Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα διαβάσει πολλές φορές για τη Μιρέλα, αλλά δεν την είχα συναντήσει ποτέ μιας και δεν πήγαινα στο Βαρδάρη. Την είχα δει μία φορά στο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά δεν είχα εντυπωσιαστεί ιδιαίτερα. Πριν μερικές ημέρες, μετά από μια εκτεταμένη και μάλλον απογοητευτική βόλτα μιας και το επίπεδο της νυχτερινής βάρδιας έχει πέσει αρκετά, σκέφτηκα ότι θα ήταν ευκαιρία να δω αν ανταποκρίνεται η φήμη στην πραγματικότητα. Οι τιμές είναι αρκετά χαμηλές, 25 € το απλό, 30 χαλαρό, και αν θυμάμαι καλά στα 60 ή 80 το τζακούζι, μάλλον το πιο φθηνό στην αγορά. Βέβαια, πιστεύω ότι συνήθως στη ζωή επαληθεύεται η φράση "η φτήνια τρώει τον παρά".
Ήρθε χαμογελαστή και ομιλητική. Είναι ψηλή, γύρω στο 1,75, αδύνατη με μαύρα μαλλιά, έχει μια ελιά στο πρόσωπο και γενικά η φυσιογνωμία της θυμίζει πολύ τη Βανδή, σώμα νεανικό και βυζάκι σφιχτό και καλοσχηματισμένο όπως και το κωλαράκι της. Ανέβηκε στο κρεβάτι και ήταν έτοιμη να μου περάσει κατευθείαν το προφυλακτικό αν δεν έκανα κίνηση να χαϊδέψω λίγο τα βυζάκια της, πράγμα που μου επέτρεψε για μερικά δευτερόλεπτα. Στη συνέχεια πίπα με αρκετή χρήση του χεριού, φάουλ που συνέβαλε στο γρήγορο τελείωμά μου στη συνέχεια. Τουλάχιστον η θέα στον πλαϊνό καθρέπτη αποζημίωνε κάπως την κατάσταση. Στο ιεραποστολικό δε βολευόμουν ιδιαίτερα, οπότε γρήγορα τη γύρισα στα τέσσερα όπου και πάλι λόγω ύψους είχα ένα σχετικό θέμα αλλά τουλάχιστον πρόλαβα να απολαύσω για λίγο τη θέα και την αφή από το κωλαράκι της. Πάντως, τα 5 επιπλέον ευρώ του "χαλαρού" προγράμματος τα εξαργύρωσε παραμένοντας στο δωμάτιο και συζητώντας περί ανέμων και υδάτων μέχρι, κατά διαβολική σύμπτωση, ο χρόνος να συμπληρώσει ακριβώς 15 λεπτά. Για να πω την αλήθεια εγώ προσωπικά είχα βαρεθεί λίγο αλλά μου έκανε εντύπωση πως η ίδια δεν είχε καμία διάθεση να φύγει.
Συνολικά, περίμενα περισσότερη τεχνική από ένα όνομα τόσο γνωστό εδώ και αρκετό καιρό στην πόλη. Δεν είναι ο τύπος που προτιμώ συνήθως, μιας και μου αρέσουν οι πιο petite, αλλά έχει όντως ωραίο κορμί. Ο χώρος επίσης πολύ μέτριος. Δε νομίζω να ξαναπήγαινα, παρά τις χαμηλές τιμές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2014
Χμμμ....ωστε δεν είμαι μονο εγω που δεν εχω χαρει Μιρελα..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1