Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίνταααααααααα....από τη μικρή μου πενταετή μέχρι τώρα εμπειρία σε στούντιο είναι για μένα η καλύτερη με διαφορά.Την έχω επισκεφτεί στην Μπουζιάνη 16 φορές μέχρι τώρα και δε με έχει απογοητεύσει καμία φορά.Πολύ σφιχτό σώμα,μεγάλο στήθος,ωραίο πρόσωπο,και η τρέλα που πάει...στα βουνά!!Φτυσίματα,βρισιές με ρώσικη προφορά,ξύλο,δάχτυλα- προσοχή!! - και πολύ δυνατό γ@μήσι σε όλους τους χώρους και τα έπιπλα του δωματίου!Το απόλυτο PSE για μένα!Παραμονή κοντά στα 40',τελείωμα στο στήθος,πολύ στενή πίσω τρυπούλα και η Λίντα να δίνει ρέστα σε facefuck!Το στούντιο είναι το πιο καλό και καθαρό από όσα έχω επισκεφτεί με ντουζιέρα σε κάθε δωμάτιο.Νά'σαι καλά Λίντα που κάθε φορά με βοηθάς στο αδυνάτισμα... Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
27
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2014
ποσο πηγε το μαλλι για 40 λεπτα παικτη?
02 Αυγούστου, 2014
Εγώ όποτε περνάω με τη Λίντα δίνω 100 ευρώ για να έχει και αυτή άνεση χρόνου και κάθομαι πάντα από 40' ως 1 ώρα.Μου έχει πει η Λάουρα ότι είναι πολιτική της για το στούντιο να υπάρχει με όλες τις κοπέλες άνεση χρόνου.Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κάτσει ποτέ λιγότερο από 30'.....
03 Αυγούστου, 2014
η λιντα δεν εκανε πρωκτικο απ οτι θυμαμαι ,,τωρα κανει?
04 Αυγούστου, 2014
Δεν ξέρω παλιά στην Σπύρου Πάτση που δεν την είχα επισκεφτεί αλλά εδώ και περίπου 3 χρόνια που την βλέπω στο Μπουζιάνη κάνει κανονικότατα!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4