Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη απόγευμα στις 19.00 . Αρκετές εβδομάδες είχα να περάσω απο αυτόν τον οίκο . Κατά καιρούς φέρνει αξιόλογες παρουσίες και σε συνδυασμό του ότι είναι ένας οίκος απομακρυσμένος και χωρίς ιδιαίτερη κίνηση σου δίνει το περιθώριο της άνεσης χρόνου αλλά και της ανακάλυψης κάτι καλού. Σήμερα δούλευε η Νατάσα , μια κοπέλα κοντά στα 30 απο την Ρωσία σύμφωνα με την υπηρεσία , ξανθιά με το μαλλί μέχρι τους ώμους, πρόσωπο κάπως άγριο , κανονικό σώμα , σφιχτό , με ωραίο κώλο και 2άρι+ βυζί κάπως μακρόστενο .Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , λιτό αλλά πάντα καθαρό. Δεν άργησε να έρθει , ήρθε χαμογελαστή και με διάθεση ,έβγαλε το στρίνγκ της , ξάπλωσε δίπλα μου στο κρεβάτι και ξεκίνησε να με ρωτάει για διακοπές και διάφορα άλλα. Ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό στο στήθος στην κοιλιά , στους αγκώνες και στο εσωτερικό μέρος τον μπράτσων , γενικά σχεδόν ολόκληρο απο την μέση και πάνω. Έκανε μια παύση και έφερε τα βυζιά της στο στόμα μου , τα έγλυψα και τα ψιλοδάγκωσα ,έπιασε με τα χέρια της τα μάγουλα μου με τράβηξε και άρχισε να με φιλάει παθιασμένα και για πολύ ώρα , φυσικά και εγώ ανταποκρίθηκα. Μετά κατέβηκε κάτω στα πόδια μου και άρχισε να με φιλάει στα μπούτια ενώ με το χέρι της ελαφρά και με πολύ αργό ρυθμό χάιδευε τον πούτσο μου .Ξεκίνησε να γλύφει τα αρχίδια μου ενώ έκανε περάσματα με την γλώσσα της στον κορμό του πούτσου μου χωρίς να τον βάζει στο στόμα της , είχα γίνει τούμπανο και αυτή σαν να ήθελε να με βασανίσει ή να με καυλώσει περισσότερο , όπως το δείς κανείς συνέχιζε έτσι. Ώσπου με μία κίνηση τον έβαλε στο στόμα της βαθιά σχεδόν όλο , ξεκίνησε πίπα πολύ υγρή και βαθιά ενώ ανα διαστήματα έγλυφε μόνο με την γλώσσα της το πουτσοκέφαλο , την σταμάτησα για να μην χύσω και την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα , της είπα τώρα η σειρά μου , έσκυψα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , έδειξε να τις αρέσει ενώ μετά απο μερικά λεπτά που πήγα να σταματήσω μου έπιασε το κεφάλι και μου είπε συνέχισε κάτι που έκανα για λίγο ακόμα. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση αυτή απο πάνω , καλή συμμετοχή έδινε τον ρυθμό και εγώ είχα αφεθεί σε αυτόν. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα , καλό στήσιμο και πριν μπω στο μουνάκι της την ξαναέγλυψα ,την γάμαγα δυνατά και άρχισε τα βογγητά. Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό μια στάση που δεν την προτιμώ με πληρωμένες αλλά ούτε μου αρέσει να χύνω σε αυτή , όμως κάτι ότι με έδεσε με τα πόδια της κάτι ότι με τραβούσε βαθιά μέσα της καθώς και τα παθιασμένα γλωσσόφιλα της με έκαναν να μην αλλάξω άλλη στάση και μετά απο ώρα να τελειώσω σε αυτή Στο δωμάτιο έκατσα κοντά μισάωρο , καμία βιασύνη , απίστευτη συμμετοχή χωρίς χτυπήματα πόρτας και ξερόβηχα...Την συστήνω ανεπιφύλακτα με βάση το τί έζησα εγώ. Αν και δεν τον επισκέπτομαι συχνά τον οίκο αυτό οι δύο τελευταίες μου καταθέσεις εδώ ήταν σούπερ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού