Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έχει γίνει κάποιες μέρες πριν απλά γράφω τώρα τη κριτική.Λοιπόν τη κοπέλα εγώ την είχα σταμπάρει σε τσάρκα που είχα κάνει και μου άρεσε κάπως εμφανισιακά καθώς είναι ξανθιά με συμπαθητικό σώμα,λευκή επιδερμίδα,πλούσιο στήθος(βυζάρες)όπως τις αποκαλεί και η ίδια και έκφυλο πρόσωπο.Αν δεν κάνω λάθος απ'ότι βέβαια έχει αναφερθεί πρέπει να έχει εργαστεί και ως Αθηνά στο Διδύμου χωρίς να είμαι σίγουρος το γράφω με πληροφορίες των υπολοίπων συναγωνιστών...

Λοιπόν παρκάρισμα εύκολο και είσοδος στο χώρο,παρουσίαση ξανά της κοπέλας και αμέσως στο δωμάτιο.Καλό το δωματιάκι μίας και πρώτη φορά επισκέπτης σε αυτό το σπίτι το μόνο αρνητικό πως είχε μία μυρωδιά απ'το προηγούμενο συναγωνιστή κάτι το οποίο ρίχνει τη βαθμολογία...
Αφού έβγαλα τα ρούχα μου και ξάπλωσα στο κρεβάτι η Ελένη μπήκε στο δωμάτιο.Ξεκίνημα στα όρθια με τριψίματα και γλωσσόφιλα.Πήρε το εργαλείο και το τοποθέτησε στο στήθος της προσφέροντας μία ολιγόλεπτη ισπανική...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής και με έμφαση στα α@@@@κια τα οποία καραμέλωσε για ώρα...Έναρξη στο σεξ το οποίο είχε μόνο δύο στάσεις καθώς με τέτοιο στοματικό δεν είχα και πολλά περιθώρια.Πρώτη στάση στα τέσσερα με την Ελένη να έχει άψογη συμμετοχή.Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς πέρασαν κάποια δευτερόλεπτα.Ένιωθα το "τέλος" να πλησιάζει και έτσι αφού πήρα την άδεια της τελείωσα στο στήθος της με ισπανικό...

Κάθισε δίπλα μου παρόλο που το σαλόνι είχε λίγο κόσμο.Αφού έβαλε τα εσώρουχά της αποχώρησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί.Αυτά για την εμπειρία μου με την Ελένη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού