Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγα λόγια για την εμπειρία μου με την Εύα (εξ Ουκρανίας κατα τα λεγομενά της )όπου κινήθηκε στα ίδια περίπου επίπεδα με των άλλων
Μοντελε στεγνό σώμα γύρω στο 1.70 μακρύ μαλλι ξανθό ξεπλυμενο, βλέμμα γεμάτο υποσχέσεις με λίγο άγρια χαρακτηριστικά προσώπου που ομως δενουν αρμονικα με την υπόλοιπη παρουσία. Γενικα ειναι πολυ ζεστη ,χαμογελαστή και συμπεριφερεται σαν να ειναι η κοπέλλα σου .Δεχεται περιποίηση και ανταμείβει απλόχερα.Ειναι υπομονετική παντα μεσα στα λογικα πλαισια ,δεν βιάζεται και κινειται σε GFE επίπεδα.Κανει αρκετα προκαταρκτικα ,πίπα για σεμινάριο με μονο αρνητικό οτι προτιμάει αφιλτρο κατι που προσωπικα με χαλάει.Επίσης δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι έχει πρόβλημα με γλωσσόφιλα κάτι που επίσης αποφευγω.Στο κυρίως αγώνα πραγματικά ειναι σαν ονειρο να κανεις sex με τετοια γυναίκα αλλα δεν νομιζω οτι αντεχει και πάρα πολυ στο σφυροκόπημα ,φοβηθηκα να μη μου μεινει
.Φοβερό επίσης το πισω σύστημα ,αλλα δεν ξερω αν το δινει
Γενικά το καλυτερο VFM σε low budget εξορμήσεις θα την προτιμουσα γενικα σε καλύτερο χωρο με περισσότερη άνεση χρόνου.
Καλο social στο τέλος άψογα ελληνικα
Λαικο προσκύνημα πριν και μετά,θα ξαναπάω όταν θα παιζει η εθνικη η σε καμμια βραδυα champions league

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2014
ποση ωρα περιπου εμεινε στο δωματιο κολλητε?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1