Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας φάει την φόλα από την Μόνικα (Σέρβα), αποφάσισα να επενδύσω το 20ευρω που μου ζητούσε, για να την χύσω στα βυζιά, σε κάποιο μπουρδέλο.
Είχα ήδη στοχοποιήσει από πριν την Ειρήνη, από το Φωκαίας 17Α, καθώς κοιτώντας τις φωτογραφίες από τις κοπέλες που δούλευαν στα διάφορα στούντιο, έπεσε το μάτι μου πάνω στις δικές της και θυμήθηκα ότι η συγκεκριμένη προσφέρει πρωκτικό, το οποίο ήθελα απεγνωσμένα.
Πήγα καρφωτός εκεί, καθώς την είχα δει εδώ και αρκετές ημέρες και γνώριζα ότι δούλευε στη συγκεκριμένη βάρδια.
Η Ειρήνη είναι μια κοπέλα που την ξέρω και με ξέρει, εξ όψεως, καθώς όποτε την έβλεπα, δεν περνούσα ποτέ μέσα στο δωμάτιο. Γι’ αυτό το λόγο, όταν πέρασα στο σαλόνι και έβγαλα τα χρήματα για να πληρώσω, αυτή με κοιτούσε και δεν το πίστευε, πως μετά από τόσα χρόνια που βλεπόμασταν, αποφάσισα τελικά να περάσω μαζί της.
Από εμφάνιση δεν έχει τίποτα το ιδιαίτερο. Πρόκειται για μια νεαρή κοπέλα, με συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή, μελαχρινή, με καμπυλωτό σώμα, πολύ μικρό βυζί και αρκετά ωραίο κώλο.
Όταν ήρθε στο δωμάτιο την ενημέρωσα και σχολίασα τις φωτογραφίες της, καθώς την απεικόνιζαν ντυμένη εργάτρια με στολή και εξοπλισμό εργοταξίου.
Αυτή παραξενεύτηκε, που ενώ έχει σταματήσει να δουλεύει στο συγκεκριμένο στούντιο, οι φωτογραφίες της είναι ακόμα στο site.
Ήταν τέτοια η έκπληξή της, που στο άκουσμα των λεγομένων μου, σταυροκοπήθηκε!
Από πλευράς υπηρεσιών, είναι πάρα πολύ τυπική και περιοριστική. Προκαταρκτικά δεν κάνει, παρά μόνο γλύφει λίγο το στήθος, πίπα βαθιά, στριφογυριστή και επιτηδευμένη, χωρίς να ακουμπάει αρχίδια και στο γαμήσι, σε κάποια σημεία, μου θύμισε την Μόνικα.
Ξεκίνησα με ιεραποστολικό, όπου όταν πήγα να ξαπλώσω πάνω της, έβαλε εμπόδιο τα χέρια της για να μην ακουμπήσει το κορμί μου πάνω στο δικό της.
Καταλαβαίνω την Μόνικα, εν μέρει, γιατί φοβήθηκε μήπως σκάσουν τα μπαλόνια της. Αυτή γιατί φοβήθηκε, μήπως πιέσει το κορμί μου τις ρόγες της και στραβώσουν;
Κατά τη διάρκεια του σεξ γυρνούσε το κεφάλι της, αντίθετα με το πρόσωπό μου, σε περίπτωση που επιχειρούσα να την φιλήσω, κάτι που δεν επιδίωξα ούτε με αυτή.
Αλλαγή στάσης σε πισωκολλητό, όπου στήθηκε στα τέσσερα και απλά καθόταν και τον έτρωγε, βγάζοντας ψιλοψεύτικα βογγητά.
Μόλις καύλωσα λίγο ακόμα, της είπα να κάνουμε πρωκτικό, το οποίο και ήταν ο βασικός λόγος που την επισκέφτηκα.
Της είπα να κλείσει τα πόδια, να τουρλώσει τον κώλο και να έρθει λίγο πιο κοντά στον καθρέπτη, καθώς είμαι οπτικός τύπος και ήθελα να βλέπω τον πούτσο μου την ώρα που θα μπαινόβγαινε στον κώλο της.
Σε αυτό το σημείο έδειξε προθυμία και αφού έβαλε λιπαντικό στην κωλοτρυπίδα της, επιχείρησα ομαλή διείσδυση και ξεκίνησα τον σοδομισμό με ομαλά σπρωξίματα, στα οποία σταδιακά ανέβαζα ένταση, με αποτέλεσμα το σπρώξιμο να μετατραπεί σε σφυροκόπημα.
Άρχισε τα αληθινά βογγητά, αφού το πρωκτικό σεξ δεν αφήνει περιθώριο σε καμία γυναίκα να υποκριθεί, εκτός και αν η σούφρα της μοιάζει με κρατήρα σε πεδίο βολής, όπου νεοσύλλεκτοι κάνουν εξάσκηση στη ρίψη χειροβομβίδας (μου έχει τύχει τέτοια περίπτωση).
Πέρασαν αρκετά λεπτά μέχρι να έρθει το τέλος και όταν σηκώθηκα για να βγάλω την καπότα με ρώτησε αν είμαι εντάξει.
Εν κατακλείδι, ήταν μία από τις πιο τυπικές συνευρέσεις μου με πουτάνα, σε μπουρδέλο και δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπεράσω με την συγκεκριμένη κοπέλα, γιατί εκτός από τυπικούρα δεν είναι ο τύπος γυναίκας που με ενθουσιάζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.023
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2014
Σταυροκοπηθηκε;;;!!! Τι λετε;;;
Μπλα, μπλα, μπλα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1