Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μόλις είχα περάσει στο σαλονάκι του υπερυψωμένου ισόγειου αυτού μπουρδέλου και το ανατριχιαστικό τρίξιμο της εξώπορτας, καθώς ξαναέκλεινε, με συνόδευε μέχρι που κάθισα σε μια απ' τις καρέκλες. Η ηλικιωμένη, ευγενική υπηρεσία, αφού με καλημέρισε, μ' ενημέρωσε πως σε «μισό λεπτάκι» θα ερχόταν «η κουκλίτσα μας η Τζούλια», που πρόσφερε «τσιμπουκάκι, μουνάκι, κωλαράκι, 69, ισπανικό και ελεύθερα πιασίματα». Πράγματι, σε λιγότερο απ' το μισό λεπτό που μου ζήτησε ως πίστωση χρόνου, μια νέα στην ηλικία ξανθιά, με το ίσιο μαλλί της να φτάνει ψηλά στην πλάτη, σχετικά καλογραμμένο πρόσωπο, μεγάλα μπομπόνια, μέτριου προς χαμηλού αναστήματος, με καμπυλώδες σωματάκι, ωραίο κωλαράκι και γεροδεμένα ποδαράκια, έκανε την εμφάνισή της λέγονας ένα «γεια» και αμέσως έστριψε για να επιστρέψει στα ενδότερα. Παρουσίαση αστραπή!...
Πλήρωσα το εικοσάρικο και πέρασα σ' ένα πολύ φωτεινό, ευρύχωρο δωμάτιο –μετά το υφασμάτινο διαχωριστικό, αριστερά– το κρεβάτι του οποίου ήταν στρωμένο με καθαρό κατωσέντονο.
Η Τζούλια ήρθε μετά από 5 λεπτά, «Γεια». Βγάζοντας το σέξι, ολόσωμο εσώρουχό της με δύο κινήσεις, κοιτάζοντας το είδωλό της στον καθρέφτη, με ρώτησε εάν ήμουν καλά καθώς έμενε ολόγυμνη. 'Επειτα μάζεψε τα βαμμένα, κατάξανθα μαλλιά της μ' ένα λαστιχάκι, ξεκινώντας με φιλάκια και γλειψιματάκια σε θηλές, στήθος, λίγο στα μάγουλα και στους λοβούς των αυτιών μου, πολύ σύντομης διάρκειας. Στη συνέχεια ξετύλιξε, με το στόμα, την καπότα κατά μήκος της ημικαυλωμένης ψωλής μου και άρχισε ένα βαθύ, αλλά μονότονο και σε γρήγορο ρυθμό τσιμπούκι, όση ώρα εγώ ψηλαφούσα το πίρσινγκ στο αιδοίο της.
Με καβάλησε χωρίς αντίρρηση και αφού "καρφώθηκε" στο λαστιχοντυμένο καυλί μου ανεβοκατέβηκε αρκετές φορές, μέχρι που πήρα εγώ σειρά να το παλινδρομήσω μέσα στο άνευ λιπαντικού –έτσι μου φάνηκε– μουνί της! 'Οση ώρα γαμιόμασταν, στη στάση της γελαδάρισσας, εκείνη έσκυβε και μ' έλειχε –που λέει και ο φίλος Προφέσσορ– στο στήθος, στον λαιμό, στους λοβούς των αυτιών ψιλοβογγώντας. Μα καλά, τόσο πολύ καυλώνουν μαζί μου οι γυναίκες; Χα χα χα...
'Εχυσα αφού είχαμε αλλάξει ερωτική στάση, περνώντας στην ιεραποστολική, και έχοντας προηγουμένως αντιδράσει αρνητικά στην προσπάθειά μου να προχωρήσω σε ασελγείς ασπασμούς, στρέφοντας το κεφάλι της με αηδία, εεε...θέλω να πω διακριτικά, στο πλάι!
'Εφυγε αφού έμαθα πως ήταν «Ελληνορουμάνα» και επιβεβαίωσα ότι είχε δουλέψει στο 'Ελλης 3 και στο ισόγειο της Φυλής 84.
Συνοψίζοντας, το σίγουρο είναι πως η «ελληνορουμάνα» Τζούλια είναι αυτό που λέμε καυλογκόμενα˙ με τη μαλλούρα της, το ψιλοέκφυλο προσωπάκι της, τις βυζούμπες της, το κουρμπωτό κορμάκι της, την κωλάρα της! Από 'κει και πέρα εγώ χθες το πρωί τη βρήκα κάπως απόμακρη –δεν μιλούσε πολύ, δεν με κοίταζε πολύ– τυπική –σύντομο σαλονάρισμα, μηχανικές ερωτικές κινήσεις, αμέσως με την εκσπερμάτωσή μου άρχισε να ντύνεται, φεύγοντας χαιρέτησε χωρίς να γυρίσει να με κοιτάξει– και λίγο βιαστική (στο τέλος) χωρίς να υπάρχει λόγος, μιας και όταν αποχωρούσα την είδα να κάθεται σταυροπόδι στην πλαστική της καρέκλα, στο κουζινάκι, κοιτάζοντας την οθόνη του κινητού της.
Πάντως θα την ξαναπληρώσω, μιας και "29" αξιολογητές μπουρδέλων συνιστούν Τζούλια! Αυτοί (πρέπει να) ξέρουν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2014
Πολύ καλό, κ. Φανούρη Τζούρα! Καλό και γλαφυρό!!!
27 Ιουλίου, 2014
καλη κριτικη -οπως παντα-μπραβο Φανουρη!Γερο-μύστης
28 Ιουλίου, 2014
και έχοντας προηγουμένως αντιδράσει αρνητικά στην προσπάθειά μου να προχωρήσω σε ασελγείς ασπασμούς, στρέφοντας το κεφάλι της με αηδία, εεε...θέλω να πω διακριτικά, στο πλάι! Εν ολιγης εννοεις πως πηγες να την γλωσσοφιλιασεις και δεν ηθελε και γυρισε στο πλαι?Γιατι αν είναι αυτό μου φενεται περιεργο γιατι η συγκεκριμενη τα κυνηγαει τα γλωσσοφιλα αρκετα θα ελεγα...
Παντως σε γενικες γραμμες η αποδοση της εχει πεσει σε σχεση με τα πιο παλια χρονια που δουλευε αυτή την εντυπωση εχω...
28 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σας ευχαριστώ κύριε blizardeye!


Να 'σαι καλά φίλε dimmits!


«...πηγες να την γλωσσοφιλιασεις και δεν ηθελε και γυρισε στο πλαι?...»

Ακριβώς φίλτατε Tsarkalako!


«...Γιατι αν είναι αυτό...»

Αυτό ήταν δυστυχώς!...


«...μου φενεται περιεργο γιατι η συγκεκριμενη τα κυνηγαει τα γλωσσοφιλα αρκετα θα ελεγα...»

Και 'γω παραξενεύτηκα, αλλά όπως φάνηκε, με μένα δεν είχε όρεξη για "κυνηγητό"...


«Παντως σε γενικες γραμμες η αποδοση της εχει πεσει σε σχεση με τα πιο παλια χρονια που δουλευε αυτή την εντυπωση εχω...»

Πιθανόν, δεν την είχα ξαναπάρει για να ξέρω.
Σ' ευχαριστώ για το σχόλιο.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4