Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αναζητουσα απλα ενα καλο ξεμπουκωμα...σκεφτηκα να παω να πετυχω την αλεξια στο κ166....αλλα διαβαζοντας τη κριτικη του εμπειρου συναγωνιστη σμυρνη πηγα στη νατασα στη πλατεια αττικης να τη δω....η κοπελα βγηκε αμεσως...ρωσσιδα ξανθια με μακρυ ισιο μαλλι κρεμασμενο μικρο στηθος ασχημη με ...αν ειδα καλα καπως σκουρα οδοντοστοιχια....σωμα αδυνατη και κωλο συμπαθητικο...(δε τρελαθηκα)....στην αρχη σκιαχτηκα λιγο δε μου αρεσε εμφανισιακα καθολου...και ειπα στη τσατσα οτι θα κανω μια βολτα και θα ξαναπερασω......πηγα κατω το σκεφτηκα λιγο και αφου παντα σχεδον εμπιστευομαι τις κριτικες του σμυρνη,ξανανεβηκα εδωσα το μπλε χαρτι και εισηλθα στο δωματιο της ανοχης...η κοπελα ηρθε μετα απο δυο λεπτα...ηταμ λιγο απομακρυσμενη και με κοιταγε καπως....γνωριστηκαμε μου ειπε οτι ειναι απο ρωσσια...και επεσε κατευθειαν επανω μου...εγλειψε λιγο το λαιμο μου και με ρωτησε για πιπα.....το τσιμπουκι τηςηταν βαθυ αλλα στεγνο με δοντι και με πονουσε,και με γρηγορους ρυθμους κατι που δε μου αρεσει καθολου...ωχ αρχισα να λεω απο μεσα μου...μετα απο λιγα δευτερα σταματησε ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε ενα καλο cow..το μουνι με επηφωνηματα αρκετα ψευτικα....αρχισα να ξενερωνω...τη γυρισα ανασκελα και αρχισα να της παιζω ελαφρα το μουνακι μηπως και τη καυλωσω λιγο...εκεινη φωναζε δυνατα αλλα κοιταγε το ταβανι εντελως αναισθητα....μου ειπε να σταματησω γιατι ποναγε ενω απλα τη χαιδευα.....σταματησα και αρχισα να τη γαμαω παλι ιεραποστολικα μπας και γινει κατι...αλλα δε.........σταματαω παλι και της λεω ελα να μου τον παιξεις λιγο...το δεχτηκε αρχισε να το κανει αγαρμπα και με ποναγε παλι.......δεν υπηρχε περιπτωση να χυσω με τιποτα......τη σταματαω ευγενικα και της λεω αστο για σημερα...και με ρωταει αν φταιει εκεινη...δε μου αρεσει να απανταω καταφατικα σε αυτες τις περιπτωσεις και της λεω ευγενικα οκ...εγω δε μπορω σημερα....οκ μου λεει ντυθηκε και εφυγε μπαμ μπαμ.......ηταν δυστηχως μια ατυχη συνευρεση.....αν θα την ξαναεπισκεφτω........οχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού