Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 266977
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ακούγοντας εδώ και τόσο καιρό ενθαρρυντικά λόγια για τη Μόνικα, την είχα βάλει στο στόχαστρο το τελευταίο διάστημα. Είχε γίνει και το απαραίτητο face control και είχε περάσει με άριστα, οπότε απέμενε μόνο η στενότερη γνωριμία. Αυτό έγινε το πρωί, αφού πάρκαρα το αμάξι δεύτερη σειρά ανέβηκα στο ίδρυμα. Με υποδέχτηκε ο ευγενέστατος κύριος, μου προσέφερε και ένα νεράκι και μετά από λίγο μου παρουσίασε τη Μόνικα. Μια πολύ γλυκιά και όμορφη κοπέλα, με ξανθά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, φυσικό μεγάλο αρκετά στήθος και σώμα με ωραίες καμπύλες και αρμονικό.Ωραία περιφέρεια και πόδια επίσης. Πληρώνω το αντίτιμο για πρόγραμμα 69 και περνάω στα ενδότερα. Γρήγορο ντουζάκι στο κοινόχροιστο μπάνιο, αλλά πεντακάθαρο και προσεγμένο και με πετσέτες που μοσχοβολούσαν. Μικρή αναμονή στο δωμάτιο το οποίο είναι πολύ όμορφο, σε κόκκινες αποχρώσεις, με κρεβάτι από ξύλο μπαμπού/μπανανιάς, ο κλιματισμός στη σωστή θερμοκρασία.

Δεν άργησε να έρθει και η Μόνικα κοντά μου, χαμογελαστή και ευδιάθετη αρκετά και ξεκινήσαμε ένα σύντομο social, όπου διέγνωσα έναν "τοίχο"...Σταδιακά έβγαλε τα εσώρουχά της και ξεκίνησα να ασχολούμαι μαζί της. Απέφυγε κάθε επαφή των στομάτων μας αρκετά επιδεικτικά μπορώ να πω, ασχολήθηκα με το λαιμό της, στο όμορφο στήθος της, τις ωραίες ρώγες της και πιο χαμηλά, μέχρι που έφτασα στο όμορφο και περιποιημένο αιδοίο της. Η ενασχόλησή μου μαζί του κράτησε αρκετά λεπτά, αλλά η συμμετοχή της ήταν υποτυπώδης, είχε κλείσει τα μάτια, και αραιά και που έκανε κάποιους αναστεναγμούς αλλά χωρίς συγχρονισμό με εμένα. Μετά από λίγο, επειδή "έπρεπε" με ξάπλωσε και χωρίς να ασχοληθεί καθόλου με κάποιο είδος προκαταρτικού προς εμένα, πήγε κατευθείαν στο ημίσκληρο πέος μου και μου πέρασε κατευθείαν προφυλακτικό. Η πίπα της απλά τυπική, χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο και πολύ σύντομη, το πολύ 1 λεπτό...

Από μόνη της ήρθε προς εμένα σε στάση cowgirl. Γρήγορα ανεβοκατεβάσματα, χωρίς κάποια αλλαγή ή αυξομείωση, μηχανική συμμετοχή. Λίγο θέλησα να ασχοληθώ ξανά με το στήθος της, αλλά και πάλι τραβήχτηκε. Αλλαγή σε ιεραποστολικό, αρχικά με τα πόδια της γύρω από τη μέση μου και στη συνέχεια ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου, όπου ασχολήθηκα και λίγο με τα ωραία της και περιποιημένα δαχτυλάκια και εκεί είναι η μόνη στιγμή που πραγματικά φάνηκε να χαλαρώνει και με ένα χαμόγελο να δείχνει λίγο πιο ζωντανή. Γύρισμα στα 4 με πρόσωπα προς τον καθρέφτη και τελευταία στάση σε reverse cowgirl χωρίς όμως να ξεφεύγει από το γνωστό μοτίβο. Μετά από λίγο και βλέποντας ότι δεν πρόκειται να δούμε χαΐρι και επειδή μάλλον η κοπέλα δεν αισθανόταν καλά επέλεξα να λήξω τη συνεδρία και να πάει ο καθένας στην ευχή του Θεού...

Η Μόνικα είναι από τις παλιές σχετικά παρουσίες στο χώρο, τη συνοδεύουν καλά σχόλια και φίλοι που πέρασαν μαζί της έχουν θετικές εντυπώσεις. Δεν πιστεύω ότι μια κοπέλα σαν την Μόνικα μπορεί να αποδώσει μόνο τόσο όπως με εμένα και το πιθανότερο είναι να την πέτυχα σε κακό momentum. Αλλά και από την άλλη εγώ τι φταίω να πληρώσω "τα σπασμένα"?? Είναι πολύ γλυκιά παρουσία και νομίζω ίσως στο μέλλον να ξαναπροσπαθήσω μαζί της γιατί, όχι τίποτα άλλο, δεν μπορεί να είναι και τρελλοί όσοι έχουν περάσει μαζί της.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.423
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2014
Πόσα € έδωσες για 69,70; Σπασίκλας
25 Ιουλίου, 2014
πρεπει να ευχομαστε να ειναι σε καλη μερα?δεν ειμαστε καλα.πολυ αερα εχουν παρει μου φαινεται.
25 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι....στο συγκεκριμένο μαγαζί έχει 60 το 69...Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3