Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ενώ είχα καταθέσει ήδη μια φορά,αποφάσισα να επιστρέψω στο εν λόγω τσαρδί...ώστε να ξαναπάρω την Αλεξάνδρα...που είναι ωραίο/καθαρό - κοντοπούτανο 4 μήνες μετά την προηγούμενη (27-03-2014) φορά!

Τσα2 ήταν η γνωστή (δεν εμφανίστηκε,την είδα από την κουρτίνα Θυμός )...
Βγήκε μόνη της η κορασίδα,πλήρωσα και πέρασα δωμάτιο!

Σε 3 λεπτά ήρθε,με την αλοιφή Μαλακία στο χέρι...
Ξεντύθηκε...της είπα για 69 και απάντησε ότι έβαλε κρέμα - ενώ το ανακοίνωσε η ίδια Γαμήσου -... (έπρεπε να πάρω τα χρήματα και να φύγω).
Να δω λέει λίγο το κινητό σου γιατί φοβάμαι...κάποιος με έβγαλε βίντεο τις προάλλες...(έπρεπε να πάρω τα χρήματα και να φύγω)..
Της το έδειξα και πήγαμε παρακάτω...Μαλακία

Μου παίρνει ένα ηλίθιο τσιμπούκι....πιάνοντας μου την πούτσα και χτυπώντας την στην γλώσσα της δήθεν καυλωτικά...Μαλακία

Έλα από πάνω της λέω... -δε μπορώ μωρό μου έχεις μεγάλη πούτσα σαν "αράπης"...και πονάω...πάμε κανονικά... (έπρεπε να πάρω τα χρήματα και να φύγω)...

Όπως "τηνεγαμούσα"...πλησίασε το πρόσωπο μου στο βυζί της..... -Μηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηή,μου λέει...εσύ μούσια...κάνει κοκκινίλα στήθος...ΘυμόςΧμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!

...(έπρεπε να πάρω τα χρήματα και να φύγω)...

Έτσι είσαι λέω....και την γυρνάω πισωκολλητό....όπου την ξέσκισα,όσο πιο δυνατά μπορούσα....επί 5 ακόμα λεπτά (το ζώο και καλά έβγαζε καυλωτικούς-ψεύτικους ήχους)...ώσπου έχυσα δυνατά στο καποτίδιον....Γερο-μύστης


Κανονικά έπρεπε να έχω φύγει από την στιγμή που είπε για το κινητό...μαλακία μου...εννοείται ΜΑΎΡΟ στην αλβανιάρα παίδες...Money MouthΝτροπή
Συνολική διάρκεια συνεύρεσης,10 λεπτάκια...πάλι καλά δεν φώναξε η τσα2...μάλλον θα έτρωγε σουβλάκια....Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
186
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού