Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζένη είναι από εκείνες τις περιπτώσεις των κοριτσιών που δεν περνάνε απαρατήρητες ακόμα και μια φορά να τη δεις και με τον "αέρα" που αποπνέει σου κεντρίζει το ενδιαφέρον. Ένας "αέρας" ερωτισμού, εμπειρίας αλλά και χαλαρότητας. Έτσι και μένα από την πρώτη φορά που την είχα δει στο σαλόνι του προηγούμενου ιδρύματος που δούλευε ως Τζίνα στον "γερμανικό" όμιλο, η μορφή της μου είχε κατακλύσει το μυαλό και τις φαντασιώσεις...Ωστόσο η συνάντησή μας στα ενδότερα όλο και έπαιρνε αναβολές μιας και εξαφανίστηκε ένα διάστημα, και μετά την ξαναπέτυχα στο συγκεκριμένο "ίδρυμα." Μακριά μαύρα ελαφρώς κατσαρά μαλλιά, πρόσωπο αν και ελαφρώς σπασμένο, μιας και ο χρόνος είναι αδυσώπητος για όλους μας, πάρα πολύ γλυκό, με όμορφες γωνίες και τρομερά εκφραστικό, φυσικό στήθος 2.5άρι και κορμί γυμνασμένο, σφιχτό, χωρίς τίποτα να περισσεύει, περιφέρεια στρογγυλή και σφιχτή και καλλίγραμμα πόδια. Αφού κανόνισα τα διαδικαστικά με την ευγενέστατη υπηρεσία πέρασα στο δωμάτιο με πρόγραμμα 69. Γρήγορο ντουζάκι να φρεσκαριστώ και μικρή αναμονή.

Η είσοδος της Τζένης δεν άργησε να γίνει, ήρθε δίπλα μου χαμογελαστή και ευδιάθετη, αποχωρίστηκε τα πορνοτάκουνά της και άφησε να φανεί το υπέροχο ροζ πεντικιούρ της και τα όμορφα δάχτυλά της, τη βοήθησα να βγάλει και τα μαύρα εσώρουχά της και ακολούθησε σύντομη χαλαρή κουβεντούλα. Βλέποντας με να κάνω κάποιους μορφασμούς πόνου στον αυχένα προσφέρθηκε να μου κάνει μασάζ να χαλαρώσω. Και εκεί με περίμενε μια απίστευτη έκπληξη. Τρομερή τεχνική, απόλυτη προσοχή στα σημεία, πραγματικά ένιωθα να "τραγουδάει" πάνω στο κορμί μου. Αυτόματα το μασάζ μετατράπηκε στη συνέχεια σε ένα αισθησιακό body to body όπου ένιωθα τις ρώγες της να με "τρυπάνε" στην πλάτη και...κάτι άλλο να είναι έτοιμο να τρυπήσει το κρεβάτι.Σπασίκλας Τη ρώτησα και μου απάντησε ότι την καριέρα της την ξεκίνησε ως λαδοκόρη σε γνωστό μασατζίδικο εξ ού και η άψογη τεχνική... Ο αισθησιασμός είχε χτυπήσει κόκκινο, όλα είχαν "ξυπνήσει" και γύρισα ανάσκελα και βρεθήκαμε σε στάση 69 με μένα να απολαμβάνω το πεντακάθαρο και περιποιημένο αιδοίο της και κείνη να ασχολείται με την ευρύτερη περιοχή. Άψογο καραμέλωμα, σάλιο να φάνε και οι κότες και εγώ δεν χόρταινα να την περιποιούμαι. Στη συνέχεια την ξάπλωσα ανάσκελα για να βολευτούμε καλύτερα όπου συνέχισα το στοματικό μου προς εκείνη, η συμμετοχή της μοναδικά αληθοφανής, με ερωτόλογα και αστεία βρωμόλογα, με διάθεση να με κατευθύνει όπως της άρεσε και ήταν μια διαδικασία που απολαύσαμε και οι 2. Πέρασμα προφυλακτικού στη συνέχεια όπου ξεκίνησε το στοματικό της. Πολύ καλό, βαθύ, χωρίς χέρι, με διάθεση για deep throat και με τον ήχο του πνιγμού να με φτιάχνει απίστευτα. Ξανά πέρασμα και από τη ευρύτερη περιοχή με δαγκώματα και ρουφήγματα. Συνέχεια με εκέινη στα 4 και με μένα στην πλάτη του κρεβατιού καθισμένο να την απολαμβάνω...

