Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 4 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 16047
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ψηλη λεπτοκαμωμενη Ελληνιδα προσχαρη και χαμογελαστη.

Προσωπο καλο με μαυρα ματια και μια ελια στο πηγουνι. Σωμα πιο λεπτο απο τις φωτο, πλαδαρο με βυζια ψιλοπεσμενα με μεγαλες ρωγες σαν της γνωστης Μοργκαν, ζελατινα στην αφη οπως και ο κωλος της.

Στον αγωνα εντελως αματουρι, δεχτικη σε καθοδηγηση, αξιοπρεπης πιπα, σεξ σε διαφορες στασεις (πρεπει να υποδειξεις) και στα στησιματα θελει δουλεια.

Κωλος ενω φαινεται καλοδουλεμενος, το μωρο δεν αντεχει. Απλως το παρχει με προσοχη και χωρις σπρωξιμο.

Μια ευγενικη και μετρια συναντηση με ενα μωρο που ειναι περισσοτερο σαν φιλη παρα σαν μια προστυχη πουτανα για πηδημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2014
Κατ' αρχάς περί ορέξεως ουδείς λόγος. Είμαι, λοιπόν, ο τελευταίος που θα αμφισβητήσω την κριτική σου, επειδή δεν μου αρέσει. Απλά έχω μερικές απορίες: τι θα πει "ζελατίνα στην αφή?". Τι ακριβώς ΄σε ενοχλεί δηλαδή? Εχει περιττά κιλά, είναι αγύμναστη? Δεν το καταλαβαίνω...Κατά τα λοιπά τα' χω γράψει και προτείνω στον καθένα να δοκιμάσει και να κρίνει μόνος του και να καταλάβει αν έχω δίκιο ή άδικο να μην θεωρώ καθόλου πλαδαρό το σώμα της Μαρίας, αλλά αντίθετα ένα από τα καλύτερα που κυκλοφορούν στην πιάτσα...Και σε συνδυασμό με την όρεξη, το επίπεδο και το σερβίτσιο της να την επιλέγω ξεκάθαρα...
23 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τωρα τι να σου απαντησω..................... βγαλε ενα ζελε απο το ψυγειο και παιξε το στο χερι. Εντελως αγυμναστο .................το Μαρακι αλλα αν εσυ την θεωρεις απο τα καλυτερα σωματα που κυκλοφορουν στην πιατσα θα σου ελεγα οτι δεν εχεις δει πολλα!

Γουστο σου να κανεις οτι θελεις με το πορτοφολι σου τυπε!
23 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ δεν είμαι 24 ώρες όπως εσύ εδώ μέσα και έχω βρει μερικά καλά πουτανάκια... εσύ πως γίνεται τα τελευταία 4 χρόνια να γαμάς μόνο μπάζα διαβάζοντας τις κριτικές σου..... που σαν παλιός θα ξερες ποια είναι τα καλά.....
κάτι μου βρομάει εδώ .......ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Χμμμ;

μήπως πρέπει να αρχίζω να γράφω και εγώ όλη μέρα τι νομίζεις αν γεμίσω αστέρια θα μου δίνη κανένα γραφείο τσάμπα πουτανάκι ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης για να μην το κάψω να γλιτώσουμε και κανένα φράγκο .
Διότι μου κάνει εντύπωση που μετά από 2 μήνες γράφεις κριτική.
συμφωνώ απόλυτα με την προηγούμενη κριτική του andyj66 το έχω πάρει το κορίτσι και διαφωνώ απόλυτα με την δικιά σου όπως και για κάποιες άλλες κριτικές που έχεις κάνει για άλλα πουτανάκια που δεν έχουνε καμία σχέση με αυτά που γράφεις.
ξέρω ότι δεν έχω αστεράκια εδώ μέσα και οι συνάδερφοι σου τώρα θα μου επιτεθούνε για να μην χαλάσω την πιάτσα.
23 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν χαλας την πιατσα απλως βαλτος κλωνος εισαι! Μαλακία Κεφάλι σε τοίχο!

Οι δικες μου κριτικες ειναι για εκεινα ακριβως τα μωρα που προμοτοροι σαν εσενα και γραφεια σπρωχνουν για να τα οικονομανε οι λιγοι. Γαμήσου

Αν διαφωνεις στην περιγραφη της Μαριας πες μου που διαφωνεις.Γαμήσου

Εσυ εισαι το γραφειο η ο προμοτορος του γραφειου γιατι δεν εβαλα ημερομηνια συνατησης αλλα εσυ ξερεις και ποτε την συναντησα Γαμήσου (Διότι μου κάνει εντύπωση που μετά από 2 μήνες γράφεις κριτική.)


23 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καταρχήν πιάστηκες στην φάκα και προσπαθείς να το ρίξεις αλλού το θέμα για να δικαιολογηθείς και θέλεις να ανοίξουμε συζήτηση για το αν είμαι κλώνος η όχι έχω να σου πω...
20/6 έκανες κριτική σε κάποιων που έγραψε για την Μαρια ότι είναι μπάζο άρα υπέθεσα ότι την είχες πάρει από 1,5 μήνα πριν και μετά έγραψα 2 για να καταλάβω αν είναι λογικό κάποιος που το παίζει παλαιός εδώ μέσα να κάνει κριτική μετά από τόσο καιρό γιατί με αυτά που έλεγες πάνω από ένα μήνα πριν αποκλείεται να την ξαναέπερνες οπότε μάλλον είχες συμφέρων μετά από 2 μήνες αν το πέτυχα η μπορεί και 3 εσύ ξέρεις...... να κάνης κριτική τώρα
Τώρα το ποιος είναι προμότορας σίγουρα είσαι εσύ γιατί δεν έχεις κάνει καλή κριτική για καμία κοπέλα 4 χρόνια και αν είμαι εγώ άσε να το δείξει ο χρόνος γιατί ο δικό σου το έδειξε
δεν μπορεί φίλε με τα πολλά αστέρια να πηγαίνεις τα τελευταία 4 χρόνια μόνο με μπάζα εκτός αν έχεις συμφέρων
δεν θα γίνω σαν και εσένα το κλίνω εδώ το θέμα απλά μου έκανε εντύπωση που σε έπιασε άγχος και αμέσως έδωσες απάντηση σε όλα τα ποστ με την Μαρία.
Σου είπα ξεκάθαρα ότι συμφωνώ στην κριτική του προηγούμενου

ευχαριστώ τέλος
και
23 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ειναι να μου τα λες φιλε γιατι ΔΕΝ παιρνω εκπωσεις, δεν ανακοινωνω ποιος ειμαι στα μωρα ουτε στα γραφεια. Για τα φρι φακ και τις εκπωσεις να τα ψαξεις αλλου.

Οποιος πληρωνει φουλ τιμη εχει και αντικειμενικη γνωμη για τα μωρα και δεν χρειαζεται να τα εκθειαζει μπας και του κοψουν τις εκπτωσεις.

Αντε τραβα στην τρυπα σου και να μην μιλας αν δεν γνωριζεις!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6