Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
περίμενα αργά, σαν άλλος αλχημιστής ,το μείγμα των εγκεφαλικών ουσιών να αποκτήσει
την απαιτούμενη ευφλεκτότητα και ευκρηκτικότητα, για μια ευφοριστική βουτιά στο περιθώριο που το χα τόσο ανάγκη...
απέρριψα διάφορες ευειδείς παρουσίες , και κατέληξα παραδόξως, σε κάτι καμπυλώδες κοντό ,χωρίς σημεία οξύνοιας που θα έφερναν αντίσταση στις παρορμήσεις μου, είχε κοντή μάυρη βοστρυχωτή κόμη ,αδιάφορο προσωπείο και άκουγε στο όνομα Ναταλία.
αφαίρεσε όλα τα ενδύματα που κάλυπταν τις καμπυλότητές της ,θέαμα που άρχισε να διοχετεύει την αιμάτωση κάτωθεν.
πεολειχία σε στάση κάμψεων με τους μαστούς της να τραμπαλίζονται πέρα δώθε , γεγονός που προσέδιδε μια κωμική νότα στο σκηνικό , μέχρι που την διέκοψα για να θωπεύσω απτικά και λειχικά τις μαστικές της λιπώδεις συσσωρεύσεις , και αφού κόρεσα την παρόρμησή μου , συνέχισε την πεολειχία πιο έντονα αυτή τη φορά, μέχρι την ημιστύση.
καθώς άνοιγε τα πόδια της , μου δημιουργήθηκε μια αιδοιολαγνική τάση, που βάλθηκα να σβήσω λείχωντας το κρεμώδες αιδοίο της με εκείνη μάλλον αδιάφορη αλλά δεκτική.
όταν ικανοποίησα και αυτήν την παρόρμηση, στερέωσα το πέος μου μέσα της , οι πυελικοί μύες μου άρχισαν να σπρώχνουν ,παρατρίβοντας ευφοριστικά το φαλλικό εντέριο.
δοκίμασα να φιλήσω τον τράχηλό της , αλλά με διέκοψε , σκουπίζοντας τα χείλη μου με την κουρτίνα γιατί μάλλον την ενοχλούσε αυτή η μετατόπιση αιδοικής κρέμας στο λαιμό.
μετά απο καμμιά 15αριά παλινδρομήσεις , απέκκρινα το υγρό με κείνη να παραμένει αδιάφορη , πράγμα που με συγκίνησε γιατί η αδιαφορία ήταν αμοιβαία , και τόσο αναγκαία να απολαύσει κανείς απρόσκοπτα και εξ'ολοκλήρου τη μετασυνουσιακή εγωιστική ευφορία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2014
Αμοιβαια αδιαφορια ... Κυνικο αλλα πραγματικο και ωριμο! +1!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1