Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η γνωστή Ντενίζα από τη Ρεμούνδου είναι μία κοπέλα που την είχα καιρό στα υπ' όψιν, μόνο και μόνο εξ' αιτίας του "μύθου" που κυκλοφορεί γι' αυτήν για τα μεγάλα της μουνόχειλα των οποίων είμαι λάτρης. Βέβαια κάτι τέτοιο δε θα ήταν αρκετό για να με πείσει να την επισκεφτώ, αν δε συνοδευόταν κι από ανάλογη φήμη για ένα milf που σέβεται τον πελάτη και αποδίδει τα μάλα στο δωμάτιο με μοναδικό στοιχείο το οποίο με χαλούσε και καθυστερούσα τόσο καιρό αυτήν τη συνεύρεση το γεγονός ότι το στήθος της απ' ό,τι ήξερα από άλλους συναγωνιστές είναι ενισχυμένο με σιλικόνη. Όλες οι προαναφερθείσες πληροφορίες αποδείχτηκαν αληθείς, παρά ταύτα δυο - τρία φάουλ στη συνεύρεσή μας είναι η αιτία που δε θα κατατάξω την Ντενίζα στην κορυφή των συνευρέσεών μου με κοπέλες της δικής της κατηγορίας. Αλλά ας περάσω σε μία λεπτομερέστερη κριτική της συνεύρεσης αυτής...

Επίσκεψη στο συμπαθέστατο σπιτάκι στο 20 της οδού Ρεμούνδου την Πέμπτη 17 Ιουλίου γύρω στις 9:30 το βράδυ. Η Ρεμούνδου είναι ένα στενό κάθετο στην Πιπίνου λίγο πιο κάτω απ' την εκκλησία του Άγιου Παντελεήμονα απ' το οποίο εξ' αιτίας των παρκαρισμένων οχημάτων δεξιά κι αριστερά μετά βίας περνάει αμάξι, χρειάζεται προσοχή. Κατά τ' άλλα parking βρίσκεται εύκολα επί της οδού. Φτάνοντας λοιπόν παρέα με ένα φίλο βρίσκω τα φωτάκια έξω απ' το σπιτάκι κλειστά σαν να είναι εκτός λειτουργίας. Αφήνω το φίλο μου στο αμάξι και πηγαίνω μόνος μου να τσεκάρω αν όντως είναι κλειστά μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος. Με μεγάλη μου έκπληξη σπρώχνοντας την εξωτερική πόρτα, βλέπω φώτα μέσα, το "σπίτι" λειτουργούσε κανονικά. Με το που το αντιλαμβάνομαι και με βλέπει από την πόρτα η απαράδεκτη τσατσά (θα δικαιολογήσω πλήρως τη βαθμολογία μου), γνέφω στο φίλο μου που ήταν στο αμάξι να έρθει κι αυτός και να περιμένει στο σαλόνι. Βλέποντας αυτή μου την κίνηση η υπηρεσία μέσα από τη σιδερένια εσωτερική πόρτα που είναι εγκατεστημένη στο εν λόγω μπουρδελάκι για "face control", γυρνάει και μου λέει "είμαστε κλειστά", προφανώς επειδή φοβήθηκε και τη σκιά της. Γυρνάω και της κάνω "Δε δουλεύει η Ντενίζα; Ήξερα ότι στις 19 παίρνει άδεια" και βλέποντας ότι μάλλον είμαι όντως πελάτης με ρωτάει "Φίλος σου είναι αυτός που του έγνεψες να έρθει"; Κι εγώ της απαντάω καταφατικά. Αμέσως μετά (κι ενώ ακόμη περίμενα σαν μαλάκας έξω απ' τη σιδερένια πόρτα) μου λέει "Πες του να σε περιμένει έξω", πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο, να γίνω δέκτης υπόδειξης απ' την τσατσά να μη φέρω το φίλο μου στο μαγαζί να με περιμένει, λες και ήμαστε καμία τεράστια παρέα. Και αμέσως μου ανοίγει την καγκελόπορτα. Μου λέει "Εδώ είναι η Ντενίζα αν θέλεις να περάσεις μαζί της". Πριν περάσω όμως στο δωμάτιο την ενημερώνω ότι είναι σβηστά τα φώτα έξω απ' το μπουρδέλο. "Αποκλείεται" μου λέει. "Τί αποκλείεται της κάνω", ενώ έχω αρχίσει να τα παίρνω, "ήμουν έτοιμος να φύγω και από περιέργεια έσπρωξα την πόρτα". Πάει αμέσως στο διακόπτη, τον πατάει και γυρνάει και μου κάνει "Έχεις δίκιο σβηστά ήταν, ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ". Και μην μπορώντας άλλο ν' αντέξω τον παραλογισμό γυρνάω και της κάνω "Πελάτης πάντως να έκλεισε το διακόπτη αποκλείεται, μάλλον εσύ ξέχασες να τον ανοίξεις και την έκαψες την κοπέλα στη σημερινή της βάρδια". Δεν απαντάει και με μπάζει στο δωμάτιο ενώ η πανέμορφη Ντενίζα έχει ήδη βγει στο σαλόνι και με κοιτάει μ' ένα ωραιότατο χαμόγελο.

Μπαίνω στο δωμάτιο, δίνω το 20άρικο στην τσατσά, της τονίζω ότι επιθυμώ να κάνω 69 με την κοπέλα (υπάρχει λόγος που το αναφέρω αυτό) και η πόρτα κλείνει. Ο χώρος συμπαθέστατος, κλασσικό καλοβαλμένο μπουρδελάκι παλαιάς κοπής, άνετο κρεβάτι, δύο κομοδίνα, νιπτήρας, κρεμάστρα, καθρέφτης δε θυμάμαι αν υπήρχε, ό,τι χαρακτηρίζει τέλος πάντων ένα πλήρες δωμάτιο μπουρδέλου. Από καθαριότητα έσκιζε. Κάνω μία βασική προετοιμασία στο νιπτηράκι και πριν καν προλάβω να ξεντυθώ μπαίνει η Ντενίζα χαμογελαστή στο δωμάτιο σε χρόνο μικρότερο του προβλεπόμενου. Διαχυτικότατη, "Μωρό μου τί κάνεις, εγώ είμαι η Ντενίζα" μου κάνει και συμπληρώνει "μη βιάζεσαι σε περιμένω να ξεντυθείς". Σ' αυτό το σημείο ας προβώ σε μία πλήρη περιγραφή της: Ξανθιά Τσέχα, από ηλικία τριαντακάτι αλλά κάτω από 40 σίγουρα, ωραίο πρόσωπο, απίστευτο αψεγάδιαστο κορμί για την ηλικία της προς το αδύνατο αλλά όχι κοκαλιάρικο, στήθος σιλικόνη, ωραιότατος κώλος με tattoo, γενικά από εμφάνιση σκίζει για την ηλικία της και είναι πολύ καλοδιατηρημένη. Κοινώς ένα milf για πολύ ξέσκισμα. Ενώ ήμουν όρθιος μου πιάνει κουβέντα για το πότε θα φύγω για διακοπές κ.λπ. κι όταν κάθομαι στο κρεβάτι για να βγάλω τα παπούτσια μου, εκείνη είχε καθίσει ήδη και μου έδινε καβλωτικά φιλιά στην πλάτη ενώ παράλληλα με χάιδευε με τα νύχια της...

Μόλις γδύθηκα τελείως σηκώθηκα και τη ρωτάω αν δέχεται φιλιά στο στόμα. "Φυσικά" μου κάνει κι αρχίζουμε να ανταλλάσσουμε καυτά γλωσσόφιλα στα όρθια ενώ παράλληλα πασπάτευε το πέος μου. Αμέσως μετά κι ενώ παραμένω όρθιος σκύβει, μου περνάει λαστιχάκι και αρχίζει μία πίπα με την οποία μου έφυγε η μαγκιά, πρέπει να ήταν μία απ' τις κορυφαίες πίπες που μου έχει πάρει ποτέ ιερόδουλη, προσωπικά την κατατάσσω 4η μετά από τις κορυφαίες πιπατζούδες Ζάνα, Αντριάνα και Σόνια... Έγλειφε αχόρταγα αλλά όχι άτσαλα, ενώ παράλληλα ανά διαστήματα σταματούσε και αφ' ενός έγλειφε με πάθος τα μπαλάκια, αφ' ετέρου έκανε ένα κόλπο με πλαϊνά επαναληπτικά χτυπήματα με τη γλώσσα στον κορμό του πέους το οποίο με έκανε τούρμπο πραγματικά... Την αφήνω πολλή ώρα εκεί να γλείφει περιπαθώς μέχρι που κάποια στιγμή της ζητάω να τη γλείψω κι εγώ. Κι εκεί ενθουσιάζομαι αλλά και ξενερώνω ταυτόχρονα και εξηγούμαι: Το μουνί της καλοξυρισμένο και λαχταριστό με τα τεράστια μουνόχειλά της να ξεπροβάλλουν σαρκώδη και προκλητικά. Με το ακουμπάω όμως τη γλώσσα μου πάνω τους μου έρχεται αμέσως η πικρίλα της κρέμας στο στόμα, την οποία προφανώς είχε τοποθετήσει πριν μπει στο δωμάτιο παρά την υπόδειξή μου στην τσατσά (με έγραψε, γι' αυτό και συνολικά για τη συμπεριφορά της της έβαλα έναν ωραιότατο άσσο) και επιπλέον δε με προειδοποίησε ούτε η ίδια η Ντενίζα, έστω να τη βγάλει εκείνη τη στιγμή, να πλυθεί πρόχειρα και να τοποθετήσει άλλη αμέσως μετά. Οι επιλογές μου εκείνη τη στιγμή ήταν: 1) Να μην τη γλείψω τελικά, 2) Να της πω να σηκωθεί, να τη βγάλει, να πλυθεί και να επανέλθει πράγμα το οποίο θα μας καθυστερούσε πολύ, 3) Να τη γλείψω όπως ήταν με την κρέμα. Επειδή δεν το συζητούσα να μην τιμήσω με τη γλώσσα μου ένα τέτοιο μουνί αποφάσισα να κάνω πως δεν καταλαβαίνω και να ακολουθήσω την τρίτη επιλογή, αναπόφευκτα όμως παρότι είχα ένα απολαυστικό "λουλούδι" μπροστά μου δεν μπορούσα να το ευχαριστηθώ όσο ήθελα. Πάντως η αίσθηση του να ρουφάς τα σαρκώδη μουνόχειλά της στο στόμα ήταν ασύγκριτη. Η ανταπόκρισή της στο στοματικό που της έκανα μέτρια, καμία σχέση δηλαδή με Αντριάνα που τινάζεται ολόκληρη κ.λπ.

Στη συνέχεια της είπα να κάνουμε και στάση 69 κάτι που δέχτηκε ευχαρίστως και συνδύασα την θελκτικότατη πίπα της με γλειφομούνι ενώ έβλεπα τα μουνόχειλά της να κρέμονται πάνω απ' το πρόσωπό μου και παράλληλα παρατήρησα ότι είχε δουλεμένο το γκρόβερ της αλλά δεν τη ρώτησα αν το δίνει, ούτε και πρόσεξα αν το ανέφερε η τσατσά στο σαλόνι. Μετά από λίγο σηκώθηκα για να περάσουμε επιτέλους στο "σκληρό ροκ". Με ρώτησε πώς θέλω να την πάρω και της λέω "πρώτα κανονικά" όπου την έσκισα με όλη μου τη δύναμη πάνω στο κρεβάτι που έτριζε σαν διαολεμένο κι ενώ παράλληλα δίναμε παθιάρικα γλωσσόφιλα, πολύ καλή στη συγκεκριμένη στάση, αντέχει δυνατό γαμήσι... Βέβαια να σημειώσω ότι γενικά βάζει πάρα πολλή κρέμα, τόση που κάποια στιγμή ένιωθα σαν να γαμάω αέρα πράγμα το οποίο αναπόφευκτα επηρέασε και τη στύση μου προς το τέλος. Έπειτα σηκώθηκα και πριν της πω τίποτα μου κάνει "Τώρα θα θέλεις να με πάρεις στα 4"... "Είσαι αστέρι", της λέω, "όλα τα καταλαβαίνεις"... Και κάπου εκεί έρχεται το επόμενο φάουλ το οποίο δεν περίμενα από ένα milf σαν την Ντενίζα με "χιλιόμετρα" στο γαμήσι: Εκεί που περίμενα να στήσει μεγαλοπρεπέστατα το θεσπέσιο κωλαράκι της για να τη σκίσω πισωκολλητά, στήνεται επίτηδες λοξά και με τα πόδια πολύ λίγο λυγισμένα ούτως ώστε να μην επιτρέψει την πλήρη διείσδυση από μεριάς μου, ίσως να είχε φοβηθεί και από πριν που την είχα πάρει δυνατά... Θεώρησα περιττό να της "διορθώσω" τη στάση καθώς κατάλαβα πως δεν το έκανε από άγνοια, κάτι που θα δικαιολογείτο αν ήταν νέα στο "στίβο μάχης", αλλά επίτηδες. Αποτέλεσμα ήταν να μην ευχαριστηθώ όσο ήθελα την αγαπημένη μου στάση στην οποία κιόλας τελειώνω συνήθως, απ' τη μία η πολλή κρέμα, απ' την άλλη το φυσικό "stop" εξ' αιτίας της κάμψης του κορμιού της, στάθηκε αδύνατο να αφήσω εκεί τα υγρά μου, οπότε μετά από λίγο σηκώθηκα, έβγαλα την καπότα και τη ρώτησα πού μπορώ να τελειώσω. Μου έδειξε το στήθος της αλλά εκείνη τη στιγμή μου ήρθε μια καλύτερη ιδέα και την έβαλα να καθίσει ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού και έχυσα με μαλακία και γλειφομούνι στα τεράστια "χείλια" της.

Αμέσως μετά σηκωθήκαμε, πλυθήκαμε πλημμελώς και αφού ευχηθήκαμε εκατέρωθεν "καλές διακοπές" με αποχαιρέτησε με ένα καυτό γλωσσόφιλο πριν βγει απ' το δωμάτιο... Συμπερασματικά σε ένα βαθμό με τη συμπεριφορά της η Ντενίζα μου δικαιολόγησε τη φήμη της, είναι ένα κλασσικό μιλφάκι το οποίο γνωρίζει καλά τα μυστικά του κρεβατιού και πώς να καβλώσει έναν άντρα και σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να πω πως δεν τιμάει το 20άρικο. Πλην όμως, δυο - τρία φάουλ που έκανε (κρέμα πριν το γλειφομούνι που είχα ζητήσει απ' τη στιγμή που μπήκα στο δωμάτιο κιόλας, μεγάλη ποσότητα αυτής και λοξό στήσιμο στο πισωκολλητό για να εμποδίσει την πλήρη διείσδυση) τα θεωρώ αρκετά σημαντικά ώστε να την κατατάξω στις κορυφαίες μιλφοεμπειρίες μου γι' αυτό και το 7άρι στη γενική συμπεριφορά. Πάντως κάθε μιλφάκιας που σέβεται τον εαυτό του οφείλει να επισκεφτεί την ιέρεια Ντενίζα έστω για μία φορά, προσωπικά πιστεύω ότι έχοντας υπ' όψη μου αυτά τα λίγα μελανά σημεία σ' αυτήν την πρώτη μας συνεύρεση, η επόμενη ίσως και να αγγίξει το τέλειο. Αυτά και ελπίζω να βοήθησα τους επίδοξους επιβήτορες που σκοπεύουν να την επισκεφτούν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.583
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, aselgeia

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2014
Καλά έκανες και τα έχωσες στην τσατσά φίλε. Απο τις πλέον επιθετικές και προσβλητικές του χώρου. Θυμός
M
Mixanodigos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1