Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215022
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η τρέλα λένε δεν πάει στα βουνά...αν δεν πηγαίνει τότε στα βουνά, σίγουρα έχει πέσει όλη πάνω μου...πως αλλιώς να εξηγήσω την ακατανίκητη ανάγκη μου αυτό το πρωινό να πάω στη Λάρισα μόνο και μόνο για να "τιμήσω" την Ξένια, που είχα δει ότι δουλεύει εκεί. Ποια Ξένια? μα φυσικά την όμορφη ξανθιά,με το γλυκό πρόσωπο, με το ωραίο κορμί με το φυσικό 2άρι στήθος και την υπέροχη περιφέρεια που μέχρι πρόσφατα δούλευε Κηφισού30/Αριστοτέλους5/Θεσσαλονίκης96 και Κηφισού60....έτσι και εγώ πρωί Σαββάτου, με το smart βγήκα εθνική οδό, πέρασα λόγγους, βουνά ραχούλες, έκανα και την απαραίτητη στάση για ξεκούραση στα Καμμένα Βούρλα για "ανεφοδιασμό", και μετά από 5 ώρες έφτασα στον προορισμό μου. Ζέστη ανυπόφορη, κόσμος λίγος. Προσπάθησα να βρω μόνος μου το Erotica, αλλά τα κατάφερα με τη συνδρομή τελικά ενός ταξιτζή..

Βρίσκεται στον επαρχιακό δρόμο Λάρισας-Τρικάλων, σε ένα ύψωμα, μετά τις αντιπροσωπείες των αυτοκινήτων. Πρόκειται για απομονωμένο χώρο, πραγματικά θυμίζει villa, μπαίνεις μέσα με το αυτοκίνητο και παρκάρεις σε θέση με σκίαση. Είναι ένα σύμπλεγμα σπιτιών, σε όμορφες αποχρώσεις του καφέ και με ωραίους κήπους εξωτερικά. 2 σπίτια δούλευαν χθες. Στο δεξί μια όμορφη κοπέλα, με μαύρα μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο γλυκό και χαμογελαστό. Η Έλενα. Ωραίο κορμί, με φυσικό στήθος, κοιλιά γυμνασμένη με six pack να φαίνονται, ωραίο κωλαράκι καλοσχηματισμένο και ωραία πόδια. Άνετότατα θα στεκόταν στην Αθήνα...

Στο αριστερό μπαίνοντας....Μικρό σαλόνι, 2 καναπέδες διθέσιοι.....εμφανίζεται η....Ξένια.... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσω χαμένη την ευκαιρία και μιας και έκανα τόσα χιλιόμετρα, μπήκα δωμάτιο. 30 ευρώ το απλό, 50 το 69, 70 το ελεύθερο και 100 το φουλ...Το δωμάτιο απλό, με διπλό κρεβάτι, μικρό καρέφτη στον τοίχο και νιπτήρα. Για το ντουζ, ανοίγει μια ξεχωριστή πόρτα, όπου μπαίνεις σε έναν μακρόστενο διάδρομο όπου εκεί είναι η ντουζιέρα. Μου έκανε εντύπωση η πλαστική διάφανη οροφή από πάνω, όπου μπορείς να βλέπεις τον ουρανό, τα αστέρια κλπ...Φρεσκαρίστηκα μετά από τόσες ώρες στο δρόμο και μικρή αναμονή...

Μετά από λίγο, έρχεται και η Ξένια κοντά μου, εμφανώς έκπληκτη που με έβλεπε μπροστά της και η ατάκα της ακόμα είναι στα αυτιά μου..."δεν πας καλά εσύ"...Λίγη συζητησούλα, αρκετά χάδια παράλληλα μέχρι που ξεκινήσαμε με έντονα φιλιά, ο ένας να προσπαθεί να βάλει κάτω τον άλλον. Πρώτος τα κατάφερα εγώ, όπου είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ με το λαιμό της, το όμορφο στήθος της, την κοιλιά της, μέχρι να φτάσω στο περιποιημένο και μοσχομυριστό αιδοίο της. Για αρκετά λεπτά έμεινα κολλημένος εκεί, καθώς η ανταπόκρισή της ήταν πολύ καλή, αληθοφανής, με κλειστά μάτια, με κούνημα της λεκάνης της. Με τα πόδια της με έσπρωξε πίσω για να αναλάβει δράση εκείνη, με ενασχόληση με το στήθος μου, την κοιλιά μου, τα πλευρά μου, μέχρι να φτάσει στο ερεθισμένο μου πέος. Εκπληκτική περιποίηση, με πολλά παιχνίδια με τη γλώσσα της, με ωραίο ρυθμό, ενώ και τα @@ δεν έμειναν παραπονεμένα με μπόλικο σάλιο. Αυτό που με ερέθισε ακόμα περισσότερο ήταν τα μάτια της που συνεχώς ήταν καρφωμένα σε μένα...

Ώρα για σεξ, με μένα να έχω ελάχιστες αντοχές από την αποχή, καθώς είχα 3 μέρες που απείχα από τη δράση, αλλά και λόγω ταξιδιού, οπότε ξεκίνημα και τελείωμα σε ιεραποστολικό κλασσικό στην αρχή και στη συνέχεια πλαγιαστό, σε αργούς ρυθμούς, φουλ gfe κλίμα, με ωραία και αληθοφανή ανταπόκριση από εκείνην, με λόγια που ανέβαζαν τη θερμοκρασία και στη συνέχεια πλαγιαστό με το ένα της πόδι στον αέρα και το άλλο κάτω από τα @@ μου, με κάθετη αύξηση της συμμετοχής της και του ρυθμού, όπου μετά από λίγο με βρήκε το τέλος μέσα της απόλυτα ικανοποιημένο αλλά και με ένα πλατύ χαμόγελο.

Είτε στην Αθήνα, είτε στην επαρχία αυτό το κορίτσι είναι για μένα μεγάλο standard. Εκπληκτικές υπηρεσίες, πολύ καλή συμμετοχή, φροντίδα για τον παρτενέρ της για να περάσει καλά χωρίς ενδοιασμούς και αντιρρήσεις. Πραγματικά τα χιλιόμετρα που έκανα, άξιζαν και αυτό το ταξίδι θα το θυμάμαι μέχρι να...κλείσω τα μάτια μου για το αιώνιο ταξίδι...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Ξένια
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2014
Oχι και επαρχιακος δρομος....κοτζαμ εθνικη οδο μας εφτιαξε η καλη μας συγκυβέρνηση
G
gl
18 Αυγούστου, 2014
« αυτό το ταξίδι θα το θυμάμαι μέχρι να...κλείσω τα μάτια μου για το αιώνιο ταξίδι...»

Χα χα χα, είσαι ωραίος φίλε Λαγονησιώτη!
18 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και εσύ είσαι ωραίος φίλε Φανούρη.....ΈρωταςΈρωτας
18 Αυγούστου, 2014
Λαγέ είσαι θεός...
19 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για ποιο λόγο φίλε nsmirni?? και εσύ είσαι αλλά δεν το κάνουμε θέμα...Κουλ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5