Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας επιστρέψει από τις διακοπές μου, η πρώτη μέρα στην Αθήνα φάνταζε τρομερά πνιγηρή και ένας κόμπος στο λαιμό μου ένιωθα ότι με πνίγει. Ήθελα κάτι σίγουρο και καλό για να ξεκινήσει η νέα-πορνική- σεζόν. Η επιλογή μονόδρομος, όταν είδα στα προγράμματα ότι δουλεύει η Λίντα. Μια κοπέλα, με όνομα βαρύ σαν ιστορία, που λένε και κάποιες ψυχές, Γερο-μύστης, με άριστες συστάσεις, εκπληκτικές υπηρεσίες και ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ(!!) δυσαρεστημένο πελάτη. Είχα τα καλύτερα να θυμάμαι από τη μοναδική μέχρι χθες συνεδρία μας, πριν από περίπου 8 μήνες....

Εύκολο πάρκινγκ λόγω εποχής, έξω από το μαγαζί, άνοδος στο ίδρυμα, υποδοχή από τον ευγενικό κύριο της υποδοχής, πληρωμή προγράμματος για 69, χωρίς να τη δω φυσικά τη Λίντα, κάτι που είναι πλέον must, και πέρασμα στο υπερπολυτελές δωμάτιο. Φρεσκάρισμα στην ευρύχωρη ντουζιέρα, ωραία μουσικούλα και μικρή αναμονή.Μιας και επικρατούσε ησυχία,δεν άργησε να έρθει κοντά μου η Λίντα, φορώντας την πετσέτα της. Είχε καλή διάθεση, αστειευτήκαμε αρκετά, μιας και δεν περίμενε να με δει, άρχισε να χορεύει μπροστά μου, κολλώντας πάνω μου, κάποια φιλιά και αγκαλιές για αρχή στα όρθια μέχρι να μεταφερθούμε στο κρεβάτι...Ξεκίνημα με μασαζάκι από εκείνην, μιας και το ήθελα, κυρίως στον αυχένα, με αρκετή δύναμη και τεχνική καλή, μέχρι που γύρισα ανάσκελα...Αφού αναλώσαμε αρκετή ώρα σε αγκαλιές, φιλιά κλπ, έφτασε χαμηλά, στο ήδη ερεθισμένο μου πέος και ξεκίνησε με ένα καταπληκτικό καραμέλωμα στα @@, παράλληλα με ρούφηγμα και πολλά παιχνίδια με τη γλώσσα της. Στη συνέχεια ήρθε από πάνω μου σε στάση 69, και είχα την ευκαιρία να περιποιηθώ το πολύ όμορφο και καθαρό αιδοίο της. Εκείνη μου πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε το στοματικό της. Εξαιρετική τεχνική, με συνεχή deep throat, αυξομειώσεις στο ρυθμό, ενώ δεν παρέλειπε να ξανασχοληθεί με τα @@ μου...

Ξεκίνημα στο σεξ ιεραποστολικά με αργούς ρυθμούς, οι οποίοι σταδιακά αυξήθηκαν, καλή συμμετοχή από μέρους της, με προέτρεπε να ασχοληθώ με το στήθος της αλλά και με τα όμορφα πατουσάκια της, με το ωραίο άσπρο πεντικιούρ και την έντονη καμάρα...Αλλαγή στα 4, με εξαιρετικό σπάσιμο μέσης, τούρλωμα όσο δεν πάει της περιφέρειάς της, η οποία είναι εκπληκτική και για αρκετά λεπτά συνεχίσαμε έτσι σε αρκετά έντονους ρυθμούς ενώ πέσανε και βρισίδια μεταξύ αστείου και σοβαρού... :tooth: Διάλειμμα για εκατέρωθεν στοματική περιποίηση ξανά, και συνέχεια σε cowgirl με εκείνη να χοροπηδάει πάνω μου σε έντονο ρυθμό για αρκετή ώρα, σε σημείο που αναρωτήθηκα το σημείο αντοχής του κρεβατιού....Απέχοντας αρκετό καιρό από τη"δράση" και μην έχοντας παραπάνω αντοχές, ένιωσα το τέλος να έρχεται, και τελείωσα στο στήθος της μετά από λίγο μέσα σε κλίμα ευφορίας...

Η Λίντα απέδειξε για μια ακόμη φορά, γιατί παραμένει -ίσως- η τοπ επιλογή στα στούντιο, με τη συμπεριφορά της, τις υπηρεσίες της, το χιούμορ της αλλά και την αληθοφάνεια σε ό,τι και αν έκανε. Ένα κορίτσι που θα είχε κάθε δικαίωμα να "ψωνιστεί', να το παίξει ντίβα, αλλα αντ αυτού, παραμένει προσγειωμένη, φιλική, ήρεμη και με στόχο πάντα να προσφέρει το μάξιμουμ της ευχαρίστησης στον παρτενέρ της...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίντα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2014
Ακούραστη και διαχρονική η Λίντα !
12 Αυγούστου, 2014
+1 λαγέ...καλή σαιζόν...ΓλώσσαΓερο-μύστηςΚατσικογάμης
13 Αυγούστου, 2014
Ακριβως 2 χρονια πριν υπαρχει κριτικη μου με τιτλο "Τιποτα δεν ειναι τυχαιο...". Ερχεσαι και βαζεις ενα "τελικα" στον τιτλο για να επιβεβαιωσεις αυτα που εγραψα με καθυστερηση 2 ετων;

Καλο υπολοιπο καλοκαιρι κουκλε μου........Έρωτας
13 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και σε σένα όμορφε....Κουλ πράγματι η κοριτσάρα δεν παίζεται...Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4