Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου και η τσατσα μου παρουσιασε την Λωρη.Προκειται για μια κοντη νεαρη κοπελα με ωραιο αδυνατο κορμι , σχετικα ομορφο προσωπο , μικρα ωραια στητα βυζια , μακρια μαυρα μαλλια τα οποια ομως ειχε μαζεμενα και ενα μικρο τατουαζ.Ειναι δηλαδη ενα μικροκαμωμενο πετιτ πιπινακι.Εκανε αδιαφορο σαλοναρισμα.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα και σταση 69.Πληρωσα και περασα στο δωματιο που ειναι στον μεσο ορο της περιοχης.Εχει μια μικρη τηλεοραση που επαιζε τσοντα.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η Λωρη.Με το που μπηκε στο δωματιο αρχισε να χαμογελαει και να μιλαει.Να πω την αληθεια αιφνηδιαστικα λιγο γιατι στο σαλοναρισμα ηταν πολυ ησυχη.Καθισε πανω μου και μου μιλαγε ασταματητα για διαφορα θεματα.Εγω της απαντουσα αλλα το μυαλο μου ηταν στο σεξ.Ξεκινησα να γλυφω τα ωραια στητα της βυζακια.Σε ερωτηση μου αν ειναι σιλικονατα , μου απαντησε αρνητικα.Επισης επαιζα με το μικρο ωραιο της μουνακι , που ειναι ομως λιγο ξεχειλωμενο.Μετα η κοπελα με αγκαλιασε και αρχισε να με φιλαει στο σωμα μου.Και εγω με απο την μερια την φιλουσα στο λαιμο της.Μειναμε για αρκετη ωρα ετσι ξαπλωμενη στο κρεβατι.Γενικα ηταν παρεξενη η ολη φαση.Λες και δεν βρισκομουν σε μπουρδελο.Παντως φιλακια στο στομα αρνηθηκε ευγενικα γιατι μου ειπε οτι δεν θελει να κανει επικυνδινα πραγματα.
Επειδη ομως ο χρονος περνουσε της ειπα να μου περασει προφυλακτικο και να ξεκινησει την πιπα.Η πιπα της ειναι μετρια.Το καλο ειναι οτι δεν χρησιμοποιουσε καθολου το χερι της.Την ρουφουσε αργα και αισθησιακα.Μπαλακια δεν γλυφει.Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο της μουνακι.Αυτη εκλεισε τα ματια της και εδειχνε να το απολαμβανει.Εβγαζε αληθινα βογγητα και σπαρταρουσε απο την καυλα! Εκλεισε τα ποδια της γυρω απο το κεφαλι μου και επαιζε με τα μαλλια μου.Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Αυτη εβαλε λιγη κρεμα πριν γινει η διεισδυση.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη με αγκαλιαζε και μου χαμογελουσε συνεχως.Το μουνι της παντως εχει μετρια αισθηση.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο και τα βυζακια της.Δευτερη σταση πισωκολητοΚατσικογάμης με καλη τοποθετηση εκ μερους της.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη εβγαζε αληθηνα καυλιαρικα επιφωνηματα.Ειχα καυλωσει βλεποντας αυτο το πετιτ πιπινακι στημενο στα τεσσερα και ανεβασα και αλλο τον ρυθμο! Την σφυροκοπουσα με ολη την δυναμη μου και αυτη επιανε με τα χερια της τα ποδια μου.Το μονο αρνητικο ειναι οτι κοιτουσε με το κεφαλι της προς τα κατω.Δηλαδη δεν κοιτουσε εμενα η τον καθρεπτη.Μετα απο μερικα λεπτα εντονου σφυρκοπηματος αρχισα να χυνω πανηγυρικα στο μουνακι της.Μετα αυτη ντυθηκε , ειχαμε λιγο social time και η κοπελα αποχωρησε.
Συμπερασματικα , προκειται για ενα μικροκαμωμενι πιπινακι που κανει απλο προγραμμα.Της αρεσει ομως πολυ το γλυφομουνι.Ειναι δεκτικη σε φιλακια στο σωμα και στα βυζια.Δεν δινει ομως γλωσσοφιλα.Μου ειπε οτι προσεχει την υγεια της και κανει γιατρικες εξετασεις.Για αυτο δεν θελει να κανει επικιδυνα και εξτρα πραγματα.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Χρονος παραμονης στο δωματιο πανω απο 15 λεπτα παρολο που περιμενε κοσμος στο σαλονι..Σε καποια στιγμη ειχα ξεχασει οτι βρισκομαι σε μπουρδελο.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Γενικα ειναι μια συμπαθητικη και τιμια κοπελα.Δηλαδη υπηρχε χημεια μεταξυ μας.Μιλαει ομως πολυ στο δωματιο και κατα τη διαρκεια του σεξ.Εμενα ομως προσωπικα δεν με ενοχλει αυτο.Συστηνεται στους λατρεις των πετιτ πιπινιων που κανουν απλο προγραμμα! Οσοι ψαχνουν για ελευθερο στοματικο , γλυψιμο αρχιδιων , κωλο κτλ. να μην περασουν ουτε καν απο εξω! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Λώρη
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού