Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Swingers Clubs 123700
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Παρασκευή βράδι κι από ένα τυχαίο γεγονός βρέθηκα με την κοπέλα μου στο sc4.Λόγω Αυγούστου δεν περίμενα πολύ κόσμο όμως μπορώ να πω ότι είδα περισσότερο από κάθε άλλη επίσκεψή μουΣπασίκλας.Κάτσαμε σ'έναν από τους άνετους καναπάδες στο βάθος δεξιά κι από την αρχή δεχτήκαμε τα έντονα ερωτικά βλέμματα από έναν ενδιαφέρον ζευγάρι στην γωνία του μπαρ,γύρω στα 30.Η κυρία φορούσε μαύρο φόρεμα ή μπλούζα δεν θυμάμαι καλάΕμμμμ,σπαστό μαλλί,ωραίο πρόσωπο κι ο κύριος ψηλός με μπλε μπλούζα.Δεν τους είχα ξαναδεί αλλά φαινόντουσαν ψαγμένοι στο χώρο.Γρήγορα έκαναν την εμφάνισή τους γνώριμα ζευγάρια,με τις γνωστές ώριμες κυρίες έτοιμες να ξεσαλώσουνΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Επίσης μια παρέα με 4-5 ξέκολλα,γύρω στα 25-30 με προκλητικά φορέματα μέχρι τον κώλο,ανοίγματα μπρος-πίσω και πορνοτάκουνα.Ακριβώς μπροστά μας χόρευε μια ξανθιά με λευκό φορεματάκι,άσπρο στρινγκ και 2,5αρια βυζιά,η οποία φιλιότανε συνεχώς μ' έναν μαλλιά,έμοιαζε με αγγλίδα τουρίστρια που δείχνουν συνεχώς στις ειδήσεις να μεθάνε στον λαγανά και στο φαληράκιΚουλΚουλ.Το επίπεδο της μουσικής(αν και παρέμεινε ξένη) είχε ανέβει και ταίριαζε πιο πολύ σε σουίγκερ κλαμπ.Μάλιστα όπως με πληροφορήσανε μετά τις 04:00 πλέον παίζει και ελληνικά.Γύρω στις 02:30 κατεβήκαμε στο υπόγειο το οποίο για άλλη μια φορά ήταν πεντακάθαρο.Κάτσαμε στον μεγάλο καναπέ ακριβώς στα αριστερά του χώρου και ξεκινήσαμε παθιασμένα γλωσσόφιλα και φάσωμα με την κοπέλα μου η οποία είχε βγάλει τα τακούνια της για να απολαύσουν όλοι τα ατελείωτα πόδια της.Δίπλα μας ήταν ένα αδιάφορα ζευγάρι,στο πιο δίπλα κρεβάτι ένα ζευγάρι ''ότι να ναι'' μιας και η κυρία ήταν αρκετά εντυπωσιακή με πρόστυχα μαύρα ρούχα(μπλουζάκι-μίνι φούστα),αλλά ο τύπος με τα γυαλιά και το μουστάκι που είχε έμοιαζε να το είχε σκάσει από καρναβάλιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Η κυρία φαινόταν ερεθισμένη βλέποντας την δικιά μου να έχει ξαπλώσει στον καναπέ και να προκαλεί ερωτικά και σε κάποια στιγμή που εγώ απομακρύνθηκα την πλησίασε για μια γνωριμία.Δεν είδα ακριβώς τι έγινε αλλά μόλις επέστρεψα με παρότρυνε να συνεχίσουμε να φασωνόμαστε ακόμη πιο άγρια.Η συνέχεια περιελάμβανε 2 παρτούζες στα 2 κρεβάτια με τις κουρτίνες.Οι σιτεμένες κυρίες είχαν φτιαχτεί και αποφάσισαν να φτιάξουν ατμόσφαιρα με βογγητά και κραυγές ηδονήςΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Ξεχώρισα μια ξανθιά πουράτζα με κοντό μαλλί και μεγάλα 3,5αρια βυζιά καθώς και την πασίγνωστη πλέον κυρία με τα μαύρα δερμάτινα,να πιπώνουν 2-3 μεσήλικες κυρίους και στην συνέχεια να τις γαμάνε εναλλάξ.Δυστυχώς όση ώρα παραμείναμε στον χώρο δεν κατέβηκε η παρέα με τα ξέκολλα που περίμενα πως και πωςΘυμόςΘυμός.Εγώ και η συνοδός μου είμασταν πολύ καυλώμένοι και οι δύο αλλά δεν υπήρχε κάτι που να μας ενθουσιάσει στο χώρο,οπότε με το που βγήκαμε από το μαγαζί,μπήκαμε στο αμάξι και συνεχίσαμε το παιχνίδι.Η δικιά μου είχε σχεδόν βγάλει το ροζ φόρεμα της και αστραπιαία με ξεκουμπώνει και αρχίζει ενα πολύ βαθύ και υγρό τσιμπούκι.Όση ώρα με πίπωνε με μανία,2 αυτόκινητα πέρασαν ακριβώς δίπλα μας και πήραν το μάτι τους.Καύλωσα ακόμη περισσότερο και κατέθεσα δυνατά υγρά πολλών ημερών στο στόμα της κοπέλας μου η οποία τα κατάπιε όλαΈρωταςΈρωτας.Αποχώρησαμε χαλαροί κι ανεβασμένοι ανανεώνοντας σύντομα την επίσκεψη μας σ'αυτό το φανταστικό κλαμπ
Πρόσβαση
Δύσκολη
Parking
Μικρό και άβολο
Τιμή Εισόδου
10 ευρω
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.236
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού