Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Μασατζίδικα 78115
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολύ καλό μασαζ . GF experience . Πολύ δυνατή στο σεξ . Προσπαθεί να βρει τι σε ευχαριστεί .
Είχε πάρει δυο τρια κιλα που προσωπικά δεν με ενόχλησαν
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2014
για τον πουτσο προμοκριτικη
η γκομενα ειναι φολαρα
02 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
03 Αυγούστου, 2014
Επειδή επισκέφθηκα αυτό το θεραπευτήριο προ εξαετίας περίπου και έκτοτε είμαι συχνός πελάτης (πρόλαβα την καλύτερη θεραπεύτρια κατά την γνώμη μου την Λίντα (και όχι την Λάνα που σημειωτέον θεωρώ μέτρια) σε συνδυασμό με την Ρωξάνη) οφείλω να προσφέρω λίγες εξηγήσεις. Πρώτον ΑΛΕΞΙΑ δεν έχει υπάρξει ποτέ μέχρι τουλάχιστον μία βδομάδα πριν, δεν βοηθάει και η έλλειψη ημερομηνίας στην κριτική αλλά ο Haristheo προφανώς εννοεί την ΑΛΕΣΙΑ που πριν την Μονής Προδρόμου δούλευε στον γνωστό "Ρουβά" (η Αλβανίδα με το πλατινέ μαλλί, κάπου υπάρχουν κριτικές. Τώρα θα μου πείτε εντάξει ρε μεγάλε γιατί δεν γράφεις ποτέ κριτική? Δεκτή η παρατήρηση. Σχετικά με την Αλέσια δύσκολα την έχω να βγάζει GFE κατάσταση, ίσως πιο κοντά στο PSE είναι αλλά πάντα καθαρά ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ αν με εννοείτε τι εννοώ! Εάν κάποιος τσιμπάει και γουστάρει παραμύθιασμα μαγκιά του και ποιος είμαι εγώ να τον μαλώσω! Επειδή πλησιάζω τα 45 χρόνια ενεργούς ενασχόλησης με το λεγόμενο "αδύνατο" φύλο, νομιζω μπορώ να ξεχωρίσω πότε μία συμμετοχή είναι αυθόρμητη και πότε (τις περισσότερες) όχι. Η συγκεκριμένη θεραπεύτρια λοιπόν κάνει αυτό που πρέπει να κάνει και για τα 50 γιούρα τη βρίσκω ΟΚ. Θα βοηθούσε η ύπαρξη ντουσιέρας στα δωμάτια αλλά να που έκανα το σχόλιο κριτική, οπότε εδώ κλείνω, καλές εντριβές!
06 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κ λίγα λες αδερφέ ...
10 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πιο πολυ PSE . Εχεις δίκιο . Το GFE το προσπαθεί αλλά δεν της βγαίνει και πολυ Γλώσσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5