Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από συμβουλή έμπειρου συναγωνιστή, επισκέφθηκα την Νόρα. Μια 24χρονη κοπέλα, ύψους γύρω στο 1,70 με 2αρια βυζιά και μια μεγαλειώδη αλλά απίστευτη κωλάρα.
Η ευγενική τσατσά παρουσίασε την κοπέλα, που "δεν βιάζεται, κάνει τρομερό ισπανικό, ελεύθερα πιασίματα, και σπέσιαλ περιποίηση". Έδωσα τον οβολό και πέρασα στο "καλό" δωμάτιο όπως ανακοίνωσε η τσατσά, το οποίο είναι μεγάλο για τα δεδομένα της περιοχής, είχε A/C που λειτουργούσε ήδη, και ήταν πεντακάθαρο.

Μετά από 4-5 λεπτά ήρθε η κοπέλα, και αμέσως με πλάκωσε στο γλύψιμο σε ολόκληρο το σώμα. Συνέχισε με τρίψιμο σώμα με σώμα πότε προσφέροντας μου τα βυζάκια της με την υπέροχη ρωγίτσα, και πότε κατεβαίνοντας προς τα κάτω, χαϊδεύοντας και τρίβοντας τα @@ και το όργανο.

Της ζήτησα να την γλύψω, μια και μοσχομύριζε, και ξάπλωσε προτείνοντας μου το κλειστού τύπου φρεσκοξυρισμένο και πεντακάθαρο μουνάκι της. Ανταποκρίθηκε στο γλύψιμο με αληθοφανείς κραυγούλες, με χάιδεμα στο κεφάλι, και αρκετή υγρασία. Κατόπιν ανταπόδωσε την περιποίηση με ένα περίτεχνο τσιμπούκι, χωρίς χέρια, και με προσπάθειες για deep. Γυρίσαμε σε 69, όπου η διπλή ηδονή συνεχίστηκε. Μετά από περίπου 5 λεπτά, απαίτησε να την γαμήσω. Αρχικά μπήκα μέσα της ιεραποστολικά, αλλά ήθελα να χαζέψω την κωλάρα της η οποία μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον.

Την γύρισα στα 4, και μετά από λίγο ακόμα σάλιο, άρχισε η παλινδρόμηση. Το στήσιμο της ήταν υπέροχο, αφήνοντας σε full θέα το μεγαλείο του κώλου της. Δυστυχώς, αν και επέτρεπε την δακτυλοσκόπηση στον κώλο, αρνήθηκε ευγενικά να δώσει την ροδέλα. Δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου στην αυξημένη ένταση, ούτε στα χαστουκάκια στα κωλομέρια, που ομολογώ ότι δεν ήταν δυνατά. Σε αυτή την στάση ήρθε και η ολοκλήρωση.

Σε όλη την διάρκεια της συνεύρεσης, ένιωθες ότι το απολαμβάνει, χωρίς να φαίνεται κανενός είδους ψεύτικη συμπεριφορά.

Μια και η ώρα δεν ήταν ώρα αιχμής, μετά το τέλος έμεινε μαζί μου τουλάχιστον 10-15 λεπτά ακόμα, χωρίς την παραμικρή ενόχληση από την τσατσά. Θα μπορούσε να είναι μια συνάντηση με call-girl που δίνει κάτι παραπάνω από μια απλή ιερόδουλη.

Θα ξανατιμηθεί σίγουρα, και αν βάλει στο πρόγραμμα και ροδέλα, θα γίνει στανταράκι.

Από ότι είπε κατά την ώρα του social, εκτιμά την καθαριότητα, την ευγένια, και τους χαμογελαστούς ανθρώπους.

Φυσικά η δική μου εμπειρία, δεν προϋποθέτει ότι και εσείς θα περάσετε το ίδιο. Αν η βάρδια είναι βραδυνή (14-15 ώρες μετά που έχει πιάσει δουλειά) λογικό θα είναι να βγάλει και νευράκια, και κούραση, και ίσως όχι τόση όρεξη.

Καλό βόλι σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Νόρα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού