Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142860
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κατάθεση έγινε πριν αρκετό καιρό αλλά δεν είχα ευκαιρία να γράψω κριτική. Η κοπέλα είναι η Κρίστυ, την είχα δει σε μία βόλτα και μου είχε μπει η ιδέα να δοκιμάσω. Η περιγραφή δεν είναι ιδιαίτερα απαραίτητη μιας και υπάρχουν φωτογραφίες της στο thread του μαγαζιού, εν ολίγοις έχει μακριά ξανθά μαλλιά, αδύνατη, στο πρόσωπο φαίνεται λίγο σπασμένη και δείχνει περισσότερο από τα 21 που δηλώνει, μιλάει τα Ρωσικά με πειστική προφορά οπότε φαντάζομαι είναι από κάποια πρώην Σοβιετική χώρα. Βυζί όχι ιδιαίτερα μεγάλο από ότι θυμάμαι. Απλό 30 €, στα 40 έχει ελεύθερο στοματικό ή γλείψιμο ή μασάζ.
Η κοπέλα ήταν αρκετά ευδιάθετη και συζητήσιμη, αλλά κρατούσε μια απόσταση καθ'όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Ξεκίνησε με κάποια φιλιά στο σώμα. Το μασάζ ήταν ένα ελαφρύ τρίψιμο στην πλάτη με ένα λιπαντικό τζελ. Της πρότεινα να της κάνω εγώ μασάζ, οπότε βρήκα την ευκαιρία να την ξαπλώσω μπρούμητα και να τρίψω τον πούτσο μου στη σχισμή του κώλου της, κάτι που αποδείχθηκε τελικά το πιο αποτελεσματικό προκαταρκτικό. Δυστυχώς, με έκοψε σχετικά γρήγορα. Στη πίπα έκανε και μία προσπάθεια για deep, γενικά ήρεμη χωρίς ένταση. Στο ιεραποστολικό πέσανε κάποια φιλιά σε λαιμό και αυτιά, όμως πάλι έλειπε αρκετά η ένταση. Τελείωμα με πισωκολλητό, όπου αφού τελείωσα άρχισε να κουνάει τη λεκάνη της κυκλικά, στο ρυθμό της μουσικής που έπαιζε εκείνη τη στιγμή, για να στραγγίσει και την τελευταία σταγόνα. Καλή κίνηση αυτή.
Συνολικά μπορώ να πω ότι ήταν μια αρκετά συμπαθητική παρουσία, όπου όμως έλειπε η ένταση στη συμμετοχή και χωρίς ιδιαίτερη τεχνική. Δε μπορώ να πω ότι πέρασα άσχημα αλλά αμφιβάλω αν θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού