Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γεια σας συναγωνιστές....Είμαι Λάτρεις των call girls και ως γνωστόν όλοι έχουμε τις "καβάντσες" μας ή σχεδόν όλοι που "παροικούμε στην Ιερουσαλήμ". Τουλάχιστον εγώ είμαι θιασώτης και επισκέπτης μία φορά το μήνα σε call girls για εναλλάσω τις "εμπειρίες" μου.(κάθε μέρα φασολάδα δεν γίνεται...)

Η οικονομική κρίση που όλο γίνεται και βαθύτερη(γαμιέσαι ρε πούστη Βενιζέλο και εσύ μαζί του Σαμαρα) μέ έκανε να ψάξω για φθηνότερες λύσεις μια και η εφορία, οι τράπεζες από τη μία, οι περικοπές σε συντάξεις και μισθούς από τη άλλη, μας έχουν τσακίσει κυριολεκτικά. Πραγματικά και ψυχολογικά...¨ετσι οιπόν από τύχη βρέθηκα στο μπουρδελάκι της Περγάμου 1, 2 φορές τις τελευταίες 10-15 μέρες. Είπα λοιπόν να δοκιμάσω....

Την πρωτη φορά συνάντησα την Έλενα μία Βουλγάρα (κατα δήλωσή της) κατά την άποψη μου Γυφτο-Βουλγάρα περίπου 25-30 ετών μέτριας εμφάνισης (την σωζουν τα νιάτα της) η οποία στο δωμάτιο ήταν μέτρια για τα δικά μου στάνταρ.Δηλαδη ξάπλωσε δίπλα μου και μου χάιδευε το πούτσο για κανένα 4λεπτο δεν με άφηνε να τις πιάνω τα βυζά της και μετα μόλις ο "τσίφτης" σηκώθηκε μου έβαλε καποτα και μου έκανε ένα ομολογουμένως ωραίο & τεχνικό τσιμπούκι με βαθιές διυσδείσεις στο στόμα της, καλό γλύψιμο της περικαυλίδος κλπ.

Μετά μου είπε πως θέλω να τη γαμήσω και της ζήτησα να έρθει από πάνω σε στάση "Γκανιάν" που λέγαμε στα χρόνια μου...Με ωραίες παλινδρομικές κινήσεις στη μουνάρα της(το μουνί της είναι ποραγματικά μεγάλο και δουέμένο για την ηλικία της)αναβοκατεβαίνοντας με τελείωσε στο άψε σβήσε μια και με είχε "φιάξει" καλά με το τσιμπούκι της που ήταν πράγματι καλό για επίπεδο μπουρδέλου..

Εχθές ξαναεπισκέφθηκα το ιδιο μπουρδελάκι μια και το τσιμπούκι της ¨Ελενας ηταν καλό, αποφασιζμένος να χύσω στο στόμα της..
Αντί αυτής συνάντησα την Άννα μία κοπέλα 23-28 (περίπου στην ίδια ηλικία της Έλενας) από τα Γιάννενα κατα δήλωσή της Ελλκηνίδα(σιγά μην το πιστέψουμε) αν και τα Ελληνικά της ήταν πραγματικά καλά...με σωματότυπο λεπτό μικρό βυζάκι σαν λεμονάκικαι πίσω σύστημα πραγματικά πολύ καλό και όμορφο..'ειπα "δεν γαμιέται ασ δοκιμάω" ....Αν και ήμουν λίγο κουρασμένος και ο ¨τσίφτης¨δεν ανταποκρινόλταν με ιδιαίτερη επιτυχία η κοππ΄΄ελα οφείλω να ομολογήσω έκανε πολλές προσπάθεις να με τελειώσει από το μουνί στο στόμα και το στόμα στο μουνί τελικά έχυσα στο στόμα της...Αλλά το τσιμπούκι της ήταν άτεχνο με πολύ χέρι οφέιλω όμψς να ομολογήσω ότι η κοπέλλα με άφησε να την φιλήσω-γλέιψω όπου ήθελα και αυτή ανταπέδωσε χωρίς γλέιψιμο αρχιδίων που είναι η αδυναμία μου....

Γενικά ψιλοπαρακμιακές καταστάσεις που μου θλυμιζαν τα νιάτα μου βελτιωμένα από υην εποχή μου μια και τώρα πλέον υπάρχει κλιματισμός στα μπουρδέλα, η ίδια πάντα μυρωδιά του μπουρδέλου παραμένει αναλοίωτη μια και είχα να πάω σε μπουρδέλο πάνω από 25-30 χρόνια....

Δυστυχώς έτσι που το πανε οι κυβερνώντες τη χώρα σε λίγο καιρό δεν θα μπορούμε να γαμήσουμε ούτε τις γυναίκες μας..

Γεια σας συναγωνιστές καλό καλοκαίρι και διακοπές να έχετε (όσοι πάνε)και καλά γαμήσια να έχουμε/ετε...Γαμάτε γιατί χανόμαστε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού