Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 79 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο σχολια που ειδα συναγωνηστων , πηγα στοχευμενα στην μιλφογκιλφ Μαρινα..., Τσατσο δεν ειδα γιαυτο και η χαμηλη βαθμολογια, ενα παιδακι ειδα με πρασινα ματια τωρα ναταν αυτος δεν ξερω Χμμμ; Πριν μπω ξεκιναει η ειρονια του τυπου, γιατι με ρωτας πως με λενε θα παντρευτουμε ; Γελασα το προσπερασα...Για την εμφανηση της δεν θα ελεγα οτι ειναι τρομακτικη οπως περιεγραφαν...ουτε υπερβολικα σκινι..εχω δει και χειροτερα...εντυποση μουκανε το βυζακι που ηταν προεφηβικο...Ντροπή Δοντια οκ δεν την λες και φαφουτα...πολλες θηκες..και καποια μικρα κενα...Εχω δει και πολυ χειροτερα...Στα του αγωνα..δινο το παραβολο μου λεει περνα και στησου Θυμός Λεω να στηθω ; Κανει πως δεν ακουη , εγω γδυνομε αλλα δεν στηνομε Μεγάλο χαμόγελο Μπαινει μεσα χα χα χα χου χου χου...Πιπα τελεια γλυψημο σταρχιδια καλο...σουτιεν δεν εβγαλε ενο εβλεπε πως το θελω το τραβαγα ετσι και γιουβετσι καταλαβα οτι δεν..ε και δεν θαμπαινα στην διαδικασια να της το βγαλο κιολας...ελεος..Προκαταρκτικα μηδεν....Γλωσοφιλα μηδεν...Μολης πηγα να πιασο πιο εντονα την ρογα..τραβηχτηκε τελειος και συνεχισε την πιπα...Μετα παει να στηθη στα 4...λεω μεσα μου δεν θα το αντεξω αυτο...της λεω κανονηκη σταση παλυ καλα που δεχτηκε.. εχει πολυ πλαδαρο κολο..στην κανονικη λοιπον σταση δεν μαφηνε να πλησιασο ουτε καν το λαιμο της...οκ μου βγηκε μια ανωμαλια να την φιλισο αλλα ειδα οτι δεν και δεν...ευλιγηστη πολυ σηκοσε τα ποδια τοσο ψιλα και εγω γαμουσα μετα χερια μπουνιες στο κρεβατι..Την γαμουσα γρηγορα για να τελειονο.. σε καποια φαση τραβαο λιγο το σουτιεν πιανο ρογα .. με κοιταξε στα ματια και χαζογελασε.. δεν παμε καλα λεω..Αν παλυ επηχησουσα σε χαλαρο ρυθμο δεν γινοταν ουτε αγκαλιες εκανε ουτε τιποτε...Οποτε επελεξα το γρηγορο και για να μην πιεστο εγω αλλα κια αυτη....Εχυσα , και λεει το κορυφαιο πολυ γρηγορα σε κυνηγανε...λεω ετσι εχω μαθη γαμαο γρηγορα...Λεει εδω αργα αργα γαμας με την ηρεμια σου...ελεος....καλα καλα λεω..Λεει μετα το κορυφεο θελω και καλα σχολεια...ΝΑΙ λεω τα καλητερα..δουλεμα αυτη δουλεμα και εγω...Ειδε οτι θελω κατι αλλο, και δεν ακολουθησε το ρυθμο μου..Εδω αλλες καραμουναρες και κανουν γλωσοφιλα...και οχι μονο..τεσπα..Θα την χαρακτηριζα ψευτοpse , δεν θα την ξανατιμησο γιατι ηταν σαν να μην γαμησα..εξαλου υπαρχουν και πολυ πιο καλτ παρουσιες στο μεταξυ...Δεν εφνιδιαστικα με το παρουσιαστικο της..καθολου ομως...και δεν με ενδιαφερη να εχω απλα μια στανταρ τυπικη συνευρεση μετα απο τοσα χρονια μπουρδελοεμπειριον...Αυτα τυποι μου Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.402
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2014
Από την κάτω κριτική
ISINAS:Ωραια κριτηκη τυπε μου, εχει γραψει και ο προφεσορ πολυ καλη κριτιηκη , πρεπει αν ειναι καλη περιπτοση Κουλ

Σε πήραν στο λαιμό τους οι αλήτες τύπε μου Money Mouth
GG
Gamaw Gries
19 Αυγούστου, 2014
Δεν εχασα και πολλα τυπε μ , ουτε μου εσπασε τα νευρα να χαλαστο τελειος, ουτς σηνεβη κατι σοβαρο , τυπου να δακγωνη...να γδερνη την πουτσα στην πιπα κτλ... ανεχοταν το ολο σκηνικο...Αλλα τελειος Ντεκαυλε οπως ειναι και ο τιτλος της κριτικης μου...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2