Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161481
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εχω χασει το μετρημα πλεον με αυτο το κοριτσι κι ομως σημερα ητανε η απογειωση-της απογειωσης-οοοοοοο απογειωσηηηηηηηη!!!
καθως εχει ενα 3μερο που επεστρεψε και μετα απο ενημερωση του bouxo (ας ειναι καλα)...εφυγα τρεχοντας για το μωρο...παιρνω το προγραμμα των 50 και βουυυρ!!!
μεσα η γκομενα στην αρχη ειναι λιγο ψυχροσοβαρη οπως παντα.ξαπλωνουμε αρχιζουμε τα γλωσοφιλλα και πιπιλαω της ρογες κανενα 5λεπτο...αρχιζω ενα γλυφομουνι
το οποιο ητανε λυσασμενο.τσιριζε σε καθε χυσιμο.ετρεμε η κοιλια της καθε 2 λεπτα.παντα τελειωνε αλλα αυτη την φορα εφτασε τις 3.οπως μου ομολογησε μετα.αφου γεμισε υγρα μεχρι το στηθος μου.καυλωνει απιστευτα.δαχτυλα μπαινανε-γλωσσες μπαινανε-μονο το κεφαλι μου δεν μπηκε!
μετα απο κανενα 20λεπτο γλυψιμο με γυρναει σε λυσαλεα πιπα.δεν αντεχω και την γυρναω στα 4..μπατσες και σφυροκοπημα ακολουθει...παω να τελειωσω και κρατιεμαι.την γυρναω ιεραποστολικο.
και ητανε η πρωτη φορα που αρχισε να με φιλαει χωρις να ξεκολαει το στομα της.καθως τελειωνα με τυλιγει με αυτες τις τελειες ποδαρεεεεεες και με κραταει μεσα της..στο τελος μειναμε λιγο
αγκαλιασμενοι και φιλιομασταν,σαν να ημουνα με την γκομενα.30 λεπτα ο χρονος μου.ηρθε ανανεωμενη.το κορμι λαμπαδα και η κολαρα ισως καλυτερη και απο μιρελας.στα μειον το στηθος της που ειναι ουτε 1 αλλα δεν με χαλασε καθολου.συστηνεται σε ολους εκτος του βυζολατρες.για κανα 2 μερες δεν θελω σεξ αλλο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
jimiadis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.198
Πόντοι:
3.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού