Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159144
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σάββατο βράδυ και με συνοδοιπόρους τους φίλους μου cheyenne και mpouzoklidos διασχίζαμε τους δρόμους και επισκεπτόμενοι αρκετά στούντιο ψάχναμε κάτι όμορφο και "δυνατό" να μας συγκινήσει προκειμένου να λυτρωθούμε από την φωτιά της ηδονής που μας έκαιγε τα σωθικά. Φτάνοντας στο συγκεκριμένο στούντιο η παρουσία της Τζοάνας λειτούργησε ακριβώς όπως ήθελα για να ενδώσω στα ερωτικά της θέλγητρα. Μια πολύ όμορφη για τα γούστα μου κοπέλα, με κατσαρό φουντωτό κόκκινο μαλλί, ωραίο πρόσωπο, χαμογελαστό, ενισχυμένο 3άρι στήθος, και ωραίο σώμα, αδύνατο με ωραίες καμπύλες στα σωστά σημεία και ιδιαίτερα στην περιφέρεια. Καλλίγραμμα πόδια και περιποιημένα δαχτυλάκια συμπλήρωναν το όλο σύνολο. Την είχα τιμήσει προ 5μήνου περίπου, με καλές εντυπώσεις,αν και πίστευα ότι μπορούσε να βελτιωθεί σε κάποια σημεία...

Αφού πλήρωσα την ευγενέστατη υπηρεσία για πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό, πέρασα στο δωμάτιο και αφού έκανα ντουζάκι, στο στενό-είναι η αλήθεια- ντουζ, περίμενα για λίγο να έρθει και η Τζοάνα. Δεν άργησε να κάνει την εμφάνισή της, μες στο χαμόγελο και το νάζι. Λίγο social για αρχή και σιγά σιγά τα χέρια μου έπιασαν δουλειά, αφαιρώντας της τα όμορφα εσώρουχά της, αφήνοντας να αποκαλυφθεί το στήθος της. Ξεκίνησα να ασχολούμαι εγώ μαζί της, με αρκετά φιλιά, με πολύ περιποίηση στο στήθος της και στις ρώγες της, με εκείνη να είναι χαλαρή και να δείχνει ότι απολαμβάνει. Κατέβηκα και πιο χαμηλά, μέχρι που έφτασα και στο αιδοίο της. Πεντακάθαρο και μοσχομυριστό ασχολήθηκα μαζί του για ώρα, με εκείνη να αναστενάζει ηδονικά, αληθοφανώς, να κουνάει τη λεκάνη της σωστά, να μου μιλάει συνέχεια ερωτικά με τη γλυκιά της φωνούλα.Με πρωτοβουλία της, βρεθήκαμε εγώ ξαπλωμένος και κείνη από πάνω μου, να με περιποιείται με προσοχή, στο στήθος, στο λαιμό, μέχρι να φτάσει στο πέος μου. Το στοματικό της πολύ βελτιωμένο, με αργές κινήσεις, παιχνίδια με τη γλώσσα της, οπτική επαφή, αρκετό σάλιο, ενώ και με τα χέρια της, έχοντας το στις παλάμες της έκανε ωραίες μαλάξεις. Δεν παρέλειψε να ασχοληθεί και με τα @@ κυρίως δαγκώνοντας και ρουφώντας τα...Στη συνέχεια παράλληλη περιποίηση σε στάση 69, όπου το απόλαυσα ιδιαίτερα καθώς τα κορμιά μας ήταν απόλυτα στο ίδιο ύψος...

Ξεκίνημα σε στάση ιεραποστολικού σε απόλυτα gfe ρυθμούς, πολύ καλή αίσθηση και συμμετοχή από εκείνην, χωρίς υπερβολές και ακρότητες. Αλλαγή σε cowgirl, όπου είχα την ευκαιρία να περιποιηθώ εκ νέου το στήθος της και παραλλαγή για λίγο σε στάση του λωτού με πολύ καλή κίνηση από εκείνην και κατακόρυφη αύξηση της συμμετοχής της. Στα 4, είχε πολύ καλό στήσιμο, σε κάποιο σημείο ανέλαβε εκείνη την κίνηση κάτι που έδειξε να ευχαριστιέται ενώ με παρότρυνε να της ρίξω και κάποιες ξυλιές...έχοντας φτάσει στα όρια μου, μετά από λίγο, και βλέποντας το όμορφο πρόσωπό της, ξανά σε στάση ιεραποστολικού, τελείωσα μέσα της μέσα σε ρίγη ηδονής....

Η Τζοάνα και στη δεύτερη συνάντησή μας ανταποκρίθηκε άριστα, με ικανοποίησε σε ότι της ζήτησα,έδωσε περισσότερη σημασία στα προκαταρκτικά, έδειξε συμφιλιωμένη και δε δυσανασχέτησε στις ποδολαγνικές μου ερωτήσεις, ενώ η ευγένειά της και η καλοσύνη που αποπνέει είναι σπάνιες για το χώρο. Είναι ένα κορίτσι που αποτελεί μια από τις μεγάλες μου συμπάθειες στο χώρο και θεωρώ όποιος την επιλέξει, δύσκολα δεν θα μείνει ευχαριστημένος...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού