Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Μόνικα την είχα δει από κοντά πριν από πάρα πολλούς μήνες, μέσα στο χειμώνα που μας πέρασε, στο στούντιο επί της Συγγρού 144.
Έτυχε να διαβάσω, τότε, κριτικές γι’ αυτή, καθώς ήταν καινούργια στο χώρο και μόλις είχε ξεκινήσει να δουλεύει.
Μόλις την είδα, δεν ψάρωσα από την εμφάνισή της, η οποία ήταν επιβλητική και αφού είχα διαβάσει κάποιες αποθαρρυντικές κριτικές, δεν πέρασα ποτέ μαζί της.
Θα μου πεις τώρα εσύ (και καλά θα κάνεις): "Καλά ρε φίλε και τότε γιατί αποφάσισες να πας μαζί της τώρα, έστω και ετεροχρονισμένα";
Λοιπόν, ούτε και εγώ μπορώ να δώσω μια απάντηση γι’ αυτό. Έφαγα τις τελευταίες ημέρες ένα σκάλωμα και την σκεφτόμουν συνέχεια. Έμπαινα και κοίταζα τις φωτογραφίες της στο site και έκανα βρώμικες σκέψεις.
Τι να πω, αν της γυναίκας η καρδιά είναι μια άβυσσος, τότε το μυαλό ενός ανώμαλου μπουρδελιάρη, σαν την αφεντιά μου, είναι το έρεβος.
Το είχα πάρει πλέον απόφαση και άρχισα να τσεκάρω το πρόγραμμά της, για να δω αν θα ταιριάξει με το δικό μου για να την επισκεφτώ. Μάλιστα μια μέρα μπερδεύτηκα και ενώ είχα κάνει τσεκ πριν, πήγα στην επόμενη βάρδια, αφού είχε σχολάσει, με αποτέλεσμα να μείνω άπραγος και να μεγαλώσει η προσμονή μου.
Τελικά έκατσε η φάση να μην δουλεύω εκείνο το απόγευμα της Παρασκευής και αυτή να βρίσκεται στο στούντιο επί της Λ. Αθηνών 204, το οποίο βρίσκεται πολύ κοντά στο σπίτι μου.
Το συγκεκριμένο στούντιο είναι ένα από τα πιο καθαρά και πολυτελέστατα της πόλης, με ευρωπαϊκές προδιαγραφές.
Επαγγελματική διαρρύθμιση και αρχιτεκτονική εσωτερικού χώρου, μοντέρνο σαλόνι υποδοχής, με τηλεόραση και λειτουργικό μπαρ.
Τα δωμάτια πεντακάθαρα, με τηλεόραση, ντουζιέρα, νιπτήρα και σφραγισμένη πετσέτα και ζευγάρι παντόφλες μιας χρήσης. Ακόμη και το κρεβάτι είναι πολυτελείας και όχι απλό, όπως έχουμε συνηθίσει από αλλού.
Εντύπωση μου έκανε, όταν η ευγενική υπηρεσία μου πρότεινε, αν ήθελα, να δώσω 5€ για να χρησιμοποιήσω σεντόνι μιας χρήσης.
Της είπα όχι, αλλά το μέτρησα στα θετικά των παροχών. Πρώτον, για λόγους υγιεινής και δεύτερον, για λόγους υψηλής παροχής υπηρεσιών που δεν έχω συναντήσει σε άλλα στούντιο, παρά μόνο στο Φυλής 104, στο οποίο έχουν μέχρι και security στη νυχτερινή βάρδια.
Εκείνη τη στιγμή που βρισκόμουν στο μαγαζί, δούλευαν και άλλες δύο κοπέλες. Η Ιζαμπέλα, την οποία είχα γαμήσει πριν από δύο χρόνια περίπου, στο Κασσάνδρας 4Β και η Ζωή, μια καινούργια εμφανίσιμη κοπέλα, η οποία όμως δεν μου έκανε το κλικ.
Μετά από λίγο εμφανίστηκε και η Μόνικα (ήταν με πελάτη στο δωμάτιο). Όπως έγραψα και πιο πάνω πρόκειται για μια επιβλητική νεαρή κοπέλα, με τεσσάρι σιλικονάτο βυζί, ύψος πάνω από 1.80cm, μαύρα μαλλιά, αρκετά όμορφο πρόσωπο, λίγο μεγάλο και ελαφρώς πλαδαρό κώλο.