Στο σεξ και με δική της πρωτοβουλία ξεκινήσαμε ιεραποστολικά σε αργούς, παθιάρικους ρυθμούς, να μου μιλάει συνεχώς στο αυτί και με τη συμπεριφορά της να ανεβάζει συνεχώς την ηδονή και την ένταση. Πολύ καλή αίσθηση στη διείσδυση και δε δυσανασχέτησε όταν ανέβηκαν οι ρυθμοί. Αλλαγή στα 4, με τα υπέροχα οπίσθιά της να τα έχω σε πρώτο πλάνο. Πολύ καλό στήσιμο, ωραίος ρυθμός και συγχρονισμός μαζί μου, με παρότρυνε να συνεχίσουμε έτσι ενώ και κείνη είχε αυξήσει κατακόρυφα τη συμμετοχή της. Αλλαγή σε reverse cowgirl με απότομες και βαθιές διεισδύσεις ελεγχόμενες από εκείνη, από τον καθρέφτη νόμιζα ότι κάποια στιγμή είδα μια αρχαία πριγκίπισσα να ιππεύει το άλογό της έτσι όπως παλλόταν με χάρη πάνω στο πέος μου...Ολιγόλεπτο διάλειμμα για εκατέρωθεν στοματική περιποίηση και συνέχεια σε πλαγιαστό ιεραποστολικο με το ένα της πόδι ακουμπισμένο στο στήθος μου και να το περιποιούμαι δεόντως και λίγο πριν το τέλος ξανά στα 4 αυτή τη φορά στραμμένοι και οι 2 προς τον καθρέφτη και μέσα σε πνιχτούς αναστεναγμούς και έντονο ρυθμό με βρήκε το τέλος ανακουφισμένο και σχεδόν...πτώμα...

Η κοπέλα αυτή πραγματικά με εξέπληξε ευχάριστα στον υπερθετικό βαθμό, δεν περίμενα τέτοια ανταπόκριση και συμμετοχή, η υπηρεσίες της αγγίζουν τα υψηλότερα των στάνταρντ που υπάρχουν και όλα αυτά με απόλυτη φυσικότητα,χρονική άνεση, εμπειρία και ερωτισμό στοιχεία απαραίτητα για την επιτυχία μιας συνάντησης. Μου έβγαλε έναν εαυτό που καιρό είχα να δω καθώς με οδήγησε σε μονοπάτια έντονα ηδονικά και ερωτικά...Συστήνεται σε όσους θέλουν πραγματικά να περάσουν υπέροχα με ένα πατριωτάκι μας, με μια γυναίκα με όλη τη σημασία της λέξης...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζένη Ελληνίδα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2014
......νόμιζα ότι κάποια στιγμή είδα μια αρχαία πριγκίπισσα να ιππεύει το άλογό της.....που καιρό είχα να δω καθώς με οδήγησε σε μονοπάτια έντονα ηδονικά και ερωτικά...ολο και Ερωτικος και Ποιητικος ο φιλος Λαγος .....Ευγε +1
22 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να σαι καλά άστατε...Μεγάλο χαμόγελο αυτή η γυναίκα πραγματικά είναι ευλογία που είναι Ελληνίδα...
26 Ιουλίου, 2014
Πολύ ωραία κριτική , βάζεις τον πήχη ψηλά !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3