Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άλλη μια ρομαντική καλοκαιρινή νύχτα αναζητώντας κάτι καινούριο στα μπουρδελάκια.Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα πως μπορείτε και κάνετε βόλτα στην πρωινή και απογευματινή βάρδια πολλοί από εσάςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Εγώ αηδιάζω εντελώς την καλοκαιρινή μέραΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Ψάχνοντας ένα νέο σκληρό μιλφ-γκιλφ έπεσα πάνω στην Εύα,ένα πανύψηλο ξανθό μοντέλο με ατελείωτα πόδια,2αρι βυζί και υπέροχα πατουσάκια.Αν δεν ήμουν λάτρεις των 40+ σίγουρα θα την είχα ερωτευθείΈρωταςΈρωτας.Πάρολα αυτά μιας και άκουσα ότι προσφέρει και ελεύθερο στοματικό αποφάσισα να περάσω.Ο χώρος στα όρια του στούντιο και μετά από λίγο μπαίνει μέσα και το άλογο.Άφου γλείφω με μανία τα βυζιά της με αρχίζει σε παθιασμένα γλωσσόφιλα και γλείψιμο σε όλο μου το κορμί κατεβαίνοντας σιγά σιγά στο πετρωμένο καυλί μου για μια υγρή και βαθιά πίπα,απρόσμενα καυλωτική για την κατηγορία τηςΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Τρελαμένος την σταματάω για ένα δυνατό γλυφομούνι στο μοσχομυριστό μουνάκι της με διαλλείματα για περιποίηση στα απαλά πατουσάκια της.Πέρασμα καπότας και γαμήσι μαζί με γλωσσόφιλα.Γύρισμα στα 4 και άγριο σφυροκόπημα με πρόστυχα βλέμματα.Στάση του λαγού και χύσιμο έχοντας τα πόδια της στο στόμα μου.Μου χαμογέλασε και αποχώρησε.Πέρασμα ακριβώς την επόμενη για επανάληψη του έργου αλλά όπως με ενημέρωσε η τσατσά δεν θα δουλέψει άλλο εκεί,ίσως τον επόμενο μήνα επιστρέψει.Μετά από χρόνια ενθουσιασμένος με μια κοπέλα κάτω των 30ΓλώσσαΚουλ.ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Εύα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2014
Δες Ευνειδων 5 στην απογευματινη αλλαγη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1