Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προπαραμονη δεκαπενταυγουστου σε μια Αθηνα που βραζει απο τον καυσωνα και οι αυγουστιατικες καυλες εχουν χτυπησει κοκκινο!!!!!Βγαινω λοιπον για αναζητηση δροσιας πριν απο την τελευταια εξορμηση του καλοκαιριου στις παραλιες!!!
Φτανω λοιπον στο αδειο Μεταξι,οπου πολλα μαγαζια ηταν κλειστα,αλλα και οσα ειχαν μεινει ανοιχτα ειχαν επιστρατευσει ολη την σαβουρα που εχουν στον παγκο.....πληρης απογοητευση,οποτε κατεληξα εδω στην Μαρια.Ενα ξανθο Ρωσιδι το πολυ τριανταρα την εκανα,ξανθια,χυμωδης με τουμπανιασμενα βυζια!!!!Φοραγε κι ενα κοκκινο συνολακι και με καυλωσε στο σαλονι οπου περιμεναν αλλοι δυο συναγωνιστες.Βγαζω λοιπον το δεκαρικο γιατι ειχα εξαντληθει κιολας απο την πολυ ζεστη και δεν ημουνα για μεγαλες βολτες και μπαινω στο πεντακαθαρο δωματιο,οπου ειχε καινουρια στρωμενα σεντονια!!!!!!
Με το που γδυθηκα και ξαπλωσα ειχα αρχισει να χαλαρωνω.Ο κλιματισμος στο φουλ κι εγω ξαπλωμενος το απολαμβανω περιμενοντας.....
Καποια στιγμη μπαινει Η Μαρια χαμογελαστη και ευγενεστατη και αρχιζει να βγαζει το συνολακι.Εγω σηκωνομαι και αρχιζω να την χαμουρυω στα ορθια και να της γλειφω τα βυζια,τα οποια ηταν σκληρα,μαλλον εχουν δεχτει επεξεργασια....Μετα ξαπλωνουμε στο κρεβατι οπου αρχιζει να μου δινει πεταχτα φιλακια και περνοντας την καποτα αρχιζει μια πολυ καλη πιπα....δεν το περιμενα να πω την αληθεια.Την αφησα για ωρα να συνεχιζει το γλειψιμο,ενω εγω επαιζα με το μουνακι της το οποιο ηταν τιγκα στην κρεμα!!!!Το δερμα της ηταν βελουδινο για τα κιλα της και συνεχιζα να την χαιδευω παντου....
Στην συνεχεια την βαζω να ξαπλωσει κι εγω απο πανω αρχιζω να της τον βαζω στο μουνακι αργα και αισθησιακα,ενω αυτη μου λεει διαφορες ατακες του τυπου....''ναι με καυλωνεις'',''γαμας πολυ ωραια'' κλπ.
Αλλα επιδη απο την κρεμα δεν ειχα και πολυ καλη αισθηση,την γυρισα πισωκολλητα οπου η θεα της κωλαρας της με εφτιαξε για τα καλα,αρχισα να την σφυροκοπω χουφτωνοντας και τις βυζαρες της,ωσπου το τελος εφτασε!!!!
Οταν τελειωσα μειναμε ετσι αρκετη ωρα μεσα σε γελια,υστερα γυρισε και πιασαμε κουβεντα,μου ελεγε οτι εχω μαυρισει και αν γυρισα τωρα απο διακοπες.Σηκωθηκε και μου εδωσε ενα φιλακι πριν φυγει!!!!Ηταν μια ανασα δροσιας μεσα στην καυτη εβδομαδα που περασε!!!!
Μια καλη προταση στο δεκαρικο,θα την εχω στα υποψιν και για αλλη συνευρεση!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού