Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 79 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο τις κριτικες των φυλων αποφασισα και γω να επισκευτω την μαρινα πιγενωντας λοιπον στον πλακοστροτο και πριν μπω στο μαγαζι με την κοκινη πορτα μου την πευτη απο απεναντι ενας τσατσος και μου λεει ελα να περασεις καλα εχω ωρεες κοπελιτσες εκει εχει μια πατσαβουρα.αγνοοντασ τον μπενω στο μαγαζι οπου με υποδεχετε ενασ τσατσοσ γυρο στα 40 χαμογελαστος το μαγαζι ηταν καθαρο κατι περιεργο για την περιοχη και μυριζε αρωμα σε λιγα λεπτα εμφανιζετε η κοπελα γυρω στα 35 αδυνατη πολυ κοκινομαλα και ενω ο τσατσος μου ελεγε το προγραμα αυτη με αγγαλιασε και μου λεει ελα μωρο μου παμε μεσα και με φυλισε στο λαιμο με παθος αντε παμε λεω δινο στον τσατσο 10 ευρο και παω να μπω στο δωματιο μισο λεπτο μου λεει η κοπελα και λεει του τσατσου να αλαξσει σεντονια με το που τα αλαξε μπενω και γω μεσα και σε λιγο ερχετε και αυτη γιασου μωρο μου λεει καθος μου χουφτονε τα αρχιδια και με φιλαγε στο λεμο μετα απο λιγα χαδια και φυλια στο στομα εβγαλε το προφιλακτικο και μου το φορεσε με το στομα χωρις χερια αυτο μετρελανε αρχισε σιγα σιγα να μου ρυφαει τον πουτσο τοσο περιτεχνα που κοντεψα να τελοιοσω αμεσος τοτε αυτη ανεβηκε πανω μου και αρχισε να κουνιετε ρηθμικα ενω τα χειλη μας ειχαν γηνει 1 δεν αργισε να ερθει το τελος μεσα σε δυνατα βογγητα που ακουγονταν μεχρι εξω κατεβενοντας απο πανω μου μου εβγαλε το προφιλακτικο και μου εδοσε μωρομαντιλο να σκουπιστω φιλωντας με αλη μια φορα στο στομα μου ειπε ευχαριστο μωρο και βγικε απο το δωματιο χρονοσ παραμονησ περιπου 10 λεπτα ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΜΑΡΙΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2014
Πίπα με καπότα=ελεύθερο στοματικό Μαλακία
GG
Gamaw Gries
11 Αυγούστου, 2014
0ποστ, 1η κριτικη...και για πες μας προμοτορακο νταβατζακο για ποιες κριτικες μιλας...η μονη "κριτικη" για την κοπελα σου ειναι η δικη σου. Φλωρε Γαμήσου
11 Αυγούστου, 2014
Για το πρωτο σχολιο δες τις κριτικες απο ιασονος 2β καιμετα αναροτισου γιατι δεν σου εκανε.τωρα για τον τυπακο απο κατο τι να πω κανενας τσατσος θα εινε η καμια κσεπεσμενη πουστρα.Αν κανεις καλυτερη πιπα αρχιδακι πες μου που δουλευεις ναρθω να γαμησω εσενα την αλλη φορα{να παρεις και το δεκαρικακι}αντε μουνι που θα με πες και φλορο. εγω εκανα ενα σχολειο γιατι η γομενα μου αρεσε για τα λευτα που περνει εινε μια χαρα για μενα παντα λεγωντας ττωρα αν σε καποιους δεν αρεσι ας κανουν τις δικες τους κριτικες και οχι να προσβαλουν τιν προσοπικοτιτα του αλλου επιδει ειπε την γνωμη του








11 Αυγούστου, 2014
Μορφωμενος και με σωστη ορθογραφια ο κυριος προμοτορας!!! Ευγε!!!
13 Αυγούστου, 2014
Ωραια κριτηκη τυπε μου, εχει γραψει και ο προφεσορ πολυ καλη κριτιηκη , πρεπει αν ειναι καλη περιπτοση Κουλ
16 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πουστρακο εγω δουλευω σπιτι σου ακομα να με μαθεις? ρωτα την μανα σου για καθε ειδους λεπτομερειες. εσενα μου ειπε σε περιποιηται ο πατερας σου οποτε δεν εχεις αναγκη την ψωλη μου πουστρα του μεταξιου
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6