Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175235
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Κυριακη βραδυ περασα μια ματια απο το Αβερωφ.Καμια τριανταρια ατομα,τα συνηθισμενα.Καθησα στην πλατεια πισω δεξια και παρακολουθουσα ενα τσιμπουκωμα.Τοτε ηλθε καποιος 45 περιπου φαινοταν στο σκοταδι εβγαλε την ωωλη του εξω ,την επαιζε και με κοιταζε.Του εκανα νοημα και ηλθε κοντα και την πηρα στο στομα.Ηταν μια πανεμορφη και μεγαλη ψωλη.Τοτε θυμηθηκα οτι τον ειχα ξανατσιμπουκωσει παλαιωτερα και με ειχε χυσει στο προσωπο.Μου ζητησε να παμε στον εξωστη οπου συνεχισα την πιπα για ενα μισαωρο
αυτος ορθιος εγω γυμνος και καθισμενος.Φωναξε και αλλους κοντα και με φωτιζαν με τα κινητα για να βλεπουν ολοι.Πολυ καυλα.Στο τελος μου εχυσε στο στομα.Αφου εφυγε οι αλλοι που εβλεπαν πηραν σειρα και με εχυσαν στο στομα.Περασα τελεια.Το καλλιτερο σινεμα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Λιλα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
51
Πόντοι:
66
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985, efi80, sexmaniac74 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2014
Πως τα κατάφερε η σούφρα σου και δεν ρούφηξε όλο το Αβέρωφ μέσα! Όλο το κτίριο τα πάντα μέσα μαζί με όλα αυτά τα ζόμπι που σουλατσάρουν πάνω κάτω και μέσα έξω!

Κουλ
15 Φεβρουαρίου, 2015
Eιναι καλη μερα Σαββατο απογευμα και Kυριακη. Eχει καλο κοσμο και εχεις επιλογες. Mια χαρα λοιπον!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2