Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.9 2 10
Call-Girls 7915
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ουτε κρυο ουτε ζεστη
Συναντηση με την Λετισια σε χοτελ μετα απο ευκολη επικοινωνια με το γραφιο και την ευγενεστατη Λυδια.
να πω εξ αρχης οτι εκανα δυο ραντεβου μαζι της διαφορετικες ημερομηνιες και γι αυτο ειπα παραπανω ουτε κρυο ουτε ζεστη γιατι ειχα δυο διαφορετικες συμπεριφορες.
Η κοπελα στην ωρα της και τις δυο φορες, την πρωτη ντυμενη με ενα φορεμα λογο του οτι ηταν αργα το οποιο ηταν περιεργο και δεν μου αρεσε , και αρκετα βαμενη σε βαθμο υπερθετικο. μηλαει πολυ καλα ελληνικα καλο σοσιαλ (αμα δεν την κοψεις σου τρωει ευκολα την 1 ωρα με μπλα μπλα) ομορφα ματια και φατσα καθηγητριας αγγλικων, μικρο βυζακι με καλες ρογες που καυλωνουν ευκολα, μπανακι μαζι κατι που μου αρεσε πολυ και με εκανε τουρμπο στο κρεβατι το εχει κανει καλο στοματικο σε κοιταει στα ματια κατι που εκτημω, αυτη απο πανω δινει ρεστα λες και ειναι σε ροντεο διχνει να καυλωνει και να της αρεσει αυτο που κανει. με εμενα ηταν εκδηλωτικη με φιλια στο στομα και γλωσσα και να πω οτι ειναι η πρωτη φορα που τελειωνω με την γυναικα απο πανω. γενικα ηταν μια αρκετα καλη συναντηση και δεν εκλαψα τα λευτα μου.
τωρα για την δευτερη φορα το πραγμα αλαξε και δεν ξερω γιατι, φιλια ελαχιστα αγχος απο μερους της να τελειωσω ψευτικες φωνες μη το ενα μη το δευτερο , τελειωσα με το χερι μου στα βυζια της και ευτυχως που το καταφερα και αυτο γιατι ειχα ξενερωσει. μου ειπε μετα το τελος οτι ηταν μετα την περιοδο της και δεν ηταν πολυ καλα. σορυ εδω ειναι το φαουλ μην πας για δουλεια αν δεν μπορει το σωμα σου να ανταποκρυθει ακομα και αν χρειαζεσε τα φραγκα.

Η κοπελα για εμενα ειναι πολυ καλη στις καλες της μερες και μετρια προς κακη στις δυσκολες μερες

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
sarantispolatos198231
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
603
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού