Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136627
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βλέποντας στα προγράμματα ότι στο συγκεκριμένο στούντιο δουλεύει νέα κοπέλα, πέρασα να τη δω για να έχω προσωπική άποψη. Το όνομά της Μάνια, ηλικιακά γύρω στα 40+, ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, "σπασμένο" αλλά γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, πεσμένο αλλά το υπόλοιπο κορμί πολύ καλό σφιχτό με ιδιαίτερη έμφαση στον κωλαράκο της, τον οποίο προσφέρει κιόλας...Κάτι το χαμόγελό της, κάτι η εμπειρία που απέπνεε, αν και μόλις δεύτερη μέρα στη δουλειά, με έκαναν να περάσω δωμάτιο με επιλογή του προγράμματος για ελεύθερο στοματικό.

Δεν είχα τελειώσει το μπάνιο μου, όταν εισήλθε στο δωμάτιο η Μάνια με το μαύρο διχτυωτό φορεματάκι που φορούσε. Την πλησίασα, με σκούπισε από κάποια κατάλοιπα νερού και άρχισε το...ματς...Ανταπόκριση στα φιλιά μου θετικότατη, ωραία χείλη σαρκώδη, φιλιά στο λαιμό της στο στήθος της, με έντονους αναστεναγμούς, κλειστά μάτια...Η στιγμιαία ενασχόλησή μου με τα περιποιημένα πατουσάκια της, μου αποκάλυψαν μια γυναίκα που αντέδρασε τρομερά θετικά και που φάνηκε να ξέρει τα μυστικά του...αθλήματος. Στο στοματικό μου έδωσε ρέστα. Πεντακάθαρο και μοσχομυριστό αιδοίο, με ένα ωραίο τατού από πάνω με την ωραιότερη λέξη του κόσμου. Άμεση ανταπόκριση της κλειτορίδας της, σφιξίματα ποδιών, ανασήκωνε τη λεκάνη της κάθε τόσο και με σταμάταγε και μούγκριζε...και ξανά...με τράβαγε από τα μαλλιά, από τα μάγουλα και με προέτρεπε σε mouthfucking και εκείνη να συνεχίζει την "δυνατή" ανταπόκριση...Μετά από αρκετή ώρα, τη γυρίζω στα 4, όπου δεν έχασα την ευκαιρία να περιποιηθώ τη βαλβίδα της, με φτυσίματα κλπ, κάτι που έδειξε να της αρέσει. Συνέχεια στο στοματικό μου σε αυτή τη στάση ενώ δεν αντέδρασε αρνητικά και στο δάχτυλο που της έβαλα...Μου πέταξε την πετσέτα και άρχισε με δύναμη να παίζει με το πέος μου, ενώ αφού με καβάλησε και άρχισε να τρίβεται πάνω μου, σταδιακά κατέβηκε χαμηλά. Η κοπέλα το κατέχει...Γλείψιμο της ευρύτερης περιοχής για ώρα, δαγκώματα, φτυσίματα, βαθιά διείσδυση και εμμονή στον κορμό του πέους μου, συνεχόμενα πνιξίματα, παιχνίδια με τη γλώσσα της περιμετρικά...είχα μείνει άναυδος...

Στο σεξ, ξεκίνημα σε στάση ιεραποστολικού, με εκπληκτική ευλυγισία από μέρους της, τα πόδια της εντελώς πίσω και πλήρης διείσδυση με καλή γωνία. Υψηλή συμμετοχή από μέρους της, ενώ όσο και να ήθελα να κατεβάσω ρυθμούς, δεν μπορούσα καθώς είχε χτυπήσει κόκκινο και χτυπιόταν σαν το ψάρι έξω από το νερό. Αλλαγή σε reverse cowgirl όπου είχα την ευκαιρία να θαυμάσω τον υπέροχο κωλαράκο της και εκείνη να έχει αναλάβει το ρυθμό. Χωρίς να βγω από μέσα της, γύρισε με άνεση και μετατράπηκε cowgirl ενώ παράλληλα με φίλαγε σε λαιμό και συνέχιζε να αναστενάζει. Με δική μου πρωτοβουλία ανασηκώθηκα και σε στάση του λωτού για κάποια λεπτά έπεσαν οι ρυθμοί, ενώ τα κορμιά μας πια είχαν γίνει ένα...Διάλειμμα για να απολαύσω ξανά την θεσπέσια πίπα της και συνέχεια ξανά σε ιεραποστολικό και παραλλαγή στη συνέχεια σε πλαγιαστό, όπου σε αυτή τη στάση και μη διακόπτωντας το ρυθμό μετά από παρότρυνσή της με βρήκε το τέλος...

Όταν σιγά σιγά, ξαναβρήκα τις ανάσες μου, ένιωθα ότι από πάνω μου είχε περάσει οδοστρωτήρας. Μόνο έτσι μπορώ να παρομοιάσω τη συμπεριφορά της Μάνιας. Από την αρχή μέχρι το τέλος, έντονη συμμετοχή, τρομερά δραστήρια, καθόλου τεμπέλα, τρομερά στησίματα, άψογες υπηρεσίες και μεγάλη υπομονή. Δείχνει ότι και εκείνη θέλει να περάσει καλά παράλληλα με τον παρτενέρ της, με άνεση χρόνου. Τι να πω πραγματικά? Αν αυτή η κοπέλα συνεχίσει σε αυτά τα επίπεδα και μείνει στον όμιλο, βλέπω τα ασθενοφόρα να βάζουν το δρόμο της Κασσάνδρας στην ημερήσια διάταξη για να μαζέψουν ταλαιπωρημένους και εξουθενωμένους άνδρες...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Μάνια
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού