Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ενημέρωση βάρδυας τηλεφωνικά γιατι ήταν λίγο διφορούμενο ποια Τζένη δουλευε. Μου λεει η υπηρεσία "και οι δυο!!".
Φτάνοντας στο καλύτερο μαγαζί της πόλης (κατα τη γνώμη μου πάντα) ζητησα στο αγαπημένο μου μπλέ δωμάτιο και τη Τζένη την Ελληνίδα. Η Τζένη είναι μια κοπέλα δυρω στο 1.75 με ωραίο σώμα πλουσιο στηθος όπως φαινεται και στις φωτογραφίες, τρελό μαλλί και κλασσικό Ελληνικό πρόσωπο. Κάνει πολλά προγράμματα αλλά αυτο που με ενδιέφερε ήταν το 69.
Ηρθε αφου είχα πληθεί και ρυθμίσει τη μουσική (αφου το μαγαζί δίνει αυτη τη δυνατότητα) και μετα απο συντομη συζήτηση ξεκίνησε να με φιλάει παντου και να με χαιδεύει. Την άφησα για λίγο να παίξει και μετα θέλησα να πάρω πρωτοβουλία με προσπάθεια χαλάρωσης του ρυθμού αφου η κοπέλα είναι μάλλον των δυνατων καταστάσεων και εγώ πιο χαλαρών. Δεν είπε οχι σε τίποτα και όση ώρα ασχολούμουνα μαζί της με προέτρεπαι να βλέπω τα αποτελέσματα (ποσο ερεθιζόταν) και ακόμη να κάνω πράγματα γι αυτήν. Τα γλυψίματα συνεχίζονταν οι ρυθμοι ανέβαιναν οι στασεις άλλαζαν και εκει μου έκανε ένα πολύ δυνατό στοματικό και φουλ περιποίηση της γυρω περιοχής που λίγο έλειψε να κάνει τη ζημιά. Νεα περιποίηση δική μου και σεξ σε δυο στάσεις (τόσο άντεξα...) με φουλ συμμετοχή λεκτική και πρακτική.
Με το τέλος χαλαρή συζήτηση μιας και είναι νεα στο μαγαζί και αποχώρηση με φιλί ανανέωσης ραντεβού.
Συνολική διάρκεια συνεύρεσης 40 λεπτά!!

Η Τζένη είναι κλασσική Ελληνίδα με φουλ ρεπερτόριο, πεντακάθαρη και αντέχει σε σκληρους ρυθμούς. Εγω είχα το αντίθετο θέμα να κατεβάσω ρυθμούς αλλά προσαρμοστηκε πολύ καλά και σε αυτό.
Προτείνεται απο εμένα ανεπιφύλακτα!

Ελπίζω και μια δική σας εμπειρία να είναι ανάλογη και η κριτική να βοήθησε! Να περνάτε καλά!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη Ελληνίδα
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.696
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2014
Αδελφε, οταν παιρνεις τα κλειδια μιας Ferrari, στα δινουν για να την οδηγησεις και να μυρισει ο τοπος λαστιχο και καμμενο Castrol(εισαι παλιος και ξερεις τι σημαινει αυτο), οχι για να την πας μια ησυχη βολτουλα γυρω απο το τετραγωνο.
Αμα θες ησυχες βολτουλες, παρε μια Mercedes cabrio, πηγαινε αλλου......στη Βρηλισσου ας πουμε;
Μη μου τη χαλασεις κι' αυτη με τα GFE σου.....
+1 απο μενα αν και η κριτικη αυτη ειναι λιγο πιο "περιληπτικη" απο το συνηθες στυλ σου.....
Καλο καλοκαιρι Αρχηγε....
19 Ιουλίου, 2014
ελληνιδα ; γιατι οποτε ακουω ελληνιδα νομιζω οτι ειναι τρανς;
19 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι και τρανς η Τζένη...επειδή την "τίμησα" και εγώ μόλις προχθές έχω να πω ότι "πιο γυναίκα δεν γίνεται"....Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3