Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156240
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχαμε βρεθεί μια φορα ακομα πριν πολυ καιρο, με πληρη αποτυχία!
Η εμφάνιση της ομως μ αναστατωνε καθε φορα που την εβλεπα στη γυρα.
Ωραία γυναίκα! Μελαχρινη, ζουμερη, πολυ ομορφο πρόσωπο και μάτια που οταν σε καρφώνουν ζαλίζεσαι!

Σήμερα απ το πρωι τριγυριζε στο μυαλο μου....Φυγαμε!

Ηρθε στο δωματιο γρήγορα. Με καρφωσε με τα υπεροχα μαυρα ματια της, φορεσε το καλυτερο της χαμόγελο, κι επεσε στην αγκαλια μου! Σιγουρα εχει μπολικο πραγμα να πιασεις. Ιδιαίτερα ορεξατη κι αυτη, εκανε το ιδιο.

Την ξαπλωσα και την βοηθησα να βγαλει οτι ειχε μεινει. Για λιγο εμεινα να την χαζευω γυμνη κι απλωμενη στο κρεβάτι. Ωραια θεα!!!
Επεσα πανω της αρχιζοντας απ το λαιμο της και κατεβαινοντας. Οι αντιδρασεις της, ποτε χαριτωμενες, ποτε αισθησιακες. Οτι και να διαλεγε το εκανε υπεροχα!

Αφού ζεσταθηκαμε, ηρθε η ωρα να βουτηξω στο βαζο με το μελι :-)
Μικρο, καλοσχηματισμενο μουνακι, προθυμο κι ευαίσθητο.
Σε λιγα λεπτα, αρχισε να ψιθυρίζει κατι, σε μια ακαταληπτη για μενα Κυριλλικη διαλεκτο. Ασυναισθητα σηκωσα το κεφαλι κι αναρωτηθηκα...Αντι απαντησης, με το χερι της με ανακαλεσε στο καθηκον, και με τα ποδια της μου εσφιξε το κεφαλι....Μαλιστα!!! Ταπεινος σας δούλος Κυρια μου!!
Η ευχαριστηση σας, καθηκον κι ευχαριστηση μου!!! :-)
Αυτο ηταν. Η Πολις εάλω!!!

Η συνεχεια λιγο πολυ αναμενόμενη. Ειχε πλεον παραδοθει, πεταζοντας το επαγγελματικο της προσωπείο, και φορεσε ενα υπεροχο θηλυκό! Χωρίς καμια πιεση χρονου γλεντισαμε κι οι δυο μια υπεροχη συνάντηση.

Στο τελος ξαπλωσαμε κι οι δυο ανασκελα, ανταλλαξαμε λιγες ανοησιες για να παρουμε ανασες κι αοπαιρετιστηκαμε με φιλακια.
Ηδη αναζητω τον ελεύθερο χρονο για την επομενη συναντηση μας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού