Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565066
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Κρυσταλ λοιπον...καινουργιος ρουμανικος μουνος με κοκκινο μακρυ μαλλι,παρα πολυ καλο μαυρισμενο κορμι απο το σολαριουμ,φανταστικο κωλο-περιφερεια,σιλικονατα καλοφτιαγμενα 3-3,5αρια και τσοντοφατσα!
Εχει και 2-3 μεγαλα τατου...ενα στο μπουτι,ενα στην πλατη κι αλλο ενα που δεν θυμαμαι αυτη την στιγμη που στο διαολο το ειχε!
50αρικο και δωματιο!
Ηρθε χαμογελαστη κουνιστη κι ενω ηταν ορθια αρχισε να μου κουναει επιδεικτικα τον κωλο της ...ξερει οτι ειναι το πολυ δυνατο της σημειο...
Για να μου τον κουναει λεω χαστουκια θα θελει κι ετσι την ξεκινησα σε ελαφρα κωλοσκαμπιλα με αυτη να λεει yes baby yes baby!
Ξεβρακωνεται κι αρχιζω να της φιλαω τα θεικα κωλομερια που τα ειχε ποτισει με λαδια,ενυδατικες και μοσχομυριζαν τα μπασταρδα!
Αυτη ταυτογχρονα μου ακουμπαγε το καυλι κι ελεγε...nice baby nice baby!
Oλο αυτο που σας περιγραφω ζητημα ειναι να κρατησε 2-3 λεπτα!
Αφου εχω φτιαχτει μου φοραει το λαστιχο κι αρχιζει μια συμπαθεστατη πιπα..με λιγο παραπανω δοντακι απο οσο μου αρεσει..αλλα και τα φτυσιματακια της τα εριξε και την γλωσσιτσα της εχωσε στα γκαγκαλια μια χαρα πιπουλα η ρουμανα!
Η πιπα...αντε να κρατησε 2 λεπτα μαξιμουμ!
Της λεω να ανεβει απο πανω αλλα το απεφυγε λεγοντας μου doggystyle baby...ok της κανω και παω να της τον χωσω!
Με κοβει πιανει την κρεμα και μου πασαλειβει το καυλι...κλασσικες αγαπημενες ιστοριες των ¨γερμανων¨!
Καποια πραγματα τελικα δεν αλλαζουν ποτε!
Αρχιζω το σφυροκοπημα και στο τριλεπτο ηρθε το τελος!
Κρατατε χρονο?
3 τα προκαταρκτικα+2 η πιπα+3 το σφυροκοπημα μας κανουν 8 λεπτα...αντε να τα κανουμε 9 υπερ των γερμανων!
Ε λοιπον την ωρα που εχω παει στο μπανιο να πλυνω τα χερια μου η υπηρεσια χτυπησε την πορτα!
Οχι ο νεαρος υπηρετης με τον χαλκα στην μυτη που ειναι στην ¨υποδοχη¨ στον 1ο..αλλα η 2η υπηρεσια που εχουν στον πανω οροφο για να κραταει χρονους στο κινητο και να χτυπαει τις πορτες!
Μολις ακουω την πορτα την ρωταω δηθεν ανηξερος γιατι χτυπησε η αλλη την πορτα!
Ten minutes baby...50euros 10 minutes!
Δεν με πειραξε γιατι ειχα τελειωσει νωριτερα απλα ενημερωνω.....
Εν ολιγοις...οπου Κρισταλ μουνι απο αυτα που βλεπεις στις τσοντες,με πολυ ωραιες κινησεις στο κρεβατι ωραιο attitude γενικα αλλα τα 50 ευρω=10 λεπτα ειναι υπερβολικα κακο vfm κι ας ειναι η Κρισταλ ....κι η καθε Κρισταλ το ωραιοτερο μουνι του κοσμου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρύσταλ
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2014
Η Γερμανοαλυσίδα είναι για τον μπούτζο. Τέλος.
19 Ιουλίου, 2014
5 ευρω το λεπτο πολυ καλες τιμες για της εποχες................
04 Αυγούστου, 2014
Σε λιγο θα ζητανε το 50αρι μονο για να βλεπουμε,ελεος!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3