Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τετάρτης προς Πέμπτη στις 00.20. Συνήθως σε αυτό το χαμαιτυπείο δουλεύουν δύο κοπέλες. Σήμερα δούλευε μόνο μία που δεν θυμάμαι αν την έχω ξαναδεί. Χριστίνα με κόκκινα κοντά μαλλιά κανονικό σώμα ωραίο στρογγυλό κώλο και 1.5άρι βυζί. Πέρασα για να δοκιμάσω. Έδωσα το 10εύρω στην υπηρεσία και μου είπε να περάσω στο δωμάτιο που είναι στα δεξιά και μετά αριστερά από το σαλόνι. Το πιο μικρό και το πιο χάλια δωμάτιο του οίκου , όχι ότι τα άλλα δωμάτια είναι τίποτα το ιδιαίτερο… Ξεντύθηκα και περίμενα , κάνα πεντάλεπτο μετά έρχεται η Ιωάννα κρατώντας τσιγάρο στο χέρι…το αστείο είναι ότι στην ουσία δεν κάπνιζε απλά φυσούσε προς τα έξω!!! Περίμενα και καλά να το τελειώσει και την ρώτησα από πού είναι δεν απάντησε ούτε σε αυτό , αλλά ούτε και στο πόσο χρονών είναι . Λογικά αλβανέζα είναι ενώ ηλικία την έκοψα όχι πάνω από 21-22. Ξάπλωσα στο κρεβάτι και αυτή κάθισε γονατιστά δίπλα μου και σχετικά μακριά από το σώμα μου . Άρχισε να μου τον παίζει κάπως άγαρμπα και γρήγορα. Βιαστικά βιαστικά έπιασε το προφυλακτικό το άνοιξε και το πέρασε , είχα καταλάβει ότι θα φάω φόλα αλλά δεν μπορώ αυτή την μιζέρια μερικών , έκλαψα το δεκάρικο κλπ , από την στιγμή που έχυσες δεν κλαις κανένα δεκάρικο , πουθενά στην Ευρώπη δεν γαμάς με ένα δεκάρικο διάολε …μην περιμένετε παπάδες ,απλά μην ξαναπάτε ,απλά τα πράγματα. Τέλος πάντων της είπα να ανέβει από πάνω κάτι που έκανε με βαριά καρδία…καμιά συμμετοχή καμιά αντίδραση ενώ την φωνή της την άκουσα μόνο πριν μπώ στο σαλόνι που απάντησε κάτι στην υπηρεσία. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα όπου συνέχισα έτσι μέχρι που τελείωσα. Στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά , δεν την προτείνω για κανένα λόγω και εννοείτε ότι δεν θα την ξαναπάρω. Πάντως είναι σχετικά ωραία κοπέλα με καλό κορμί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.784
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού