Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 2 10
Call-Girls 8758
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας εντυπωσιαστεί από το σώμα της και έχοντας καλή εμπειρία με άλλη κυρία milf του γραφείου το οποίο δεν ξέρω αν υφίσταται πια τηλεφώνησα και την παράγγειλα. Σε μισή ώρα ήταν στο ξενοδοχείο.

Η κοπέλα που μου ήρθε θύμιζε αμυδρά μόνο την κοπέλα των φωτογραφιών. Περίπου ίδιο ύψος,ίδιο κούρεμα μαλλιών με διαφορετικό χρώμα ξανθό αντί για κόκκινα,λεπτή αλλά με αρκετά γυμνασμένο σώμα και όχι το αγύμναστο σώμα που φαίνεται στην φωτογραφία. Όταν λέω γυμνασμένο το εννοώ,καθόλου λίπος , φλέβες στα χέρια και οι κοιλιακοί ξεκινούσαν μερικά εκατοστά πάνω από το μουνί. Απ'ότι μου είπε πρέπει να είναι πολύ του γυμναστηρίου και από το σώμα κατάλαβα ότι κάνει και βάρη αρκετά πέρα από τις κλασικές fitness μαλακίες που κάνουν οι γκόμενες.

Είχε αρκετά τατουάζ τα οποία δεν φαίνονται στις φωτογραφίες.Φορούσε ένα κολάν το οποίο ήταν πολύ καβλωτικό πραγματικά με το σώμα που είχε ...
Από φάτσα συμπαθητική και χαρούμενη,τίποτα το σπουδαίο. Μιλούσε καλά ελληνικά αν και στο σαιτ έλεγε ότι μιλάει μόνο Αγγλικά. Μου είπε ότι είναι από Πολωνία.

Τώρα στα αρνητικά,στο σώμα της είχε δύο καφέ σημάδια (πολύ μεγαλύτερα από ελιές) με μήκος 7-8 εκατοστά,ένα στο μπούτι και ένα κάτω ακριβώς από το βυζί.. Φοβήθηκα αρκετά με το που τα είδα και έχασα την διάθεση να την πηδήξω. Προφασίστηκα ότι πρέπει να φύγω σε 30 λεπτά και ότι κάτι έτυχε και της είπα ότι θα την πληρώσω κανονικά.

Δεν ήθελα να ρισκάρω να κάνω ακάποτη πίπα,ούτε καν γαμήσι με προφυλακτικό...

Παρόλα αυτά την άφησα να κάτσει για να μην φανεί ότι την έδιωξα σκεφτόμενος ότι μπορεί να είναι η φαντασία μου και ότι μπορεί να μην είναι τίποτα τα καφέ σημάδια και να τα είχε από μικρή.

Αυτήν ήρθε και έκατσε δίπλα μου φορώντας μόνο το στριγκ και έπιασα λίγο συζήτηση μαζί της και παρατήρησα ότι με γούσταρε πάρα πολύ η γκόμενα,Μάλλον πρέπει να γουστάρει τους πολύ γυμνασμένους άντρες ... Με παρέσυρε λίγο όλη αυτήν η κάβλα που έβγαζε προς τα εμένα που είναι σπάνια για πουτάνα και άρχισα να την χαιδεύω στο σώμα της και έβλεπα ότι έλιωνε η γκόμενα,την κατεβάζω το στριγκ της και έπαθα σοκ,είδα την μεγαλύτερη κλειτορίδα που έχω δει ποτέ σε γυναίκα.Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο πραγματικά... Δεν υπάρχει πουθενά.
Είχα δει κάτι αντίστοιχο σε τσοντοσαιτ αλλά νόμιζα ότι ήταν photoshop..

Στο παρακάτω λίνκ υπάρχει κάτι αντίστοιχο.
http://i.imgur.com/ax2kOGn.jpg

Επίσης το μουνί της ήταν μούσκεμα,είχε κατεβάσει ένα τόνο κολπικά υγρά ... Άρχισα να την πειράζω την κλειτορίδα και η γκόμενα άρχισε να χάνεται λες και ήταν σε άλλο πλανήτη. Παίρνει το χέρι μου και βάζει και τα 4 δάκτυλα στο μουνί της και άρχιζε να τα πιέζει ώστε να φτάσουν όσο πιο βαθιά γίνεται,εκεί έχασε την μπάλα πεταξε στα σύννεφα χαχα... Με το που έβγαλα το χέρι μου από του μουνί ήταν μούσκεμα από τα κολπικά υγρά σε όλο το μήκος των δακτύλων μου ... Μιλάμε για τεράστια ποσότητα υγρών .... Κοιτούσα το χέρι μου και δεν το πίστευα....

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι χρήσιμη μία τέτοια κριτική αφού δεν ρίσκαρα να την γαμήσω για τα σημάδια που προανέφερα.

Αν κυκλοφορεί ακόμα Αθήνα η συγκεκριμένη κοπέλα μπορεί να μας ενημερώσει κάποιος συναγωνιστής αφού το γραφείο AthensJoy έχει κλείσει..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Syrios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.316
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2014
Παικτη ειμαστε σιγουροι οτι δεν ηταν αντρακι η Bianca; Χμμμ;
15 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
15 Αυγούστου, 2014
Παιζει τυπε να ηταν ερμαφροδιτη....και δεν ειχε κανει την επεμβαση...μου ειχε τυχει μια αναλογη εμπειρια πριν πολλα πολλα χρονια σε οικο ανοχης στο μεταξουργειο Γερο-μύστης
15 Αυγούστου, 2014
είναι η Στέλλα από AthensGoldenAngel...
http://www.bourdela.com/call-girls/girls/stella-athensgoldenangel/
16 Αυγούστου, 2014
Αγορακι ειναι μαγκες....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Την ειχαμε παρει σε μπατσελορ και εφαγε μαυρο!!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ΜΑΚΡΥΑ!!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
Z
z4
17 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρεις τι λές, προφανώς ταχεις μπλέξει
17 Αυγούστου, 2014
Δε νομίζω ότι είναι αυτή ,,, Πέρα από τα χαρακτηριστικά που ανέφερα η συγκεκριμένη έχει τατουάζ με Gothic γράμματα σε κατακόρυφη σειρά στους πήχεις ...(από την παλάμη στους αγκώνες)
18 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έτσι έχει και η Στέλλα... και στα δυύο χέρια, στις φωτό έχει πέσει φωτοσοπ για διακριτικότητα...
20 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο φίλε,τώρα που παρατηρώ τις φωτο έχει σβησμένα γράμματα στα χέρια της στο ίδιο ακριβώς σημείο ...
20 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το νομιζω!!!! Ξερω πολυ καλα τι λέω! Και μην παραπλανείτε το κοσμακι!!!! Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
Z
z4
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2