Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η κοπελα ειναι πολυ ομορφη στο προσωπο πραγματικα τελειο.το βυζι σιλικονατο τουμπανο ο κολος μετριος θα μπορουσε κ καλυτερος...τα καλα τελος.ξαπλωσε ετοιμη για υπνο δεν εβγαλε αχνα κ γενικα σαν να βαριοτανε την εφυγα στο μισαορο..αφου μετα τον πρωτο γυρο εβγαλε 3!! κινητα κ μιλαγε με τον οδηγο την φιλη της κ τον επομενο πελατη..κριμα θα μπορουσε να ειναι κορυφη με τετοια εμφανιση

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
55
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2014
ειναι επειδη θελει 100 για ενα μισαωρο ΜαλακίαΜαλακία ... αλλα θα μου πεις, αυτη καλα κανει, αφου υπαρχει ζητηση καλα κανει
29 Ιουλίου, 2014
και σε μενα ξεπετα ηταν απορω γιατι εχει καλες κριτικες, σε μιση ωρα ειχε φυγει και απεφευγε τα παντα.
T
toni13a
(Updated: 30 Ιουλίου, 2014) 29 Ιουλίου, 2014
Έλα μωρό εσύ με τα παράπονα. ...Ναι πως περιμένεις να είμαι να σου δίνω γλωσοφιλα όταν το στόμα σου ήταν σαν να μην έχεις πίνει τα ντοντια σ 1 εβδομάδα. .? Δεν θέλω να σε προσβάλω αλλά για να περάσεις καλά κάνε και κάνα μπανιο πριν πάρεις κοπέλα και να ζητάς αυτά που ζητάς ...Εγώ προσωπικά έχω φιλήσει αρκετούς πελάτες μου όπως βλέπεις Κ στης άλλες κριτικές αλλά σου είπα. .. ένα μπανάκι χρειάζεται ...και το πόσα κινητά κουβαλάω μαζί μου είναι εντελώς δικό μου θέμα που δεν αφορά κανέναν .. Μαλακία
29 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οκ μας επισες
ειμαστε βρομιαριδεςΜεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4