Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η πάλη των τάξεων μαίνεται αδυσώπητη. Ωστόσο κάποιες φορές ο τροχός κλείνει το μάτι στον φτωχό. Μια από αυτές, μεσημέρι, χτύπησα το κουδούνι της σιδερένιας μεσόπορτας του εν λόγω οίκου.

Ψηλά στο, αυστηρά βουλγαρικό, ρόστερ του οίκου βρίσκονται οι milfs Κάρλα και Υβόν, κάτοχοι business cardsΚουλ. Μαζί τους η νεαρή Ελίντα, ~25, περί 1,70 μ., σκούρα, σπαστά μαλλιά, καλλίγραμμο, γήινο σώμα και γλυκό χαμόγελο. Το τελευταίο με έκανε να καταθέσω το 20 € για το απλό πρόγραμμα (για παραπάνω έμαθα στα 30€).

Ενώ ήμουν έτοιμος να βγω απ'το ντους, μπήκε το μωρό (απορώ με τον τρόμπα που έσπασε το συρόμενο πορτάκι:πως κατάφερε σε τόσο περιορισμένο χώρο να το βάλει ανάποδαΓαμήσου). Αφού μου ξεκαθάρισε ότι παίζουν μόνο λίγα αγγλικά ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά με τρυφερά φιλάκια, αρχικά διστακτικά στο στόμα. Έπειτα πέρασμα προφυλακτικού, κάτι που σας συνιστώ θερμά να πράξετε μόνοι σας αφού δεν το κατέχει, μάλλον δείγμα απειρίαςΧμμμ;

Συνέχεια με μέτρια πίπα με παράλληλο δακτύλωμα στο καλολαδομένο μ.. της (std του οίκου μαζί με τα θεατρικά βογγητά). Ιεραποστολικά, πισωκολλητά και τελικά cow μέχρι τελικής πτώσης με παθιασμένα γλωσσόφιλα και βογγητά καύλαςΓερο-μύστης.

Το τέλος μας βρήκε αγγαλιασμένους και λαχανιασμένους μετά από ένα δυνατό γαμήσι. Social time, συζήτηση, στα πλαίσια του δυνατού, φιλί και αποχώρηση.

Νομίζω ότι ήταν το απόλυτο gfe και συνιστώ ανεπιφύλακτα, βέβαια η εμπειρία σας μπορεί να μην είναι σαν την δική μου αλλά αυτό εξαρτάται από έσας, τα γονίδια σας κτλ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελίντα
Υπηρεσίες
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού