Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136628
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Έλενα είναι ένα κορίτσι που εμφανίζεται στον όμιλο της Κασσάνδρας τους τελευταίους μήνες, αποσπώντας το θαυμασμό και τα θετικά σχόλια του ανδρικού πληθυσμού. Είχα την ευκαιρία να συνευρεθώ μαζί της όταν είχε πρωτοξεκινήσει, με πολύ θετικές εντυπώσεις αν και πίστευα ότι είχε αρκετό δρόμο να διανύσει, για να φτάσει σε τοπ επίπεδο...Μιλάμε για ένα κορίτσι, μελαχρινό με μακριά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί και γυμνασμένο και περιφέρεια εκπληκτική, καλοσχηματισμένη, στητή και σκληρή...Πληρωμή στην υπηρεσία για πρόγραμμα 69, στα 70 ευρώ και άνοδος στο δωμάτιο. όμορφο δωμάτιο, με κόκκινο φωτισμό, μεγάλο διπλό και μαλακό κρεβάτι, ντουζιέρα και καρέκλα για τα ρούχα και πετσέτες καθαρές, αλλά όχι μιας χρήσης. Το απαραίτητο ντουζάκι μου τελείωνε όταν άκουσα τα τακούνια της Έλενας από τη σκάλα....

Μέσα σε ένα σετ μαύρων εσωρούχων,ήρθε κοντά μου μες στο χαμόγελο και ήρεμη, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και μέσα σε ήρεμο και αισθησιακό κλίμα ξεκινήσαμε την ερωτική μας περιπέτεια. Απαλά χάδια, γλειψίματα, φιλιά σε όλο της το κορμί, στις όμορφες ρώγες της, στην κοιλιά της, μέχρι να φτάσω στο πεντακάθαρο και πολύ όμορφο αιδοίο της. Η ενασχόλησή μου μαζί του, κράτησε αρκετή ώρα, καθώς το απολάμβανα, κάτι που με παρότρυνε και η Έλενα, με πνιχτούς αναστεναγμούς, κλειστά μάτια και αλλάζοντας ανά διαστήματα και τη θέση του κορμιού της για να μου αφήνει το πεδίο ελεύθερο για να φτάσω παντού. Σειρά για τη δική της περιποίηση, με φιλιά στο στήθος μου, στο λαιμό μου, μέχρι που μου έβγαλε το μποξεράκι και μου πέρασε προφυλακτικό. Η πίπα της πολύ βελτιωμένη, χωρίς δόντι, χωρίς χέρι, με παιχνίδια με τη γλώσσα, με φτυσίματα ενώ με κοίταζε με τα όμορφα μάτια της...Γύρισμα σε 69 με δική μου πρωτοβουλία για να έχω την ευκαιρία να την απολαύσω....

Το ιεραποστολικό ήταν η πρώτη μας στάση, σε αργούς ρυθμούς, με πολύ αργή διείσδυση, τρομερά στενή και σφιχτή, την άφησα εκείνη να αναλάβει την κίνηση, σιγά σιγά έδειξε να ανεβάζει στροφές. Πολύ καλή συμμετοχή, ευλύγιστη, έφερε τα πόδια της πίσω αφήνοντας μου άπλετο χώρο για τη διείσδυση, είχα και την ευκαιρία να περιποιηθώ τα πανέμορφα πατουσάκια της με το κόκκινο πεντικιούρ. Στη συνέχεια ενωμένα τα πόδια της με την Έλενα να αναστενάζει όμορφα και χωρίς υπερβολές...Αλλαγή στα 4 με όμορφο στήσιμο, με ανοιχτά τα πόδια της και χαμηλωμένη τη μέση της. Πολύ απολαυστική σε αυτή τη στάση καθώς και της άρεσε όπως μου ανέφερε με πικάντικα λόγια αλλά είχα και την ευκαιρία να απολαύσω την όμορφη περιφέρειά της. Δε δυσανασχέτησε όταν της έπιασα τα μαλλιά και την τράβαγα μαλακά από εκεί με πιο έντονους ρυθμούς. Στη συνέχεια εντελώς ξαπλωμένη και εγώ από πίσω της στηριγμένος στους αγκώνες μου. ήρθε από πάνω μου στη συνέχεια και μείναμε έτσι για κάμποσα λεπτά με εκείνη να κινείται ρυθμικά σε αργούς ρυθμούς. Η στάση μετατράπηκε σε στάση του λωτού όπου τα κορμιά μας και οι αναπνοές μας ήρθαν ιδιαίτερα κοντά και ένιωσα μια έκρηξη ηδονής. Λίγο πριν το τέλος, πλαγιαστό ιεραποστολικό, με την Έλενα να με παροτρύνει με τη σέξυ φωνή της να "τελειώσω" μέσα της κάτι που έκανα μέσα σε κλίμα απόλυτης ευχαρίστησης.

Η Έλενα με τη γλυκύτητα της, το χαμόγελό της αλλά και το παρουσιαστικό που διαθέτει, σε συνδυασμό με τις πολύ καλές υπηρεσίες που παρέχει και τη χρονική άνεση, έχει πιάσει το νόημα πως παίζεται το παιχνίδι και αν συνεχίσει έτσι σίγουρα ο δρόμος προς την κορυφή και την καταξίωση ανάμεσα στα κορυφαία studio girls είναι στρωμένος με ροδοπέταλα...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2014
Γλωσσόφιλα δεν παίξανε...? Εμμμμ
20 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τσου...Λύπη
21 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έπρεπε......ΚατσικογάμηςΈρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3