύρου ναι...αφού πρώτα της είχα πάρει μερικά χαμόγελα.Στα 4 χαμήλωμα κώλου σε σημείο να μην βολεύει καθόλου.Θέμα απειρίας ή όχι δεν θα κάτσω να το εξετάσω.Σε κάρφωμα βλέμματος να την πιάνουν οι ντροπές Μεγάλο χαμόγελο και γενικά σκηνικό ερασιτεχνικού επιπέδου.Όταν της ανέβασα πολύ τον ρυθμό εκεί είχαμε αλλαγή σκηνικού με αληθοφανή και καλή συμμετοχή και κάπως έτσι τελείωσα για πλάκα και τις δυο φορές συν του ότι βοηθούσε και το κορμί.
Στα 200 όμως για να πάρω μόνο αυτό εμένα δεν μου αρκεί.Το κορίτσι αν τα βάλω όλα κάτω δεν θα έπρεπε να ξεπερνάει τα 80 και για όσους η τιμή φαίνεται χαμηλή,πολύ κοντά δηλαδή σε αυτά που παίρνει και η Lena του γραφείου...να πω ότι η Lena θα έπρεπε να μας πληρώνει μάγκες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2014
Έχουν ξεφύγει τα γραφείαΛύπη(((
R
RAMBO11
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1