Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Άννα την πρωτογνώρισα ως αντικαταστάτρια της Χριστίνας στο Φ69Α τις ημέρες που η Χριστίνα έλειπε εκτός Ελλάδος ή μάλλον εκτός Φυλής. Πρόκειται για μια πολύ όμορφη κοπέλα, καστανομάλλα, με υπέροχο πρόσωπο και ωραίο κορμί. Η ομοιότητα της με την Χριστίνα ήταν μεγάλη (με εξαίρεση τα σχιστά μάτια της Χριστίνας) που όταν είχε εμφανιστεί η Άννα, αρκετοί λέγανε ότι είναι η ξάδελφη της. Δεν ξέρω φυσικά αν ισχύει κάτι τέτοιο και προσωπικά θεωρώ ότι δεν ισχύει αλλά η ομοιότητα υπάρχει. Με τον καιρό η Άννα ανέλαβε την βραδινή βάρδια του Φ69Α καθώς και ήταν στο πόδι της Χριστίνας όποτε έλειπε, ενώ περιστασιακά την έβρισκες και στο Φ69Β (η κριτική μου τότε: http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:30941/). Την έχω πάρει αρκετές φορές και θεωρώ ότι είναι από τις ελάχιστες κοπέλες που παρουσιάζουν τόσο εντυπωσιακές αυξομειώσεις στο επίπεδο των υπηρεσιών τους. Δηλαδή ενώ αρχικά είναι καλή σταδιακά πέφτει σε ποιότητα και στο τέλος καταντάει τελειωμένη ξεπέτα με αποτέλεσμα να την βάζω στον πάγο. Παρόλα αυτά την πέτυχα στις 14/07 και είπα να περάσω μιας και δεν είχα χρόνο για τσάρκα.

Εκείνη την ημέρα μάλλον πέτυχα τον καλό της εαυτό. Δεν ξέρω αν χάρηκε που με ξαναείδε (με θυμάται πάντα) ή επειδή ήθελε να με ξανακερδίσει σαν πελάτη αλλά ομολογώ ότι το ευχαριστήθηκα. Άφθονα προκαταρκτικά που περιλάμβαναν αρκετά φιλάκια και γλυψίματα και από μέρους της αλλά και από εμένα, χωρίς γκρίνιες ή βιασύνη. Εδώ να σημειώσω ότι ακόμα και στις καλές της δεν ήταν καμία μυλόπετρα πορνείας, αλλά ήταν μια αξιοπρεπέστατη επιλογή και μια τίμια κατάθεση όπως και σήμερα. Φιλάκια, χαδάκια γλυψίματα, λίγο αγριάδα μιας και της το ζήτησα και πολύ καλή πίπα με καπότα. Το κορμάκι της είναι πλέον σε καλύτερη κατάσταση από ποτέ με λίγα πιασίματα, σφιχτό με απαλό δέρμα και ωραίο στητό βυζάκι. Σέξ σε δύο στάσεις όπου στήθηκε άψογα, ξεκουράζοντας με και με πολύ καλή συμμετοχή. Λίγο μπλα-μπλά μετά και αποχαιρετισμός.

Συνοπτικά θα έλεγα ότι έμεινα ευχαριστημένος. Δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω τώρα στα κοντά ή θα την αφήσω για κανένα-δύο μήνες πριν την ξαναεπιλέξω καθώς έχει το κακό συνήθειο να γίνεται ξεπέτα με σταθερά βήματα. Πάντως όσοι δεν την έχετε ξαναδοκιμάσει δεν θα χάσετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού