Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού στάθμευσα το μεταφορικό μου μέσον με σχετική δυσκολία, ανέβηκα την κλίμακα και εισήλθα στην ευρύχωρη αίθουσα υποδοχής. Περιττό να αναφέρω ότι ο χώρος είναι από τους πιο καλαίσθητους και πολυτελής.

Ο ευγενέστατος επί της υποδοχής κύριος ( και αντί της Λάουρα που ανέμενα να μου παρουσιάσει) μου παρουσίασε την Δάφνη. Πρόκειται περί ωρίμου γυνής , με πλούσια και μακράν ξανθή κόμη, και σκληρό μορφολογικά πρόσωπο το οποίο προσωπικά δεν θα χαρακτήριζα και τόσο ευειδές Δεν θα αναλωθώ στο να περιγράψω τον ισχνό σωματότυπο της, και τούτο διότι υπάρχουν πλείστες αναρτημένες φωτογραφίες που τον απεικονίζουν με πιστότητα. Εκ περιεργείας περισσότερο ορμώμενος, απέδωσα στον επί της υποδοχής κύριο το αντίτιμον που αντιστοιχεί στο απλό πρόγραμμα, και εκείνος με οδήγησε εις τα ενδότερα.

Βρήκα την κάμαρη εξαιρετικά καθαρή και εξοπλισμένη μετά τηλεοράσεως, νιπτήρος, και κτιστού μικρού λουτρού. Δεν εξέλειπον βέβαια, πετσέτα και παντούφλες εντός σφραγισθέντος περιτυλίγματος καθώς και χάρτινα μαντήλια.

Έλαβα με την δέουσα ηρεμία το λουτρό μου, και κατόπιν ολιγολέπτου αναμονής ενεφανίσθει λίαν ευδιάθετη η Δάφνη. Αφού επιδόθηκε για μερικά δευτερόλεπτα στην “τυπική” αλλά απαραίτητη για την δημιουργία “φιλικού κλίματος” διαδικασία του χαιρετισμού, ανέβηκε στην κλίνη, και πρόχνυ καθεζομένη, άρχισε τις προκαταρκτικές ενέργειες οι οποίες ήταν πλούσιες και αρκετά επιμελείς.

Επιτρέψτε μου να μην αναφερθώ με ενδελέχεια, εις το τι επακολούθησε, και να σταθώ μόνον στα σημεία που κρίνω πιο σημαντικά για την ενημέρωση. Το στοματικό της, το οποίον κάλυπτε και την ευρύτερη περιοχή, απεδείχθει απολαυστικό. Καθ΄ όλη την μακράν διάρκειαν της συνευρέσεως, ήταν συνεργάσιμη, ομιλητική , επέδειξε ζωηρή συμμετοχή, καθώς και προσήλωση στο έργον της, Επίσης ήταν ευπροσάρμοστη σε αλλαγές ρυθμού και λάμβανε στάσεις οι οποίες επέτρεπαν πλήρεις και απρόσκοπτες διεισδύσεις. Μετά το πέρας των περιπτύξεων, παρέμεινε επί της κλίνης, αλλά και γενικότερα στην κάμαρη, για ικανό χρονικόν διάστημα.

Συμπερασματικά τώρα, είμαι σε θέση να γράψω ότι πρόκειται για μια πεπειραμένη επαγγελματία του χώρου, που καταφέρνει να χρησιμοποιεί με εποικοδομητικό τρόπο τις εμπειρίες που έχει συλλέξει, και ότι αν παραβλέψει κανείς το όχι και τόσο ευειδές πρόσωπό της, έχει πολλές πιθανότητες να μείνει ευχαριστημένος από την “επαφή” μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δάφνη
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
32.007
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2014
Η Δαφνη ειναι απο τα πιο τιμια κ(ι εργατικα κοριτσια του χωρου...2 φορες μαζι της, η μια καλυτερη απο την αλλην...
26 Ιουλίου, 2014
Ευγε, κ. the Saint , για την αποστασιοποιημενη και εξαιρετικα ισορροπημενη κριτικη σας.
31 Ιουλίου, 2015
τωρα την ανακάλυψες την Δαφνη?Γλώσσα
εχει μεγαλωσει γενιές και γενιές....Μεγάλο χαμόγελο
N
ng1964
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3