Πλήρωσα κατευθείαν, αφού είχα έρθει καρφωτός γι’ αυτή και μπήκα στο δωμάτιο, όπου ξεντύθηκα και άραξα στο κρεβάτι, βλέποντας τσόντα στην τηλεόραση.
Μετά από αρκετά λεπτά ήρθε η Μόνικα και αφού ανταλλάξαμε κομπλιμέντα, εκατέρωθεν, ξεκίνησε ο αγώνας.
Άρχισα να γλύφω το στήθος της και με τη σειρά της ξεκίνησε ένα ελαφρύ γλείψιμο στο δικό μου. Αυτό ήταν και το μοναδικό προκαταρκτικό που έκανε.
Στη συνέχεια πέρασε την καπότα, όπου άρχισε μια γρήγορη πίπα, με τέτοιο ρυθμό, με αποτέλεσμα να με πονάει ο πούτσος μου.
Απ’ ότι κατάλαβα, αυτό είναι ένα αρχέγονο κόλπο, που το κάνουν και άλλες, για να μας τελειώσουν μια ώρα αρχύτερα. Αλλά είναι τόσο άσχετες που δεν έχουν μάθει ακόμα, ότι όχι μόνο δεν τελειώνουμε γρήγορα, το αντίθετο μάλιστα, πάμε και δυο χρόνους πίσω.
Της λέω να πάμε για πισωκολλητό, στήθηκε στα τέσσερα και μόλις ξεκίνησα το δυνατό σπρώξιμο ξάπλωσε τελείως, για να μειώσει την διείσδυση, ενώ παράλληλα σιγοντάριζε με fake βογγητά.
Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό, όπου έκλεισε με τέτοιο τρόπο τα πόδια της, ώστε να μην μπορώ να μπω όλος μέσα, κάποιες φορές και να μην μπορώ να σπρώξω δυνατά. Το πρόσωπό της το είχε συνεχώς στραμμένο προς την αντίθετη κατεύθυνση από το δικό μου, σε περίπτωση που επιχειρούσα να την φιλήσω, κάτι που δεν επιδίωξα. Μόλις της άνοιξα τα πόδια και πήγα να ξαπλώσω πάνω της, με εμπόδισε βάζοντας τα χέρια της μπροστά και μου είπε να μην ακουμπήσει το κορμί μου στο στήθος της.
Γαμώ την πουτάνα μου, σκέφτηκα, τι πάτε και δίνετε ένα σκασμό λεφτά για να φουσκώσετε τα βυζιά σας, ρε γαμημένοι νάρκισσοι; Μόνο για το θεαθήναι;
Μην μπορώντας να τελειώσω έτσι, της πρότεινα χύσιμο στα βυζιά και μου ζήτησε έξτρα 20€.
Τι να πω ρε πούστη μου! Ήρθαν οι πεινάλες από τα γαμημένα βαλκανικά κράτη και νομίζουν ότι τα ευρώ είναι χαρτομάντιλα. Ένα ολόκληρο ημερομίσθιο για μερικές σταγόνες σπέρμα που θα έπεφταν πάνω στα πλαστικά βυζιά της!
Της είπα ότι είναι πολύ ακριβά για ένα χύσιμο και μου απάντησε ότι δεν μπορεί να κάνει πολλά πράγματα σε πρόγραμμα των 50€.
Μου την δίνει, γιατί στις κωλοχώρες τους με 50€ περνάει μια οικογένεια για μια εβδομάδα και εδώ τους φαίνονται πολύ λίγα, για μερικά λεπτά της ώρας.
Ξάπλωσα και με δική της πρωτοβουλία ανέβηκε πάνω μου, όπου ξεκίνησε να ανεβοκατεβαίνει στον πούτσο μου δυνατά, με αποτέλεσμα να με πονέσει πάλι.
Την σταμάτησα, έβγαλα το προφυλακτικό και άρχισα να τον παίζω, μπας και χύσω.
Συνέχισα έτσι και της πρότεινα χύσιμο στο πρόσωπο ή στο στόμα, με έξτρα χρέωση. Μου απάντησε ότι δεν κάνει τίποτα από αυτά.
Της είπα ότι δεν μπορώ να χύσω και μου απάντησε εντάξει, καλό βράδυ. Μπήκε στη ντουζιέρα και με αποχαιρέτισε, φεύγοντας, χωρίς να φορέσει τα εσώρουχά της.
Εγώ ξενερωμένος, ντύθηκα και σκεφτόμουν να πάω να γαμήσω σε κανένα μπουρδέλο, με το 20ρικο που ζητούσε.
Κλείνοντας, θα ήθελα να γράψω τα γενικότερα συμπεράσματά μου από τη συνεύρεση με την Μόνικα.
Είναι όντως αρκετά εμφανίσιμη, αλλά δεν αρκεί μόνο αυτό. Στο κρεβάτι δεν κοιτάει να ικανοποιήσει, σε καμία περίπτωση, τον πελάτη. Το αντίθετο, μάλιστα, χρησιμοποιεί όλες τις τεχνικές, οι οποίες εμποδίζουν μια ομαλή συνουσία.
Σκέφτεται μόνο την πάρτη της και προσπαθεί με κουτοπονηριές να αποφύγει, όσο είναι δυνατόν, το σεξ.
Είναι λίαν επιεικώς απαράδεκτη, να προσποιείται πως πονάει και ζορίζεται, γιατί για τα κυβικά της έπρεπε να αντέχει πάρα πολύ σκληρό γαμήσι.
Όσον αφορά εμένα, καλά να πάθω, γιατί δεν έλαβα σοβαρά υπόψη τις κριτικές των συναγωνιστών και έκλαψα ένα 50ρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.140
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2014
''Μην μπορώντας να τελειώσω έτσι, της πρότεινα χύσιμο στα βυζιά και μου ζήτησε έξτρα 20€.
Τι να πω ρε πούστη μου! Ήρθαν οι πεινάλες από τα γαμημένα βαλκανικά κράτη και νομίζουν ότι τα ευρώ είναι χαρτομάντιλα. Ένα ολόκληρο ημερομίσθιο για μερικές σταγόνες σπέρμα που θα έπεφταν πάνω στα πλαστικά βυζιά της!'' ΧαμόγελοΧαμόγελο σωστος ... τι να πω, κριμα το κορμί ρε γαμώτο!!! ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ... εδωσες 50 και θα εδινες 20 για φυλης για να τελείωσεις Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
29 Ιουλίου, 2014
Σεις καλά να πάθετε, όπως το ομολογείτε.
Εμείς όμως τι φταίμε και πρέπει να διαβάσουμε το μακροσκελέστατο κείμενο της συνομιλίας σας μετά του εαυτού σας έως ότου πληροφορηθούμε ότι δεν εκσπερματώσατε;
29 Ιουλίου, 2014
Κρίμα φίλε. Money Mouth Πήγαινε στην Τζούλια από τον ίδιο όμιλο . Είναι κορυφή.
Για τη Μόνικα, τί να πούμε. Χαμένα ταλέντα. Λίγο να πρόσεχαν κάποια πράγματα θα είχαν θησαυρίσει
29 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφιερώνοντας 3 λεπτά, περίπου, για να διαβάσει κάποιος μία σελίδα Α4, γλιτώνει 50€. Γι' αυτό γράφω λεπτομερέστατες κριτικές, για να φύγουν και οι όποιες αμφιβολίες.
29 Ιουλίου, 2014
Ωραία κριτική φίλε.Αληθινή.
Έχω διαβάσει όλες τις κριτικές σου και σε πάω γιατί βγάζεις πόνο και απόγνωση.
Αποζητάς τη λύτρωση μέσα από την γκαντεμιά σου.
Σα τον Καζαντζίδη ένα πράμα.

BO
Bill OldKostas
30 Ιουλίου, 2014
σαν να διαβάζω τη δική μου εμπειρία στο Θησέως 35...δεν άλλαξε καθόλου τελικά...Κεφάλι σε τοίχο!
05 Νοεμβρίου, 2014
Aκριβως τα ίδια κι εγώ.δις κιολαςΚεφάλι σε τοίχο!
14 Νοεμβρίου, 2014
Άψογος! Δυστυχώς τα έχουμε ζήσει όλοι. ..και οχι μια φορά. .. οοως λεει και ενας φιλος, για να μαθεις καποια πραγματα πρεπει να πληρωσεις διδακτρα!....
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8