Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη, ώρα 7:16 το πρωί.
«Καθίστε λιγάκι, η κοπέλα είναι στο δωμάτιο!» ενημέρωσε ο φαλακρός, διοπτροφόρος υπηρέτης. Απ' τις δώδεκα τα μεσάνυχτα δούλευε η βουλγάρα Βαλεντίνα, προσφέροντας, «τσιμπουκάκι "χωρίς καπέλο", μουνάκι, κωλαράκι» στα 10 ευρώ. Πλησίασα τον τσάτσο με το ακριβές αντίτιμο στο χέρι. «Την ξέρετε;» με ρώτησε εκείνος, «'Οχι, αλλά θα τη γνωρίσω!» του απάντησα και προχώρησα στα ενδότερα. Θέλησε να με βάλει στο μεσαίο δωμάτιο, όπου πρόσφατα είχα συνευρεθεί με την 'Αννα, αλλά του ζήτησα να περάσω στο διπλανό (το τελευταίο). «Και δεν μπαίνετε εκεί; Θέλετε εκεί, εκεί!» συμφώνησε, ενώ κλείνοντας την πόρτα με διαβεβαίωσε πως μόλις τελείωνε η κοπέλα θα μου την έστελνε.
Χρειάστηκε να περιμένω 8 λεπτά στο στενόχωρο, βρώμικο αυτό κελί. Στο μεσοδιάστημα τον άκουσα να φωνάζει τ' όνομά της (η ειδοποίηση για να συντομεύει) και ανακάλυψα πως για να τρέξει νερό απ' την ξεχαρβαλωμένη βρύση, μιας και οι δύο βάνες της δεν λειτουργούσαν, έπρεπε να γυρίσω τη μικρή στρόφιγγα κάτω απ' τον λαβομάνο!
Η μέτριου ύψους μιλφοκοπέλα μπήκε φορώντας το μπικίνι της, «Καλημέρα μωρό μου! Καλά είσαι αγάπη μου;», το ίσιο, μαύρο, "λαδωμένο" (άντε, ταλαιπωρημένο...) μαλλί της της έφτανε μέχρι τους ώμους, το πρόσωπό της ήταν μέτριο, το μεσαίου μεγέθους στήθος της κρεμόταν ελαφρά, το σώμα της ήταν κανονικό, η κοιλιά της λίγο προπετής (αλλά γινόταν εμφανής όταν έσκυβε για την πίπα) με μία κάθετη ουλή κάτω απ' τον αφαλό, ο κώλος φαρδουλός, τα πόδια ψωμωμένα.
Της έκανα γνωστό πως δεν επιθυμούσα γυμνό στοματικό, οπότε αφού μου τοποθέτησε την καπότα και πριν ξεκινήσει να ρουφάει, έπειτα από προτροπή μου, με ψευτοέγλειψε στις θηλές, στον λαιμό, στους λοβούς των αυτιών, ενώ και 'γω της πιπίλισα τις ρώγες, της χούφτωσα των κώλο και τα μπούτια, της ψιλοδαχτύλιασα το μουνί. Η πίπα που ακολούθησε ήταν μέτρια και σύντομη, αλλά βοήθησε στην...αποπεράτωση της στύσης, έτσι ώστε να προχωρήσουμε σε ολοκληρωμένη συνουσία. «Πάμε μωρό μου;» ρώτησε, και 'γω συμφώνησα προτείνοντάς της να με καβαλήσει, εκείνη όμως αντιπρότεινε να (μου) στηθεί στα τέσσερα! Δεν έφερα αντίρρηση. Το ξυρισμένο αιδοίο της ήταν πολύ σκούρο, ενώ μια αιμορροΐδα "κοσμούσε" το περικλανίδιό της. Τη γάμησα (στο μουνί) με όλη μου τη δύναμη, ραπίζοντάς την στα καπούλια, χωρίς να διαμαρτυρηθεί καθόλου και την έχυσα σε 'κείνη τη στάση!
Λίγο μετά το ξεκόλλημα, ένας ήχος (μπρρρ!) μ' έκανε να γυρίσω προς το μέρος της.
– Ααχ, γιατί κάνει έτσι; απόρησε.
– Ποιο;
– Το μουνί μου! Ποιο;...Από το πολύ γαμήσι θα είναι!
Εγώ πάντως δεν έφταιγα!...Ζήτημα ήταν να τη γάμησα 3-4 λεπτά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2014
μουνι σαμπρελα
20 Ιουλίου, 2014
Φίλε μου, πώς καταφέρνεις να πηδάς τρία πρωϊνά σερί, τόσο νωρίς;

Δουλεύεις βράδυ;

Αν θέλεις απαντάς. Προσωπικά σου δεδομένα! Σπασίκλας
20 Ιουλίου, 2014
kαλησπερα φιλε φανουρη αστα να πανε παρακμιακες καταστασεις χαρα στο κουραγιο σου+ καλα να περνας
21 Ιουλίου, 2014
«μουνι σαμπρελα»

Καλό! Χε χε χε...


Με βολεύει αυτή η ώρα φίλε jaygatsby, μιας και δεν έχει κίνηση στους δρόμους, οπότε μετά το φίκι φίκι μπορώ να επιστρέψω, με το αυτοκίνητο, γρήγορα στο σπίτι, να κάνω ένα ντουζ και να φύγω για τη δουλειά μου.


Να 'σαι καλά φίλε erasti!
21 Ιουλίου, 2014
Πάντα αξιόλογος ο Φανούρης.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5