Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εντελος τυχαια , μπηκα σε αυτο τον οικο γυρο στης 3μιση το μεσημερακι, ευγενικη η τσατσα μου παρουσιαζη την Λαουρα, μαυρο καρε μαλλι, πολλα ταττου στο σωμα,μεγαλο βυζι , σωμα μοντελε και ωραια κολαρα, μολης την ειδα σαστισα Γλώσσα μου εβγαλε κατι σε ξενια απο μια παλια σειρα στο μεγκα, δινο το παραβολο και μπαινο στα ενδοτερα, προκαταρκτικα δεν εκανε αλλα δεν με πειραξε αυτο , μου βαρεσε μια μαλακια απαλη και στην συνεχια μια πολυ ωραια πιπα , που επικεντροθηκε πολυ στο χοντρο μου πουτσοκεφαλο, μαρεσε πολυ, την κοιτουσα καθος με τσιμπουκονε και ειχα τρελαθη , με τσιμπουκονε η ξενια απο μια παλια σειρα του μεγκα....λογο κουρασης καταφερα να το απολαυσο και δεν εχυνα ευκολα, οποτε μουκανε αρκετη ωρα την πιπα που περεγραψα και δεν εκανε καθολου χρηση δοντιου οποτε απολαμβανε την ψωλαρα μου καυλομενη μεσα στο στομα της .... Στην συνεχια την γυρησα στην κανονικη σταση , οπου την γαμουσα σε πολυ γρηγορους ρυθμους, μου ειπε πιο αργα να το απολαυσης...στα συν και αυτο....εγω συνεχισα το δικο μου διοτι ειμαι πολυ πεισματαρης Μεγάλο χαμόγελο ζουλαγα της μεγαλες βυζαρες της και γαμουσα γρηγορα,δεν εκλαιψε καθολου μαφηνα να γαμαο κανονικα , δεν εβαλε καθολου χερακι παρα μονο ακουμπουσε την κλητοριδα της οπου αυτο με εφτιαξε ακομα πιο πολυ Γλώσσα στην συνεχια της εκλησα τα ποδια και τα κολησα στον θωρακα μου , εκηνη συνεχιζε να ακουμπα την κλητοριδα της....εκει ανεβαζα ρυθμους και γαμουσα σαν κομπρεσερ...ενο δεν εφηνα λεπτο τα βυζια της απο τα χερια μου και την κοιτουσα στο προσοπο...ετσι και εχυσα πολυ ικανοποιημενος.....Να πω για τελος οτι εργαζοταν και πιο παλια πριν περιπου κανα 2 χρονια..το καταλαβα μετα την συνεβρεση...γιαυτο και ο τιτλος. Εχει γινει μουναρα για γλυπσημο , και η συμπεριφορα της ειναι πολυ καλυτερη , παραμενη βεβαια να κανει απλο προγραμμα..αλλα σε συνδιασμο την τουμπανο εμφανηση και οτι ειναι πιο δοτικη χαμογελαστη και ορεξατη σε παραπεμπη να πας και να ξαναπας. Μπραβο κοπελαρα μου για την προσπαθεια σου σε ολα τα επιπεδα , ευχομε να παραμεινης ετσι οχι για να πεναμε καλα εμεις μονο...αλλα γιατι ευτο σε εκφραζη! αυτο σου παει! αυτο σε τονονι! Αυτο εισαι μωρο μου πολλα φιλια Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού