Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κριτική για την νεαρή Μισέλ, μετά από κατάθεση που έγινε στις 17/07. Μια απογοητευτική βόλτα στις διάφορες πορνοπεριοχές της Αθήνας δεν θα μπορούσε παρά να μην τελειώσει με μια εξίσου απογοητευτική κατάθεση. Προς το τέλος της βόλτας μου, καθώς περνούσα από τα σπιτάκια στο νούμερο 86 της Φυλής συνάντησα την Μισέλ, μια όμορφη δροσερή κοπέλα που είχα ξαναδεί κάποιες φορές στις τσάρκες μου.

Αν και δεν γνώριζα τίποτα για αυτήν την κυρία θυμόμουν γνωστό συνάδελφο που ανέφερε ότι την πήρε μια μέρα εκτάκτως επειδή την είχε ανάγκη. Ομολογουμένως δεν ξέρω αν αναφερόταν στην ίδια αλλά θυμόμουν το όνομα οπότε είπα να περάσω. Για όσους δεν την γνωρίζουν η Μισέλ είναι μια νεαρή (πλέον ξανθιά) αδύνατη κοπελίτσα, που εμφανισιακά είναι φυσικά άνω του μετρίου χωρίς όμως να διαφέρει από τον σωρό των νεαρών (20-25) κοριτσόπουλων που περιδιαβαίνουν την Φυλής. Αδύνατη με μικρό βυζάκι, fat-free και πονηρό μουτράκι, είναι ότι πρέπει για νεαρούς μπουρδελιάρηδες αλλά σε έναν έμπειρο δεν γεμίζει τόσο το μάτι. Παρόλα αυτά η παρουσία ενός ακόμα στον χώρο, ο οποίος συζητούσε με την τσατσά καθώς περιμέναμε να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο, λέγοντας της ότι η Μισέλ είναι φίλη του, με έκανε να θεωρήσω ότι το μικρό είναι κρυφό ταλέντο και ότι ίσως και να περνούσα καλά.

O χώρος είναι τυπικά καθαρός και ευχάριστος χωρίς να προσφέρει κάτι παραπάνω. Ξύλινο δάπεδο, νιπτήρας, μεγάλο, άνετο κρεβάτι, ελάχιστη έως μηδενική διακόσμηση και επαρκής φωτισμός είναι τα κύρια χαρακτηριστικά του. Γδύθηκα και ακούμπησα τα ρούχα μου σε ένα τραπεζάκι που υπήρχε δίπλα από τον νιπτήρα και περίμενα.

To μωρό μπήκε με χαμόγελο αλλά και με ελάχιστη διάθεση για δουλεία. Μιλήσαμε λίγο (με ρώτησε το όνομα μου κάνοντας και ένα κρύο αστείο το οποίο δεν κατάλαβα:
-Πως σε λένε
-Με λένε Π.
-Γιατί Π.;
-Γιατί έτσι με βάφτισαν
-Εγώ δεν θα σε λέω Π. θα σε λέω Ν.
και γελάσαμε παρέα)
και κατόπιν ξεκίνησε την δουλεία. Τα προκαταρκτικά της περιλάμβαναν κάποια χαζοπαιχνιδάκια τύπου tease and denial, δηλαδή μου έφερνε τα βυζάκια στο πρόσωπο και καθώς πήγαιναν να τα γλύψω απομακρύνονταν. Το έκανε αρκετά αυτό έχοντας μια ψιλοαθώα έκφραση κάτι που ναι μεν ξεκίνησε να είναι ερεθιστικό αλλά κατάντησε μαλακία γιατί δεν προχωρούσαμε παραπέρα μέχρι να αναλάβω εγώ δράση και να της ορμήξω με το ζόρι. Εκεί έδειξε ότι δεν "το έχει" για κάτι παραπάνω αφού γρήγορα με απομάκρυνε και προχώρησε σε πέρασμα καπότας και μια αεροπίπα πρώτο πράγμα.

Μηδενικός ερεθισμός από το στόμα της και η στύση παρέμενε υψηλή λόγω του χειροπαιξίματος που μάλλον προτιμούσε να κάνει. Απογοήτευση αφού λίγο να προσπαθούσε θα ανέβαζε το επίπεδο της συνεύρεσης. Προχωρήσαμε σε κανονικό σεξάκι όπου την πήρα σε δύο στάσεις: ιεραποστολικό και από πίσω. Εκεί η συμμετοχή της ήταν κάπως καλύτερη αλλά χωρίς πάλι να είναι κάτι ιδιαίτερο. Περισσότερο αγγαρεία και περίμενε να τελειώσω από μόνος μου κάτι που έγινε τελικά χειρονακτικά μιας και βαρέθηκα. Χαιρετούρες και αποχώρηση από το δωμάτιο και από την ζωή μου.

Συνοπτικά θα έλεγα ότι είναι μια μέτρια εμπειρία από μια κοπέλα που θα μπορούσε για κάτι καλύτερο. Σίγουρα δεν θα την ξαναδοκίμαζα καθώς δεν με έπεισε ότι έχει την όρεξη για το καλύτερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού