Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488312
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις επεστρεψα απο το σπιτι που μας εχει μεγαλωσει,μιας και οι καυλες ηταν ανυποφορες απο νωρις.
Μπαίνω και η ευγενεστατη κυρια μου λεει να περιμενω λιγο μιας και το κοριτσι δουλευε.την ιζαμπελα δεν την ειχα δει ποτε απο κοντα γτ παντα πηγαινα σε αλλα σπιτια οταν ειχε βαρδυα καπου,, καθως δε με τρελαιβε απο τις φωτο.
Σκαει μυτη ,ξανθο εκφυλο τελειως μωρο μαυρισμενο με βυζακι τουμπανο πλαστικο,κωλαρακο μικρο αλλα ζουμερο ωραιο και ΒΛΕΜΜΑ ολο υποσχεσεις και καυλα.Αυτο μου εδωσε την ωθηση και πεταξα οξω το 50αρι.Παω πανω στο μεγαλο δωματιο(τιποτα τρελο),γδυνομαι κανω ντουζακι και αραζω στο καναπεδακι.μπαινει μεσα το μωρο και με αρπαει απτα μουτρα.καβαλαει απο πανω μου λεει γλυψε με ,με χαιδευε γενικα επεσε ενα εκτεταμενο χαμουρεμα και μετα μου λεει σηκω πανω να σε γλυψω.βγαζω εξω τον μαγκα ,και μου αρχιζει το γλυψιμο στις μπαλες και τα φτυσιματα.με κοιτουσε στα ματια ολη την ωρα σαν να παρακαλουσε να την ξεφτιλισω.με αρρωστησε ,βαζει σκουφι κανει πιπα καλη σχετικα και μου λεει γαμα με δυνατα.ιεραποστολικο στο καναπε εσπρωχνα με ολη μου τη δυναμη και γουσταρε ,δαγκωνα και εγλυφα βυζια και της ειπα του κοσμου τα βρωμολογα.συνεχεια στα τεσσερα οπου με γυρισμενο το κεφαλι με κοιταζε στα ματια και εσκουζε.ε δε νομιζω να περιμενετε και συνεχεια καπου εκει αδειαζω μεσα της και αφου βγαινω τα λεμε λιγο,ντυνεται και φευγει.
Συμπερασμα:κλασσικη γκομενα στουντιο μεν(καμια τρελη υπηρεσια ,επαγγελματικη συμπεριφορα ) πολυ καυλιαρα δε και ανωμαλη στο γαμησι.εμενα προσωπικα με αρρωστησε.μου αρεσει και το μουτρακι της και ο τροπος που μιλαει αν σε γουσταρει λιγο θα γαμησεις καλα.μακαρι να μπορουσα να τη γαμαω μεχρι το πρωι και να με επαιρνε ο υπνος στο ψωλοκρεβατο.επαναλαμβανω ουτε ειναι μοντελο ,ουτε προσφερει τις καλυτερες υπηρεσιες που εχω συναντησει σε στουντιο ποτε.ειχαμε ομως τρομερη χημεια και ΣΙΓΟΥΡΑ θα ξαναπαω.
Υ.Γ.: δε με αφηνε να βαλω ενα βαθμο παραπανω σε 1-2 παραμετρους που ηθελα.
καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
gerontopsolos
Μέλος
Εγγραφή:
20 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
8
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού