Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λογω αφραγγιων ειπα να επισκεφτω το εν λογω στουντιο.
Η υπηρεσια ευγενεστατη και χαμογελαστη μου παρουσιασε την Αννα και μου εκθεσε τα προγραμματα και τις τιμες.
Η εμφανιση της Αννας αξιζε να ρισκαρω το 20αρικο. Το δωματιο καθαρο με ντουζ (το νερο ηταν μαλλον χλιαρο, ευτυχως ειναι καλοκαιρι) αλλα χωρις αμεσο αερισμο. Η Αννα ηλθε μολις βγηκα απο το ντουζ. Υφος αδιαφορο, κορμι ωραιο (φατσα συμπαθης, βυζακι 2αρι με ωραια τραγανη ρωγιτσα, γαμπες καλες, κωλαρακι πανεμορφο. Προκαταρτικα (χαδια και μπαλαμουτι) μηδεν, περασμα καποτας σε ασηκωτο πεος, πιπα παραδοξως καλη (ισως γιατι εχει μικρο στοματακι και σφίγγει). Αλλαγη τριων στασεων (ιεραποστολικο, cow girl, πισωκολλητο. Εχεις την αισθηση οτι γαμας μια πολυ ωραια πλαστικη κουκλα. Η σχετικα καλη βαθμολογια οφείλεται στο οτι μου αρεσε πολυ ο κωλος της και σε πιεζε να τελειωσεις. Περασα ωρα στα τεσσερα απολαμβανοντας την θεα του κωλου της.
Καλη για ξεμπουκωμα, δεν συστηνεται σε αγαπησιαριδες και σε αυτους που δεν τους σηκωνεται ευκολα.
Αν αποκτήσει(η Αννα) περισσοτερη αυτοπεποιθηση, βάλει λιγο υποκριτικη και προκαταρτικα θα σχηματιστουν ουρες στο στουντιο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.403
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2014
Tυπογραφικο λαθος "Η σχετικα καλη βαθμολογια οφείλεται στο οτι μου αρεσε πολυ ο κωλος της και ΔΕΝ σε πιεζε να τελειωσεις "
Συγνωμη....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1