Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Aυτη η κριτικη θα μπορουσε να εχει γραφτει καιρο πριν.
Γραφεται τωρα επειδη εχω καιρο να γραψω μια κριτικη κατα πρωτον και κατα δευτερον επειδη η κοπελα ειχε πει οτι κατα πασα πιθανοτητα θα ερθει και καλοκαιρι(αυγουστο).
Η συναντηση εγινε τα χριστουγεννα στο παγκρατι(πριν το γνωστο χοτελι αρχισει τις λαλακιες).

Η Βαλερια ειναι ορισμος της καβλας αν σας αρεσουν συγκεκριμενα πραγματακια σε μια κοπελιτσα.
Κοντουλα, λεπτη με μεση δαχτυλιδι και ενα ζευγαρι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βυζια το οποιο πρεπει να φωτογραφηθει, να γινει κορνιζα και να κρεμαστει στον τοιχο ωστε καθε φορα που θα θες να κλεισεις ενα ραντεβου με βυζου γκομενα, να βλεπεις απο πριν τι εννοουμε οταν λεμε ΒΥΖΑΡΕΣ για να μην την πατας μετα.
Διαθετει τρομερο κωλαρακι επισης για λατρεις της οπισθεν αναρτησεως.
Σωμα δεκαρι ακατεβατο για τα γουστα μου.
Στο προσωπο υπαρχει ενα εμφανες μειονεκτηματακι το οποιο λεει οτι ειναι αλλοιθωρη λιγο στο ενα ματι Μεγάλο χαμόγελο...το οποιο στο διεστραμμενο μου μυαλο γινεται πλεονεκτημα κατα την διαρκεια του αγωνα καθοτι βγαζει καβλα με τις εκφρασεις του προσωπου(μην ασχολειστε, για μενα μιλαω μονο Έρωτας)


Την ειχα συναντησει αλλες δυο φορες στο παρελθον(οταν υπηρχαν ακομα οι γατες) και ολες τις φορες εμεινα κατι παραπανω απο ικανοποιημενος.

Αγωνιστικα, εχει μεγαλη διαθεση, δεν προκειται να σας σπασει τον πουτσο με "οχι αυτο", "μη το αλλο" κλπ και εμενα προσωπικα μου εβγαζε την αισθηση οτι θελει ο πελατης της να μενει ευχαριστημενος.
Χαμογελαστη παντα, φαν του χαβαλε αν γουσταρει και ο πελατης αλλα το κυριοτερο με αισθηση του οτι ο πελατης πληρωνει για συγκεκριμενα πραγματα και ετσι δεν θα σας φαει τζαμπα χρονο.

Και οι δυο γυροι ειχαν λιγο απ' ολα(πλυν πρωκτικου απ το οποιο απεχω και δεν γνωριζω να πω αν κανει ή οχι) με εμφαση ΦΥΣΙΚΑ σε οποιαδηποτε σταση μπορεις να εχεις επαφη με τα ΒΥΖΙΑ.
Ορθιο ισπανικο με αυτην στα γονατα. Ξαπλωτο ισπανικο με αυτην ανασκελα και εσενα απο πανω.
Ορθιο πισωκολλητο στον τοιχο για να κρατιεσαι απο τα βυζια.
Cowgirl για να χουφτωνεις και να χουφτωνεις και να ξαναχουφτωνεις.
Πιπα υγρη και βαθια οσο πρεπει(οχι και deepthroat), τελειωματα επικα στα γονατα με τα φλοκια να σταζουν απο το στομα στους βυζους....αρρωστεια Γερο-μύστης

Νομιζω οτι γινομαι κατανοητος και δεν χρειαζεται να μπω σε αλλες λεπτομερειες. Απλα οσοι εχετε σκαλωμα με τετοια θεματα(βυζια τα λενε και σε κανουν να χανεις τον κοσμο), την επομενη φορα που θα ερθει(ας ελπισουμε τωρα τον αυγουστο οπως ειχε πει) καντε στον ευατο σας ενα δωρο.
Πολυ δυσκολα να ρθει με αλλαγμενη συμπεριφορα, ψωνισμενη και δεν ξερω και γω τι αλλο.
Αν και ποτε δεν πρεπει να λες ποτε, η Βαλερια ηταν, ειναι και θα ειναι για οσο κανει αυτη τη φαση μια εγγυημενη απολαυση, με σωστη συμπεριφορα.

Ελπιζω η τιμη να παραμεινει στα 120 στην περιπτωση της διοτι αν ειναι στα 150 πλεον συν το χοτελι για outcall το μαλλι παει πλεον στα 170-175 και σταματαει να συμφερει(...)
Ειπαμε να γουσταρουμε αλλα οχι και να ξεφραγκιαζομαστε οσο και αν γουσταρουμε κατι Χαμόγελο

Καλα να γαματε μαγκες Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2014
Απο που να ερθει αδελφε αφου δεν εφυγε ποτε ...μαρτυς μου ο Gregnik και η Sashenka Γαμήσου
23 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

α δεν μπορω να ξερω τετοια bro.
Εγω απλος fan Έρωτας ειμαι, οτι μου λενε πιστευω Μεγάλο χαμόγελο
24 Ιουλίου, 2014
γιατί εδώ είναι??
A
alpula
24 Ιουλίου, 2014
Αν ξερει καποιος που μπορουμε να βρουμε την Valeria ας ενημερωσει παιδια......
Την αναζητωωωωω....!!!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4